Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 492942
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάει καιρός που έχω γνωρίσει τη Στέλλα σε τσάρκα μου,νομίζω πρέπει να ήταν στις αρχές της ανοίξεως...Από τότε δεν ξέρω αλλά την είχα βάλει στο πρόγραμμα για μία καλύτερη γνωριμία,πέρα από αυτή του σαλονιού...Όλο έλεγα να την επισκεφτώ αλλά όπως γνωρίζετε στο "σπορ" υπάρχουν ανατροπές και εκπλήξεις οπότε κάποια άλλη επίσκεψη έβαζε σε θέση "αναμονής" τη στενότερη γνωριμία μου μαζί της...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία κοπέλα με κοντό μαλλί σε χάλκινες αποχρώσεις με όμορφο σώμα,λευκή επιδερμίδα και πλούσιο φυσικό στήθος.Να σημειώσω επίσης πως έχει και γλυκό πρόσωπο καθώς και πολύ ωραία επιδερμίδα όπως αποδείχτηκε.

Ξεκινώντας λοιπόν μία απογευματινή τσάρκα με σκοπό να γυρίσω μερικά ιδρύματα πέρασα και από το παραπάνω κατάστημα για να δω ποίες κοπέλες εργάζονται.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία με ενημέρωσε για τα προγράμματα και πως στο ίδρυμα εργάζεται η Στέλλα.Αμέσως ήρθε στο σαλόνι με πολύ φιλικό τρόπο και αρκετά ευδιάθετη.Κάθισε κοντά μου με φίλησε ενώ δε σταμάτησε να χαμογελάει.Δεν το σκέφτηκα και πολύ και κρατώντας το χέρι της κατευθύνθηκα προς το μεγάλο δωμάτιο.

Λίγα λόγια γι'αυτό μεγάλος χώρος,σύγχρονος με ωραίο ρυθμιζόμενο φωτισμό,ντουζιέρα,πετσέτες και για να μην πολυλογώ όλα τα απαραίτητα.
Ένα ντουζ ήταν απαραίτητο καθώς η ζέστη των ημερών με είχε ταλαιπωρήσει.Καθώς σκουπιζόμουν η Στέλλα μπήκε στο δωμάτιο όπως και στο σαλόνι ευδιάθετη και χαμογελαστή.Μιλήσαμε λίγο για κάποια θέματα μέχρι να σπάσει ο πάγος και να ξεκινήσουμε.Με ωραία και απαλά χάδια ξεκίνησε τα προκαταρκτικά,ενώ εγώ πιπίλισα για αρκετή ώρα το στήθος της.Συνέχισε με φιλιά στο σώμα μου το λαιμό αλλά και το στήθος μου για να καταλήξει στην ευαίσθητη περιοχή.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό χωρίς χρήση χεριού με μαλάξεις στα α@@και κάτι που το θεωρώ στα μείον της.Παρ'όλα αυτά το στοματικό της είχε κανονική διάρκεια χρόνου και δεν ήταν βιαστική.Έναρξη στο σεξ με τη Στέλλα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς πέρασαν κάποια λεπτά.Αλλαγή και πάλι για πλάγια στάση την οποία μου τη ζήτησε εκείνη ενώ εγώ δε σταμάτησα να πιάνω το στήθος της.Το τέλος μας βρήκε σε ιεραποστολική στάση με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και κάποια πεταχτά φιλιά.

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε αρκετά για διάφορα θέματα της δουλειάς της,χωρίς την πίεση χρόνου.Αφού ντύθηκα με περίμενε και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο για να με συνοδέψει μέχρι την έξοδο,όπου με ρώτησε και αν πέρασα καλά κάτι που μερικές κοπέλες κάνουν σπάνια.Με ένα πεταχτό φιλί μα αποχαιρέτησε ανανεώνοντας τη συνάντηση μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά μία κοπέλα πολύ ζεστή θα την χαρακτήριζα,ευγενική,ευδιάθετη και με ενδιαφέρον στο να φύγεις ευχαριστημένος.Τελικά μου βγήκε σε καλό η συνεύρεση μαζί της παρόλο που στην αρχή ήμουν διστακτικός.Πιστεύω πως κάποιος που θέλει να χαλαρώσει και ζητάει ήρεμα πράγματα πρέπει να την βάλει στη λίστα.Αντιθέτως όποιος αναζητά pse καταστάσεις δεν νομίζω να ικανοποιηθεί.

Αυτά για τη γνωριμία μου με τη Στέλλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2013
Κατατοπιστική κριτική!

Από τις κοπέλες που μπορεί να μην είναι πρώτη φίρμα, αλλά είναι σταθερά στις επάλξεις με δικό της πελατολόγιο. Εργάτρια του sex!
lsh
lsh
22 Ιουλίου, 2013
Όπως το λες...Εργάτρια και υπομονετική!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2