Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μαρκελλα:Τα brazzers.com στο γκαζι....

Πρωινο ξυπνημα και απο το προηγουμενο βραδυ εχει μπει ενα μεγαλο διλλημα στο μυαλο μου...Θα πηγαιανω προς αιγαλεω οποτε με βολευε μια σταση στο γκαζι για μια πρωινη καταθεση....Βλεποντας βαρδιες ομως το διλλημα τεραστιο...Μαρκελλα με τις τελειες κριτικες τοσο καιρο ή τζενη με τον απιστευτο χαμο που γινεται για την επιστροφη της..

Ρωτησα και κανα δυο πιο εμπειρα παιδια απο εδω την αποψη τους και στα σημεια εδειχνε να κερδιζει η τζενη,,,,Αποφασισα λοιπον να ριξω μια ματια και βλεπουμε αν και η προδιαθεση που ειχα κι εγω ελεγε τζενη...

Φτανω στην περιοχη και κανω πρωτα την επισκεψη μου στην μαρκελλα..Απολυτα καυλωτικο σαλοναρισμα,γυμνοστηθη,κορμαρα μαυρισμενη και ενα προστυχο προσωπο ολα τα λεφτα....Ημουν ετοιμος να περασω αμεσα αλλα αποφασισα να συνεχισω την βολτα ωστε να δω και την τζενη(για την οποια πηγαινα αρχικα)πριν αποφασισω....Φτανω και στην τζενη....Λαικο προσκυνημα...Δωματια γεματα κι αλλοι 4 να περιμενουν..Βγαινει το μωρο..ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ...πανεμορφο,απολαυστικο....Εκπληκτικο σαλοναρισμα και απο αυτην...Ημουν ετοιμος να ερασω οταν διαπιστωσα οτι επρεπε να περιμενω ΠΟΛΥ και ημουν λιγο βιαστικος...Οποτε το ανεβαλλα κι ελπιζω να βρω συντομα το μπατζετ για να την τιμησω κι επεστρεψα στην μαρκελλα...

Ανεβασμα στο δωματιο,ντουζακι και 10 λεπτα μετα ερχεται το μωρο...Γυμνη κατευεθειαν,ανταλλαζουμε τα τυπικα αρχιζει να με φιλαει και να με γλειφει στο σωμα....Αμεση ανεγερση ηθικου και ξεκινημα εκπληκτικου καραμελωματος στα @@@@....Αρκετη ενασχοληση και στη συνεχεια βαθυ και υγρο στοματικο με συνεχομενες ματιες στα ματια....

Στα του σεξ ομως ηταν που το σκηνικο μετατραπηκε σε σκηνικο απο τα brazzers,εξου και ο τιτλος..ΑΠολυτο pse με ξεκινημα cowgirl με φιλια,μεγαλη ενταση και προστυχα λογια κι απο τους 2 μας...Συνεχεια στα 4 με τη μαρκελα να με κοιταζει απο τον καθρεφτη παροτρυτοντας με για πιο αγριο ρυθμο...Ειχα αφηνιασει στην κυριολεξια...

Γυρισμα ανασκελα..Αρχικα με τα ποδια ορθανοικτα και αργες διεισδυσεις..ομως το σκηνικο δεν ηταν για slow φασεις..Συντομα αρχισα να την γαμαω ξανα αγρια κι αυτη να φωναζει και να λεει διαφορα..Διαφορες παραλλαγες στην κλασικησ τασημε ποδια ανοικτα,ποδια στους ωμους μου....Το τελος δεν ερχοταν παρολαυατα και η μαρκελλα ανελαβε δραση μ ενα νεο εντυπωσιακο στοματικο....

Ξανα κλασικη σταση και μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυροκοπηματος και εντονων ματιων και λογων τελειωσα μεσα στο μουνακι της ενω παροτι το air condition δουλευε στο φουλ εσταζα απο ιδρωτα λες κι ειχα κανει 2ωρη προπονηση...

Μια πολυ ωραια αν και διαφορετικη απο τα συνηθισμενα gfe που επιδιωκω εμπειρια με μια πολυ ομορφη κοπελα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού