Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 143003
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρωτη επισκεψη στο στουντιο που παντα απευφεγα να επισκευτω λογο της θεσης του. Στην υποδοχη μια τσατσα αρκετα ευγενικη και προσχαρη που μου παρουσιαζει τη Παολα ,μια νεαρη κοπελα με ωραιο σωμα,μικρο στυθος και με ένα μεγαλο χαμογελο.κατι μου ειπε και για κατι κουπονια και καλα όταν μαζεψεις επτα κουπονια στην επομενη επισκεψη εχεις 50% εκπτωση.επελεξα το προγραμμα τον σαραντα ευρω με ακαποτο τσιμπουκι..παρασα στο δωματιο κανω ντουζακι και περιμενω να τελιωσει η κοπελα που ειδη ειχε περασει σε στο διπλανο δωματιο που όπως καταλαβα ηταν άλλος συναγωνιστης ο οποιος δεν τελειωσε στο χρονο που ηθελε η τσατσα -Dj και αρχησε να ανεβοκατεβαζει την ενταση του ηχου Μαλακία
στα του αγωνα ερχεται η Παολα χαμογελαστη ξαπλωνει διπλα μου και ξεκηναει μια πιπα που δεν μπορω να την περιγραψω γιατι ηταν σαν να μην υπηρξε ποτε.την ανεβαζω από πανω και μου λεει στα Αγγλικα ότι αυτό δεν είναι sex και κατεβαζει τα μουτρα Κεφάλι σε τοίχο!-γιατι κοπελα μου γλυκια εγω πληρωνω και από την στιγμη που αυτό που θελω είναι μεσα σε λογικα πλαισια δεν εχεις δικαιωμα να δυσφορεις -με όλα αυτά χαλαστηκα και σκεπτομουν να την διωξω και να την κανω για την δουλεια αλλα λεω κανε και μια τελευταια προσπαθεια και την γυρναω στα τεσσερα Μεγάλο χαμόγελο…ε ναι αν ξεκηνουσαμε και τελειωναμε ετσι θα ηταν η καλυτερη συνευρεση .σφηχτο μουνακι Γλώσσα με τελεια αισθηση και κραυγες απολαυσης από μερια της αληθοφανεις και χωρις υπερβολες . τελειωνοντας μπαινω για ντουζακι και η κοπελα πλενεται στο νυπτηρα τελειωνει και ερχεται στη ντουζιερα και μου προσφερει τα μαγουλα για φιλακι λεγοντας μου καλημερα Χαμόγελο.
αυτά απο μενα εντυπωση μου κανει ότι και τωρα μετα από τοσες ωρες εχω θετικοτερη εικονα για την τσατσα στην υποδοχη παρα για την κοπελα στο δωματιο κριμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
maldi
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
84
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού