Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91845
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την αννα την ειχα βαλει εδω κ καιρο στο ματιΚουλμια κ στις φωτο ηταν ακριβως οπως μ αρεσει η γυναικα(ζουμερη κ καμπυλωτη!!)βεβαια η ελλειψη κριτικων μ εκανε λιγο διστακτικο αλλα λεω ας παω.
Κυριακη μεσημερακι προς απογευμα νεκρα στους δρομους κ παρκινακριβως απ εξω.
πρωτη φορα στο συγκεκριμενο στουντιο να τονισω.
Η τσατσα ευγενικοτατη με καλοσωρισε κ μου παρουσήαζει την αννα.
Η κοπελα λεει οτι ειναι ισπανιδα κ δεν αμφιβαλω αφου ειχε ενα υπεροχο μελαμψο κορμι.24 χρονων ωραια φατσουλα αλλα τα βυζια ειναι το κατι αλλο συναγωνιστες.
Φυσικα 4αρια ελαφρως πεσμενα.τα ειδα κ επαθα(μου θυμισαν τα 4αρια της θεας νικης απο κηφισου30).η κοπελα ειναι πιο λεπτη απ οτι στις φωτο αλλα οι φαν των καμπυλων θα το ευχαριστηθουν!
Μετα το απαραιτητο ντουζακι σκαει μυτη το μωρο με μια ναζιαρια φωνουλα κ αρκετα καλα ελληνικα.
Απελευθερωνει τις βυζαρες κ πεφτω με τα μουτρα απανω!!δεν χορταινα να τα ζουλαω κ να τα γλυφω!!μετα απο ενα συντομο handjob ενα καλο ισπανικο οπου ο μικρος τζιμακος εξαφανιςθει!
Περασμα σκουφιου κ εναρξη ενος αρκετα καλου στοματικου(διχως καραμελωμα δυστυχως!)ενω εγω δοκιμαζα το υγρο καθαρο μουνακι!!
Στη συνεχεια καβαλα απανω κ αρχιζει την ιππασια ενω εγω ειχα βαλει την μουτσουνα μου στις βυζαρες.αλλαξαμε αλλες δυο στασεις οπου η συμμετοχη της ηταν αρκετη καλη με βογγητα κ τα κλασικα μμμ ναι γαμαμε ετσι!
Το τελος ηρθε που αλλου?στους βυζους οπου απλωσα την σαντιγη μου στα σοκολατενια μασταρια της!!
Αφου σκουπιστηκε κ πλυθηκε με αποχαιρητησε μ ενα φιλι στο μαγουλο κ γω ανταπεδωσα με 2 φιλακια στις βυζαρες.
Συμπερασμα:μια καλη συνευρεση με μια ωραια κοπελα με καλη συμμετοχη(οχι τοπ αλλα οχι κ κομοδινο)οπου τα κανονια του βυζαρονε κλεβουν την παρασταση
Ναπω οτι πηρα το 70αρι προγραμμα(η τσατσα μου πε 3 προγραματα)
Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.382
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TASSOS karipidis, Ettore, anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού