Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το βασικό, είναι να βάζες στόχους στη ζωή... Και εγώ είχα βάλει στόχο όταν βολέψει, να επισκεφθώ την Ειρήνη στην Κοζάνη και να που τα κατάφερα.
Στην περιγραφή δεν στέκομαι ιδιαιτερα, ωραία κοπέλα είναι, λίγο μπόλικη στην περιφέρεια, αλλά όχι κάτι τραγικό, ισα-ισα που εμένα μου αρέσουν αυτές οι γυναίκες.
Στα δωμάτια, στα πλην είναι ότι το ένα από τα δύο έχει μονό κρεβάτι οπότε ίσως καποιους δεν βολέψει.
Στα του αγώνα, πήρα πρόγραμμα με ντουζάκι... Μπήκε μέσα η κοπέλα, τα είπαμε λίγο και μπανιαρηστήκαμε με άνεση χρόνου, μπόλικα χουφτώματα και τριψίματα. Αν δεν έλεγα εγώ να βγούμε, ίσως ήμασταν ακόμα μέσα.
Βγαίνουμε, σκουπιζόμαστε και αρχίζει ο αγώνας. Καλο τσιμπούκι, βαθύ (δεν κάνει ακάπωτο, κρίμα) και εγώ να την γλύφω σε 69. Άνεση χρόνου που λένε, ώσπου της ζητάω να έρθει από πάνω σε cowgirl και εγώ να πιπιλάω τις βυζάρες της. Δεύτερη στάση στα 4, κλασσικά για μένα και τέλος.
Άξια κατάθεση, μου έκανε εντύπωση πόσο χαλαρή είναι και ότι σε αφήνει να ασχοληθείς με το στήθος της που είναι και φοβερό ατου της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού