Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142962
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου φορα με την γιουλη και δεν το μετανιωσα καθολου, το κοριτσι αν και εμφανησιακα δεν λεει και πολλα μεσα πραγματικα αξιζη πολλα. παμε στα του αγωνα.
Περασα μεσα με το απλο προγραμμα τον 30 ευρω και μπηκα στο μεσαιο δωματιο.
Μετα απο κανενα δεκαλεπτο εμφανιστηκε η ουκρανεζα και αμεσως πηγε στον νηπτιρα για να πλυθει, στην συνεχεια ηρθε και εκατσε διπλα μου προσπαθοντας να μου μιλησει στα ελληνικα, κατι που ομως δεν το καταφερε μιας και δεν γνωριζει καθολου την γλωσσα μας αλλα ουτε και αγγλικα. Τελικα συνενοηση καταφεραμε και βγαλαμε σε αυτα που ηθελα να κανει.Στα προκαταρτικα ειναι δεκτικη σε ολα με αρκετα χαδια αλλα και φιλια σε ολο το σωμα και το στομα, γλωσσοφιλα δεν ηθελα εγω. Η πιπα καπως καλη θα ελεγα αλλα σιγουρα οχι βαθια. Στο σεξ αν και στην αρχη δεν ηθελε αυτη απο πανω τελικα την καταφερα και βασικα το ψιλομετανιωσα γιατι δεν το πολυ εχει αυτο το κομματι, ομως στα τεσσερα ηταν πολυ καλη με ωραιες ερωτικες κραυγες οπου και εκει τελειωσα. Τελος μου ζητησε να της κανω και λιγο μασαζ στο λαιμο Χμμμ; και αφου τελειωσα μπηκε στο μπανιο και πλυθηκε. Γενικα πολυ καλη καταθεση χωρις βιασυνες απο την κοπελα, επισης πολυ καθαρη αυτη αλλα και ο χωρος.Στα αρνητικα θα ελεγα η συνενοηση και ορισμενα πραγματα που θελουν βελτιωση στο κρεβατι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιούλη
TW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού