Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295165
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινώντας την πρωινή μας "ασυνήθιστη" πορνοεξόρμηση με τον cheyenne, στόχος μου ήταν να πάω να "συναντήσω" τη Τζένη, ελπίζοντας ότι θα χει γίνει λάθος στα προγράμματα που δεν την έγραφαν πουθενά...Φευ, η Τζένη απουσίαζε και πήρα τα @@ επ ώμου... Το plan b έλεγε Αλίνα, μια κοπέλα που δεν την έχω δει ποτέ, δεν έχω συναναστραφεί ποτέ και ούτε γνώριζα αν θα μου "κάνει". Μόνο οι έξωθεν καλές μαρτυρίες του cheyenne και του mpouzoklidou με προδιέθεταν θετικά. Έτσι, σε χρόνο dt, βρεθήκαμε στο "αμαρτωλό βουνό", να χτυπάμε την πόρτα του συγκεκριμένου ιδρύματος. Μας υποδέχθηκε η ευγενέστατη(και ιδιαιτέρως ελκυστική) υπηρεσία επί της υποδοχής, χαμογελαστή, τσαχπίνα και καθήσαμε να πάρουμε μια ανάσα στο σαλόνι...
Μετά από λίγο της δηλώνω την πρόθεσή μου να περάσω με την Αλίνα και ότι επειδή δεν την έχω δει, ας έρθει να τη δω...Και μου απαντάει" πέρνα κατευθείαν μέσα, το Αλινάκι δε το δείχνω..."...Χμμμ; Τι να κάνω, ρίχνω μια κλεφτή ματιά αγωνίας στον παρακαθήμενο cheyenne, δίνω το 70άρι για πρόγραμμα 69 και κάνοντας το σταυρό μου εισήλθα στο δωμάτιο...Γρήγορο αναζωογονητικό ντουζάκι στο κοινόχρηστο μπάνιο και μικρή αναμονή στο δωμάτιο μέχρι να έρθει το μωρό, γεμάτος αγωνία για το τι θα αντιμετωπίσω...
Έρχεται μετά από κανά 10λεπτο η Αλίνα και αυτό που είδα όχι απλά με ικανοποίησε, αλλά με ξετρέλλανε. Κοντούλα, γύρω στο 1.60, μελαχροινή, με πολύ γλυκό και παιχνιδιάρικο πρόσωπο, χαρακτηριστικό της φυλής της(Ρουμάνα), φυσικό στήθος όμορφο και σφιχτό, ωραίο κορμί με καταπληκτικό κωλαράκι και πόδια...Πατουσάκια πολύ μικρά, σχεδόν παιδικά με γαλλικό πεντικιούρ στα πανέμορφα ίσια δαχτυλάκια της. Με το "καλημέρα" με άρπαξε και αρχίσαμε τα φιλιά με πάθος, συνοδεία διαφόρων υποσχέσεων για το πόσο τέλεια θα περάσουμε...Ξεκίνημα με φιλιά σε όλο της το σώμα, στο στήθος της και στις ρώγες της, ώσπου κατέβηκα κ πιο χαμηλά στο αιδοίο της. Πολύ όμορφο, μικρό, πεντακάθαρο, με ροζ πολύ κλειτορίδα και μικρά χειλάκια... Ασχολήθηκα αρκετά μαζί του, εκείνη να αναστενάζει, να με ζουλάει, να με τρίβει στην πλάτη με τις πατούσες της...Μετά από κάμποσο διάστημα μου ζήτησε επιτακτικά να γευτεί το καυλί μου(sic) και ως γνωστόν, χατίρι δε χαλάω, ικανοποίησα την επιθυμία της. Τρομερής έντασης στοματικό, βαθύ, με εναλλαγές στο ρυθμό, τρομερή οπτική επαφή, καλή στάση στο σώμα της που μου επέτρεπε να τη χαιδεύω, χτυπήματα του κορμού στη γλώσσα της. Μοναδική περιποίηση των @@, ρούφηγμα, δάγκωμα και πολύ, μα πολύ, μα πάρα πολύ σάλιωμα... Νόμιζα ότι τα είχα βάλει σε πισίνα...Γλώσσα Γύρισμα σε 69, για παράλληλη απόλαυση, και το γεγονός και ότι υψομετρικά δεν είχαμε και τεράστια διαφορά συνέτεινε στην απόλαυση. Εκείνη συνέχισε το σάλιωμα πλέον και στο πέος μου κ γω να περιποιούμαι και τις 2 πλέον τρυπούλες της με παρότρυνσή της... Διάλειμμα για λίγο ισπανικό στα όμορφα στήθη της, με το πέος μου να "ασφυκτιά" μέσα στη λαβή που του είχαν κάνει τα στήθη της. Λίγη επιπλέον στοματική περιποίηση εκ μέρους της και η ώρα για το κυρίως πιάτο είχε φθάσει.
Ξεκίνημα με cowgirl, με έντονους ρυθμούς εξαρχής, δυνατά καρφώματα που τα επιζητούσε, λεκτικές "παρεμβάσεις" να της "καρφώσω τη μουνάρα" και για "όλο μέσα"... Γύρισμα σε reverse cowgirl με θέα το υπέροχο κωλαράκι της στα χέρια μου, συνέχεια στο ίδιο μοτίβο με τα πόδια της ανάμεσα στα δικά μου. Γύρισμα σε ιεραποστολικό, με παθιασμένα και διαρκή γλωσσόφιλα και γρήγορη διείσδυση μέσα της. Τα πατουσάκια της δεν θα μπορούσαν να διαφύγουν της περιποίησης μου, τα γεύτηκα, τα απόλαυσα και πραγματικά δεν πίστευα ότι κοπέλα τέτοιας ηλικίας έχει τόσο μικρά πατουσάκια. Ενωμένα τα πόδια της μπροστά στο πρόσωπό μου και να παρατηρώ το όμορφο θέαμα με εκείνη να συνεχίζει να "μιλάει"...Λες και ο ένας διάβασε τη σκέψη του άλλου, ταυτόχρονα είπαμε να μεταφερθεί η δράση στην καρέκλα, όπου συνεχίσαμε σε στάση reverse cowgirl, αυτή τη φορά σε πιο απαλούς ρυθμούς και πιο αργά βυθίσματα. Ξανά στην άκρη του κρεβατιού, σε doggy style, πολύ ωραίο στήσιμο και τούρλωμα το κωλαράκι της και ξανά επαναφορά στις γρήγορες διεισδύσεις και εγώ να βλέπω το όλο θέαμα μια από τον καθρέφτη, και μια μπροστά μου...Γύρισμα ξανά σε ιεραποστολικό, με ρομαντικά παθιάρικα φιλιά και χάδια και μετά από λίγο της ζήτησα να με τελειώσει με το υπέροχο "στοματικό" της, κάτι που επετεύχθη μετά από λίγα λεπτά τελειώνοντας στο στήθος της...
Μια συνάντηση εξαιρετική, "υψηλού ρίσκου" μιας και πέρασα χωρίς να την έχω δει καν(εξ ου κ ο τίτλος), αλλά εξελίχθηκε σε καταπληκτική εμπειρία, υπήρξε σίγουρα χημεία, η κοπέλα τίμησε τα λεφτά της, ήταν τρομερά υπομονετική και παθιάρα, φαίνεται ότι κατέχει το pse κυρίως, δεν είχαμε καμιά χρονική ενόχληση και είναι μια συνάντηση που θα τη θυμάμαι και θα επιδιώξω να την επαναλάβω σε πρώτη ευκαιρία...
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2013
Σε μία από τις ελάχιστες φορές που ανέβηκα στο βουνό τον τελευταίο ένα χρόνο, έχω πετύχει τη μικρή και μου έκανε καλό καυλάντισμα... Μου άρεσε γενικά, είναι ακριβώς του γούστου μου (δεσποινοειδές). Νομίζω μετά από αυτή την κριτική πρέπει να σκεφτώ σοβαρά μια επίσκεψη... Χμμμ;
O
Orestis_Kou
28 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

stop thinking and start doing....θα περάσεις πολύ καλά...απλά έχε υπόψιν σου ότι βαδίζει σε pse μονοπάτια...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2