Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επισκεψη εγειεν τυχαι μιας και για αλλου ηθελα να παω..και αλλου πηγα...ουτε που ειχα ακουσει για την κοπελα...(αν και θα την ελεγα πολυ σπασμενη..και αυτος ειναι ο λογος που εχουν τα φωτα τοσο χαμηλα..)εντυπωσιακη πολυ με τα εσωρουχα..και γενικα αν δεν την παρατηρησης καλα θα την πατησεις οπως και εγω...τα προγραμματα παρα πολλα και για ολα τα βαλαντια...70 ευρω με σεξ σου διαλεξα..Το στουντιο ειναι πραγαμτικα παρα πολυ ωραιο και κα8αρο..με στρογγυλα κρεβατια και γενικα σε εμπνει...
Στα του αγωνα τωρα..ηρ8ε η κοπελα μεσα και οταν την ειδα στο φως...δεν ξενερωσα..αλλα κατι οι ρυτιδες..κατι το γερασμενο πλυν γυμνασμενο κορμι..γενικα δεκτικη σε ολα..απλα αρχισε να με ρωταει τοσα πραγματα για τον επλυνα τα δσχτυλα μου..αν εκανα μπανιο..αν..αν...λες και 8α καναμε χειρουργειο...πραγμα καλο μεν..αλλα ειχε καταντησει αηδια...εγω και μπανιο ειχα κανει και μια χαρα ημουν...αφου μασς αφηνου 15 λεπτα και περιμενουμε..και να μην θελεις...μπανιο θα κανεις...Το αποκορυφωνα δε ηρα8ε οταν πηρε οινοπνευμα και αρχισε να τριβει τα χερια της και τα δικα μου..και μετα μου τον επιασε...και αρχισα να πηδαω...αλλα απο τσουξιμο!!!
Εκανε τα παντα και περισσοτερα απο αυτα που ειπε η τστσα οτι κανει...στο σεξ σοου με δονητη και με χυσιμο στο προσωπο τα ηπιε ολα..γενικα δεν 8α ξαναπηγαινα μαζι της..και δεν λεει και πολλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Αριάδνη
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
66
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού