Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 308356
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πριν λιγες μερες σε μοναχικη τσαρκα στη Βουλιαγμενης ειχα δει τη Jo και ειχα εντυπωσιαστει(στο μισοσκοταδο). Ιδια με τις φωτο
Τελικα την Τεταρτη που επαιζε η Josephine στο Κ8 την εκανα για να μου φυγει και το ποθημενο, να το βγαλω απο το μυαλο μου.
Στα 3 μετρα στο ημιφως τη λες θεα, σωματαρα, βυζοι θεϊκοι, μαλλι μεχρι το κωλο σχεδον, σουπερ.
Στο δωματιο ολα ξεκαθαριζουν. Με τετοια φατσα απορω πως γυρισε και αυτες τις 2 ταινιες που εκανε.
Μιλαμε για γυφτοσκυλε ........Σε βαθμο που με δυσκολια ειχα στηση.
Τεσπα λεω, τα δωσαμε που τα δωσαμε τα φραγκα, αντε να φχαριστηθουμε το κορμι τουλαχιστον(αυτο και απο κοντα ειναι κορυφη)μια και ειχα παρει και φουλ προγραμμα.
Επιασα και μια ψιλοκουβεντουλα για Βουδαπεστη και Βιεννη(καλα Αγγλικα) να σπασω τον παγο, αλλα ματαιως......
Η τυπισσα ειναι η πιο πονηρη στουντιοξεπετα που εχω δει ever. Ουτε σε ρωταει ουτε και προσπαθει να δει τι θελεις.
Ρομποτικο προγραμμα και αμα πας να παρεις λιγο την κατασταση στα χερια σου........γαργαλιεται. Παντου. Στο μνι , στα χερια, στην πλατη, στις γαμπες, ΠΑΝΤΟΥ.
Τα ποδαρακια ψιλοαξυριστα, τσιμπαγανε(δεν υπαρχει πιο ντεκαβλε πραγμα για μενα), το μαλλι να μπλεκει παντου. οι γοβες δεν βγηκαν.....Γενικα μην ακουμπας πουθενα.
Καποια στιγμη αφου εχει κανει μια λυσσασμενη πιπα, με καβαλαει και αρχιζει να χτυπιεται μανιασμενα.
"Να σου πω κοπελια, ξαναπαρτον στο στομα γιατι μονο αυτο ξερεις να κανεις" Οποτε και ηρθε το τελος με μενα ορθιο. Σφαιρα για ντους και Λουης.
Αμα ξαναπαω στα μαγαζια τους να με μουτζωσεις φιλε αναγνωστη. Ειμαι απαραδεκτος ο μαλακας. Μα να τσιμπαω σα γυμνασιοπαιδο με 2 σιλικονατους βυζους και ενα ωραιο κωλαρακι σε φωτο;
2 μερες κανανε να μου περασουν τα νευρα. Δεν εγραψα κριτικη την ιδια μερα γιατι εν θερμω θα εβριζα απιστευτα.
Μου τα λεει ο Tenten956 αλλα δεν ακουω, θελω να ανακαλυψω τη φωλα μονος μου. Η μακακιες ανεκαθεν κοστιζαν σε χρημα.
Παμε γι' αλλα.
Φευγει μου ειπα για Πατρα το Σ/Κ. Αντε μηπως γλυτωσουν κανενα φραγκο οι πατριωτες εκει κατω.
Η βαθμολογια στην εμφανιση ειναι μεσος ορος: Σωμα 9,5 - προσωπο 4
Το δωματιο καθαρο φαινοτανε αλλα φτωχο. Μια ντουζιερα και αυτη η μικροτερη της αγορας(βαλτε ενα γαμημενο πατακι, θα σκοτωθουμε με τα νερα στα πλακακια). Πετσετα παντοφλες σφραγισμενες. Κρεβατι ημιδιπλο, 1,40. Η Αντρεα και η Βικτωρια με δυσκολια απλωνουν τις κορμαρες τους.
Προσβαση με το Δουκα, στην πρωτη του τσαρκα,ευκολη(ελπιζω να με παει σε καλυτερα μερη στο μελλον), αλλα η εισοδος μεσα απο 2 βουλκανιζατερ. Διακριτικοτατη!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Josephine
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2013
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί ακριβώς θεωρείται τόσο μουνάρα η συγκεκριμένη κυρία. Δηλαδή π.χ. η Λάουρα και η Άννα από τα Κασσάνδρας τι ακριβώς έχουν να ζηλέψουν από τη Ζοζεφίν, ότι έπαιξε σε τσόντα;
P
px75
12 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

To τι θεωρεις εσυ μουναρα, ειναι σχετικο... Κατσικογάμης
12 Ιουλίου, 2013
6/6 TONY!
ήσουν στο δωμάτιο όπως μπαίνεις στο αριστερό σου χέρι και τερμα δεξιά, χωρίς TV?
Σε πήρε μάτι ο Θεόφιλος δλδ?! Να πηγαίνεις ΣΚ όταν είναι κλειστά τα μαγαζιά!
Τί είναι ο Δούκας?


Τα γούστα είναι προσωπικά. Τα δικά μου λοιπόν: Η Λάουρα κορμάρα, αλλά στο πρόσωπο υστερεί, μάλιστα σε ένα πρόσφατο σαλοναρισμα ήταν πολύ απεριποιητη ίσως και λίγο να έχει σπάσει και έφυγα. Η Άννα υστερεί ΚΑΙ στο σώμα. Η Τζο την είδα στο σαλονάρισμα εντυπωσιακή σωματικά (όμως με σιλικόνες και κοντύτερη από Λαουρα), δεν τσίμπησα και καλά έκανα και εισέπραξα και το χλευασμό του υπηρεσία.
14 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι σ' αυτο το δωματιο ημουν, αλλα δεν εχει σημασια και τα 3 ιδια ειναι. Αλλωστε ΔΕΝ θα ξαναπαω. Ποτε δεν εχω περασει καλα στα μαγαζια του ομιλου ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ κοστους προγραμματος. Εξαιρω τη Βικτωρια την Πολωνεζα.
Απο σωμα η Jo σκιζει, μη λεμε οτι θελουμε. Αλλα τι να το κανεις; Ξεπετα ειναι.....

Ο Δουκας ειναι οχημα οπως ο Τυφωνας του Aris Tsoum
http://www.ktm.com/naked-bike/690-duke-eu/highlights.html

Πεταει κι' αυτο αλλα χαμηλα, γι' αυτο δεν το ξερεις......
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4