Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295166
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν ξεκινούσα την απογευματινή μου τσάρκα στο Γκάζι, στόχος μου προς κατάθεση ήταν μια άλλη κορασσίδα, πολύγνωστή για τις άριστες υπηρεσίες της και το φιδίσιο κορμί της. Προς μεγάλη μου απογοήτευση όμως ενώ στο πρόγραμμα την έδινε κανονικά, εκείνη απουσίαζε από το πόστο της.... Αμέσως έψαξα για τις εναλλακτικές μου λύσεις και στανταράκια μου εδώ και καιρό αλλά και αυτά για κακκή μου τύχη απουσίαζαν(άμα είναι να γαμηθεί ο Δίας....παίρνει παρτούζα και όλες τις θεότητεςΚεφάλι σε τοίχο!). Ενώ σπάνια το συνηθίζω σε τσάρκα, έκατσα λίγο παράμερα και άρχισα να σερφάρω στο ίντερνετ από το κινητό...Κάπου λοιπόν, εντελώς τυχαία, είδα ότι εμφανιζόταν στο παρόν ίδρυμα η Φαίη, που τόσα έχω ακούσει, τόσα αντικρουόμενα έχουν ειπωθεί, αλλά ούτε που είχα καταφέρει καν νατη δω, μιας και η εμφάνιση της στη στουντιακή Αθήνα συνέπεσε με τη στρατιωτική μου θητεία...
Γύρω στις 22:25 βρίσκομαι να παρκάρω το αυτοκίνητο στο "αμαρτωλό βουνό"...έξω ακριβώς από το στούντιο. Ο ευγενέστατος κύριος επί της υποδοχής, με καλησπέρισε και με οδήγησε στο δεξί σαλόνι. Λίγη αναμονή μιας και είχε αρκετό κόσμο στα σαλόνια εκείνη την ώρα και μετά από 1-2 λεπτά μου παρουσιάζεται η Φαίη. άνετη στο σαλονάρισμά της, πρόσχαρη, ήρθε και έκατσε στα πόδια μου, δίνοντας μου και ένα φιλί, γίνανε οι απαράιτητες συστάσεις και χωρίς πολλές σκέψεις αποφάσισα να περάσω στα ενδώτερα μιας και αυτό που έβλεπα με κάλυπτε απόλυτα. Ψηλόλιγνη κοπέλα, με όμορφο "καθημερινό" πρόσωπο,σκουρόχρωμα μαλλιά με καρε χτένισμα. Φυσικό στήθος ευμεγέθες σε κοινή θέα, και ατελείωτα πόδια και μια περιφέρεια αξιόλογη, με καλοσχηματισμένο και σφιχτό κωλαράκο. Έκανα ντουσάκι στο κοινόχροιστο μπάνιο και αφού πλήρωσα για πρόγραμμα 69, έκατσα αναπαυτικά στο κρεβάτι και περίμενα κάμποσο.
Σε εύλογο χρονικό διάστημα, ήρθε κοντά μου, γεμάτη νάζι και σκέρτσο, ξάπλωσε και ανταλλάξαμε κάποιες φιλοφρονήσεις μαζί με κάποια φιλιά στο στόμα..Ξεκίνησα να ασχολούμαι μαζί της, κυρίως με το στήθος της, το λαιμό της, τις ρώγες της...Οι πρώτες αναγνωριστικές "πτήσεις" στέφθηκαν με επιτυχία μιας και η ανταπόκριση της ήταν θετική με πνιχτούς αναστεναγμούς, λάγνα βλέμματα και προτροπές για συνέχεια. Κατέβηκα πιο χαμηλά, και επικεντρώθηκα στο αιδοίο της για αρκετή ώρα. Και πως να κάνω διαφορετικά όταν πρόκειται για ένα τόσο καλοσχηματισμένο, με παχιά χείλη και μυρωδάτο κ περιποιημένο αιδοίο. Κυκλικές κινήσεις από μέρους μου, παιχνίδι με τη γλώσσα μου με την κλειτορίδα της και κείνη να έχει κλείσει τα μάτια και να βαριανασαίνει. Παράλληλα μου ζητούσε που της άρεσε περισσότερο να την αγγίζω και να επικεντρωθω...Στη συνέχεια στήθηκε στα 4 όπου συνέχισα να γλέιφω το αιδοίο της από άλλη οπτική ενώ έίχα φάτσα κάρτα και το κωλαράκι της όπου έπεσαν και κάποιες "ψιλές"..Γλώσσα Σύρθηκα από κάτω της και γυρίσαμε σε 69 για να απολαύσω τη στοματική της περιποίηση. Καλή τεχνική, με ένταση, γρήγορη κάποιες στιγμές, και βαθιά. Περιποιήθηκε για λίγο και "πεταχτά" και τη γύρω περιοχή... Στη συνέχεια με δική της πρωτοβουλία το κλασσικό 69 μετατράπηκε σε πλαγιαστό, όπου με το πόδι μου πίσω από το κεφάλι της την πίεζα και δεν την άφηνα να αφήσει το πέος μου από το στόμα της κάτι που από ότι έδειξε δεν την ενόχλησε καθόλου...
Στο κυρίως μενού, η δράση ξεκίνησε με ιεραποστολικό,με αργή διείσδυση αρχικά, ανταλλάσσοντας φιλιά και βλέμματα..Σταδιακά οι ρυθμοί ανέβηκαν, και έδειξε να νατέχει στο δυνατό σφυροκόπημα. Είναι χάρμα οφθαλμών να έχεις τα ατέλειωτα πόδια της δίπλα στους ώμους σου και να βλέπεις από τον καθρέφτη το όλο θέμα. Πνιχτά βογγητά η συμμετοχή της, πολύ καλό στήσιμο και υπομονή. Γύρισμα στα 4, με τη Φαίη να συνεχίζει να κινείται στα ίδια καλά επίπεδα. Φοβερή θέα κατά τη διείσδυση και συστήνεται αυτή η στάση. Ξανά ιεραποστολικό με τα πόδια της σφιχτά ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου και με καλή διείσδυση. Προσπάθησα να ασχοληθώ με τα πατουσάκια της, αλλά δεν τα κατάφερα μιας και διακριτικά τα τράβηξε από κοντά μου. Πάντως πολύ ωραία ακροδάχτυλα βαμμένα κοραλί και μαλαό πέλμα...Επόμενος σταθμός cowgirl, με εμένα να ασχολούμαι με το στήθος της, πέσανε ξανά κάποια ρομαντικά φιλιά και επέλεξα σε αυτή τη στάση να μας βρει το τέλος της συνεδρίας μας!
Συμπερασματικά, πέρασα πάρα πολύ όμορφα, η Φαίη είναι πανέμορφη και με κορμάρα που θα ζήλευαν και μοντέλα. Οι υπηρεσίες της είναι σε πολύ ικανοποιητικό επίπεδο και μου προσέφερε απλόχερα την απόλαυση που επιζητούσα και μια συνάντηση που θα θυμάμαι για καιρό και σίγουρα θα την επαναλάβω...
Αυτά από μένα...Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2013
δηλαδη διαλεγει πελατες η φαιη; αχαχαχαχαχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1