Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 48 10
Sex Studio 113805
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μία απ'τις κοπέλες που είχα δει δύο φορές σε τσάρκα μου σε άλλο στούντιο όπου εργαζόταν και μου είχε κάνει το απαραίτητο "κλικ" για μία περαιτέρω γνωριμία είναι η Στεφανία.Όταν όμως αποφάσισα να την επισκεφτώ ήταν αργά,καθώς είχε αποχωρήσει από το ίδρυμα που εργαζόταν για δικούς της λόγους...Το τελευταίο καιρό εργάζεται στο παραπάνω στούντιο,με αποτέλεσμα να ενημερωθώ από έμπιστο συναγωνιστή πως πρόκειται για την ίδια κοπέλα που είχα συναντήσει τότε με τη διαφορά ότι εμφανίζεται με άλλο όνομα...

Χωρίς να χάνω χρόνο και αφού προηγήθηκε τηλεφωνική επιβεβαίωση πως εργάζεται τη Παρασκευή το απόγευμα πέρασα να την δω από κοντά...Παρκάρισμα εύκολο καθώς η περιοχή εκείνη την ώρα είναι αρκετά ήσυχη,και είσοδος στο στούντιο.Με υποδέχτηκε η κατατοπιστική υπηρεσία η οποία με ενημέρωσε για τα προγράμματα ενώ η Στεφανία είχε έρθει στο σαλόνι.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,καθημερινό πρόσωπο,μικρό στήθος και όμορφη περιφέρεια που είναι και το δυνατό της χαρτί...Αμέσως με θυμήθηκε και καθίσαμε λίγο στο καναπέ μιλώντας για τη γνωριμία μας αλλά και για το μικρό "διάλειμμα" όπου είχε κάνει.Έτσι κάπως κορυφώθηκε και η επιθυμία για την στενότερη γνωριμία.Όπως καταλαβαίνετε δεν καθυστέρησα στο να περάσω στο δωμάτιο.Λίγα λόγια γι'αυτό καθώς πρώτη φορά επισκέπτης στο χώρο.Κανονικό δωμάτιο χωρίς να είναι ιδιαίτερα μεγάλο,σε αποχρώσεις όπου έχει και το "αδελφάκι" του στη Σ.Πάτση 40 με ντουζιέρα,και κάποια standars χωρίς να μιλάμε για κάτι το διαφορετικό.Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο για να συνέλθω απ'τη ζέστη η οποία με είχε ταλαιπωρήσει.Ξάπλωσα στο κρεβάτι και μετά από κάποια λεπτά η Στεφανία έκανε την εμφάνισή της.Κάποια γλυκόλογα από μέρους της αλλά και παιχνιδάκια ήταν αρκετά για να σπάσει ο πάγος.Ξεκινήσαμε με τριψίματα στο σώμα σαν body to body ενώ κάποια πεταχτά φιλιά δόθηκαν.Συνέχεια με πιπίλισμα στο στήθος της για ώρα ενώ εκείνη "πείραζε" την ευαίσθητη περιοχή.Δεν άργησε στο να αφαιρέσει και το στριγκάκι της ώστε να παίξω λίγο με το "γατάκι" της το οποίο έδειχνε να απολαμβάνει.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό με λίγη χρήση χεριού αλλά και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής κάτι που είχε ξεκινήσει και πιο πριν.

Ώρα για σεξ,μετά από τα προκαταρκτικά τα οποία είχαν μεγάλη διάρκεια...
Πρώτη στάση με τη Στεφανία από πάνω να κινείται αργά και σταθερά.Αλλαγή για πισωκολλητό μία στάση την οποία με τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν πρέπει να την χάσουμε.Αρκετά καλό στήσιμο στα τέσσερα και με αντοχή,καθώς σπαταλήσαμε αρκετά λεπτά με αυτή τη στάση.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και πεταχτά φιλιά η συνάντησή μας έλαβε τέλος.

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε αρκετά για διάφορα θέματα χωρίς ίχνος βιασύνης.Πήρε τα εσώρουχά της και με περίμενε στο σαλόνι.Αφού έκανα άλλο ένα ντουζ βγήκα και συζητήσαμε λίγο ακόμη.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε λέγοντάς μου πως θα τα ξαναπούμε.

Συμπερασματικά μία πολύ καλή συνεύρεση,απ'τις καλύτερες των τελευταίων ημερών.Η Στεφανία τελικά αποδείχθηκε πως δικαίως την αναζητούσαμε τόσο καιρό καθώς πρόκειται για μία κοπέλα με άψογο σέρβις.Στο τίτλο έγραψα για κρυμμένο θησαυρό καθώς δεν έχει εντοπισθεί αν και πιστεύω πως αξίζει τη γνωριμία.

Αυτά για τη συνάντησή μου με τη Στεφανία,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού