Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επεινα τα μπυρονια μου στο μεταξι παρεα με px cheyenne xilnic κ οποτε πινω μ αρεσει να χυνω
ετσι ο καθενας πηρε το δρομο του κ εγω τον δικο μου κ κατεβηκα στο γκαζι να παρω την αντα
η αντα εχει ωραιο προσωπο μικρο στηθος κ μια κωλαρα να την πιανεις κ να γεμιζουν τα χερια σου
πιασαμε λιγο την κουβεντα εχουμε κ την ιδια μερα γενεθλεια λεω δεν γινονται αυτα
αρχιζει αυτη να μου λεει τα δικα της ποσο ωραια ματια εχεις κ χειλια τι ωραια που φιλας
βαζω κατι γελια μου λεει γιατι γελας ΄; λεω που να σου εξηγω τωρα εια πιει κιολλας
αρχιζει να με γλωσσοφιλιαζει κ κατεβαινε σιγα σιγα κ μου εβγαλε το μποξερακι
αρχιζει να μου γλυφει κ να μου φτυνει τα τα παπαρια κ τα ρουφαγε με μαεστρια συνεχισε να μου γλυφει το πετσακι
φτυστον ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΜΟΥ της λεω κ με τσιμπουκωνε ακα για λιγη ωρα με ντιπ για ντιπ ενω εγω σαλιωνα με τα χερια μου το μουνακι της
με καβαλαει κ εγω εγλυφα τα βυζακια της κ χουφτωνα την ατελειωτη κολλαρα της συνεχισαμε ετσι για λιγο
ωσπου μου λεει ελα να με γαμησεις εσυ τωρα την πεταξα ανασκελα κ την γαμαγα ιεραποστολικα κ γλωσσοφιλιαζομασταν κ κοιτιομασταν στα ματια με παθος αλλα το ιεραποστολικο το βαριεμαι
την γυρναω στα τεσσερα κ εφτυνα την κωλοτρυπιδα της κ χουτωνα την κωλαρα της γουσταρ πολυ που επαιζα τουμπερλεκι με τον ατελειωτο πατο της τηνγαμαγα αργα κ βασανιστικα μια αργα μια δυνατα κ αυτη γκαριζε
ναι ναι ναι ετσι γαμια μου το μονο που με χαλαγε ηταν οτι φωναζε πολυ ψευτικα ετσι οπως εκανε νομιζα οτι ημουν ο τζον χολμς το τελος με βρηκε καρφωμενο στην μουναρα της κ τα ζουμια μου να γεμιζουν το πλαστικο καποτιδιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2013
καλα ρε μηδέν ευρυματικότητα???πήγες κ έβαλες τον ίδιο τίτλο με μένα για την ίδια κοπέλα....Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1