Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το Στουντιο ανοιξε την Πεμπτη 18-7-2013. Καλοριζικο και καλες δουλειες .
Η Αντζελα είναι το αστερι των Σερρων .

Χτες βραδυ 19-7-2013 μετα τις 21,00 η ωρα επισκεψη στο καινουργιο Στουντιο των Σερρων . Με αφησε αγαλμα η κοπελια και ο χωρος .Τετοιο Στουντιο δεν υπαρχει στις Σερρες .

Ανοιχτα απο τις 14:30 η ωρα μεχρι τις 01:00 το βραδυ

Η Αντζελα , ηλικια 30+ , γυρω στο 1,7 μ. υψος , μια μελαχρινη νταρντανα με βυζους να πιανεις και να χορταινεις χουφτωμα αλλα και σε ολες τις καμπυλες του σωματος της .Γενικα ειναι πεντακαθαρη και εχει γλυκο κωλαρακι να χορταινεις το χουφτωνεις τις καμπυλες του.
Προγραμματα απο 30 ευρω το απλο και ολα τα αλλα κατοπιν συννεοησεως με την κοπελα.

Υπηρεσιες:Ελευθερο στοματικο , καραμπαλινκ ( γλυψιμο στις μπαλες ) , 69 , πρωκτικο , μασαζ , τζακουζι .
Δεν βιαζετε κοιτα να σε ευχαριστησει .

Χωρος πεντακαθαρος.

Η Τσατσα πολυ ευγενικη .

Παρκινκ ανετος χωρος.

Περασα πολυ καλα .

Εβγαλα φωτος εντος του Στουντιου δωματια , Τζακουζι και εξω νυχτα πως φαινετε το μαγαζι.( βλεπε στο φορουμ )
αμα με ρωτησετε αν θα ξαναπηγαινα και φυσικα θα ξαναπηγαινα στην Αντζελα .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Η Αντζελα μελαχρινη νταρντανα , γύρω στα 35 χρονων , 1,70μ. φυσικά βυζιά αρκετα μεγαλα να χορταινεις να πιανεις και να τα γλυφεις .
Εδωσα πανω από 30 ευρω αλλα με εξηγηθηκε αψογα στο κρεβατι.
Κάνει τα πάντα ακαποτο τσιμπουκι , καραμπαλινκ , γλωσοφιλα δεν δινει , εχει και κωλο (προγραμμα) και τζακουζι , μασαζ χαλαρωτικο , όλα με συνενοηση με την κοπελα περι τιμων και όλα δίχως βιασύνη !
Μέσα ο χώρος είναι πεντακάθαρος η κοπέλα πεντακάθαρη .
Περίμενα λιγάκι είχε πελάτη , πιασαμε λιγο κουβεντα με την τσατσα πολύ ευγενικη , βγαίνει η Αντζελα από το δωμα και ερχεται στο σαλόνι με κάνε καλή υποδοχή .

Αφού έδωσα τα … ευρώ στην τσατσα πέρασα στο δωμάτιο.
Στο κρεβάτι άρχισε να με γλείφει τις ρώγες και σε ολο μου το σωμα επειτα και με άρχισε να με κάνει τέλειο ακαποτο τσιμπουκι με κανε και σπέσιαλ καραμπαλινκ .

Μετά με άφησε να γλύψω το μοσχομυριστο μουνακι της και αυτή συνέχιζε το ακαποτο τσιμπουκι. Ενώ χαιδευα το τρυφερο καθαρο μουνακι της της με ρώτησε αν θέλω μετά να την γαμησω Κατσικογάμης το μουνακι της . Δεν αρνήθηκα .
Έπειτα με φόρεσε το σκουφάκι και κάναμε διάφορες στάσεις . Βογγουσε τις άρεσε πολύ.Έρωτας
Μου λεγε « σκισε με το μουνακι μου..» κι διαφορα αλλα …με καυλωνε ολο πιο πολύ τοσο με τα λογια της οσο και με τις κινησεις της.Μεχρι που εκραγη το ηφαιστειο και χυσε ο μικρος κουκλακης .

Με γλυφε τις μπάλες με τσιμπούσε και γλυφε τις ρώγες μου με το ένα χέρι της ώσπου έχυσα πάνω στο βυζί της .
Η Αντζελα κάνει σωστά την δουλειά της τις αξίζει για τα ευρώ που τις δινεις και για τα γούστα που σου βγάζει .

Την συστήνω ανεπιφύλακτα και όποιος πάει δεν θα χάσει κερδισμένος θα βγει !
Εγώ προσωπικά θα την ξανά τιμήσω πάλι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού