Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη θησεώς 35, μετά απο συμβουλή φίλου να επισκεφτώ την κατερίνα.
Νταρντανογυναίκα, όχι παχιά, αλλά δεν είναι και φέτες, ίσως έχει χαλαρή κοιλίτσα αλλά δεν σε χαλάσει στην συνολική εικόνα.
Σε σχέση με τις φωτογραφίες -που θα βρείτε είτε από αυτόν τον οίκο είτε από κάποιον άλλο, πχ συγγρού 144 και τρισγγέτα-
το μόνο fake είναι το χρώμα, στις φωτογραφίες είναι μελαχρινή, δηλαδή μαυρισμένη η επιδερμίδα της, καμία σχέση όμως...

πολύ θετικό είναι το φυσικό στήθος, ότι πρέπει για τους βυζολάτρες.

τα του αγώνα εν συντομία πολύ θερμή, κάνουμε ισπανικό και ψάχνω τον μάγκα μου, χανότανε εκεί μέσα...
φοράμε σκουφάκι, ξεκινάει πεοθηλασμό και πάλι τον εξαφάνισε...πολύ βαθιά μιλάμε...
μπροστά της ο dynamo Και ο chris angel μοιάζουν κλόουν μου κάνουν ταχυδακτυλουργικά Χαμόγελο
μετά καβαλίκεμα και τελείωσα στο μπαμ, ούτε 8 λεπτά δεν έκανα..

θα ήθελα να ξανά επισκεφτώ, να είμαι πιο "άδειο" έτσι ώστε να γίνει μεγαλύτερη μάχη, αλλά δεν το βλέπω
διότι έχω ορίσει άλλες προτεραιότητες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
166
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2013
Και ομως φιλε μου το στηθος της Κατερινας ειναι ενισχυμενο.
Η βεβαιοτητα μου πηγαζει, οτι την εχω τιμησει οταν ξεκινησε στο Βρ. 55 και ηταν παααααρα πολυ μικροτερο.

Ειναι ομως απο τις καλυτεερς δουλειες που εχουν γινει ποτε, και δυσκολα καποιος το καταλαβαινει.
17 Ιουλίου, 2013
την εχω επισκευθει και εγω 3 φορες περυσι μια στο τριγετα μια στην πειριαως(οταν ηταν ανοιχτο) και μια στην συγγρου 144 ειναι μια περιπτωση κοπελας Χμμμ; οπου και τιε τρει φορες παρουσιασε διαφορετικη αποδοση στην διαθεση για σεξ μια κοπελα που απ'οτι καταλαβα μπορει να γινεις φανατικος της και να την επισκεπτεσε συχνα ή να φυγεις με τις χειροτερες εντυπωσεις και να μην την ξανα δεις ποτε μα ποτε παντος μεσα στον επομενο μηνα θα την επισκευθω ξανα για να δω με ποιο θα μου παρεχει τις υπηρεσιες της αυτην τη φορα Μεγάλο χαμόγελο
K
kostas8000
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2