Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824457
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υβρις .. Η αλαζονικη συμπεριφορα του ανθρωπου ,στη συγκεκριμενη περιπτωση,εμενα,που οδηγουσε σε υπερβαση του ηθικου και θεικου νομου και επεφερε την τιμωρια του
Τζουλι,δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψω την ομορφια αυτης της γυναικας..ψηλη ,εντυπωσιακη ξανθια με ομορφο προσωπο που μοιαζει παρα πολύ της kate upton,φοβερο εντυπωσιακο κορμι ,καταπληκτικο στηθος.Με λιγα λογια,μια γυναικα θεικη στα ματια τα δικα μου
Την τζουλια την ειχα δει πριν αρκετο καιρο και ενώ ημουν ετοιμος να περασω λιγο πριν τη ληξη της πρωινης βαρδιας,η υπηρεσια μ εκδηλη την απογοητευση στο προσωπο μου,μου ειπε ότι η βαρδια της εληξε
Να πω ότι ο σωματοτυπος αυτης της κοπελας δεν μου είναι αγνωστος..για ένα χρονο μια κοπελα,αναλογου υψους και χαρακτηριστικων,μου προσφεροταν απλοχερα κάθε φορα που την επισκεπτομουν,προσφεροντας μου και τις δυο οψεις ενός ονειρου απιαστου αρχικα..την απολυτη ευτυχια,τη ευδαιμονια και στη συνεχεια,όταν αναγκαστκα να την αποχωριστω,τη θλιψη,την οδυνη,τον ταρταρο
Βλεποντας τη τζουλι,μου τη θυμισε χαρακτηριστικα,και εδώ ηταν η πρωτη υβρις από μερους μου..η εμπειρια μου,το μεσα μου,το είναι μου,μου εδειξε ότι τετοιες γυναικες δεν μπορω να τις εχω,τουλαχιστον όπως θα ηθελα εγω..
Γιατι τη συγκεκριμενη,δεν είναι να την εχεις στο στουντιο,είναι να την εχεις σ ένα άλλο χωρο,προσωπικο,δικο σου,να ξεκινησεις να την γλυφεις το πρωι και να τελειωνεις το βραδι
Η δευτερη υβρι..επειδη απ το στουντιο απεχω ένα τεταρτο με το ποδηλατο και επρεπε να τακτοποιησω καποιες δουλειες,αποφασισα να το παρω μ αποτελεσμα να σκασει το λαστιχο και να περπατω εικοσι λεπτα με τα ποδια..και όμως αφου το εφτιαξα,αν και εξουθενωμενος,παλι αποφασισα να την επισκεφτω,παραβαινοντας τους φυσικους νομους της ανθρωπινης κουρασης,πιο σωστα εξαντλησης
Να πω ότι κατι αναλογο ειχε γινει και περυσι με τη κοπελα που ανεφερα πριν αλλα ουτεστο ελαχιστο μ επηρεασε
Φτανοντας στο στουντιο και ενώ νομιζα ότι δεν θα περασω,τελικα στη θεα του κορμιου της,ενεδωσα
Και όμως,σαν άλλος οδυσσεας που ειχε περασει μια περιπετεια με το περπατημα,παλι βρηκα τη δυναμη,όταν μπηκε στο δωματιο να βρω τη δυναμη,ν αντισταθω στις σειρηνες και να της ζητησω να το αναβαλουμε,καταβαλοντας ένα μικρο αντιτιμο,αλλα η τζουλι μου ειπε ότι δεν χρειαζεται ν ανησυχω
Πως ν αρνηθεις στη θεα αφροδιτη? Η΄’ στη καλυψω, η΄στη μαγισσα κιρκη..ακομη και ο οδυσσεας πρωτα πλαγιασε μαζι τους και μετα αποχωρησε
Η τζουλι και στα προκαταρκτικα και στη συμπεριφορα ηταν πιο ανθρωπινη απ ότι περιμενα,με διαθεση να με βοηθησει ώστε να φτασω σ ένα επιθυμητο επιπεδο στυσης,όμως δεν ημουν αυτος που θα επρεπε
Παρολ αυτά με το γλυψιμο στο στηθος,το τριψιμο του πουλιου μου,αναμεσα στα υπεροχα ποδια της,το στοματικο της καταφεραμε εστω και υποτυπωδως να εχουμε διεισδυση τοσο ιεραποστολικα και πλαγιαστα οσο και πισωκολλητα
Σ αυτή τη σταση ημουν ετοιμος να τελειωσω,όμως δεν το εκανα,γιατι όπως εχω δηλωσει κατ επαναληψη,αν η εμπειρια δεν είναι αυτή που θελω,και σ αυτό εφταιγα εγω,δεν προχωρω στην εκσπερματωση
Φυσικα αυτό ειχε και τις συνεπειες του,μ αποτελεσμα να τρεχω σαν λυσσασμενος σκυλος σ όλα τα μπουρδελα και τα στουντιο φυλης και γκαζιου αντιστοιχα,και το βραδακι,αμεσως μετα, και μεταμεσονυχτια,με σκοπο την λυτρωση,την λυτρωση του ηρωα που παλευει με τα κυματα της καβλας νυχθημερον,αναζητωντας την μπουρδελικη ιθακη
Κοινως, μια αισθηση ανικανοποιητου γι αυτή τη γυναικα στο κεφαλι μου,μια λαχταρα για σεξουαλικη λυτρωση στο κορμι μου,μια φωτια που δε μπορουσα να σβησω στη ψυχη μου ,φερνοντας στο μυαλο μου,την εικονα του κορμιου της,(τζουλης),τη θεα των ποδιων της στο πλαγιαστο,το προσωπο της,τα χειλη της
Κερδος από αυτή τη συναντηση,οι συνεχεις διαλογοι μαζι της,στη διαρκεια του σεξ,στη προσπαθεια να ε πιτυχουμε το επιθυμητο, στη στυτικη μου διαθεση,που μ εκαναν να αισθανθω πιο οικεια μαζι της,και οι εικονες στο μυαλο μου από το κορμι της που προκαλουσαν μεθεξη και ζαλη

Βλεποντας τη τζουλι κυριως αλλα και τη λαουρα από κασσανδρας 3 στη συνεχεια της βολτας δεν αισθανομουν σεξουαλικη διεγερση τοσο,οσο αισθανομουν ζαλη,ακινητοποιηση,διχως να μπορω ν αντιδρασω,σαν υπνωτισμενος από το θεαμα που αντικριζα,διαισθανομενος ότι οι κοπελες αυτές είναι κατι το απροσιτο,κατι εξω από τα ανθρωπινα μου ορια
Αντιθετα βλεποντας την κλαουντια και την μιχαελα από κωνσαντινουπολεως 92α και 80 αντιστοιχα,ερχομουν σ επαφη με το γηινο και το ζωωδες,αισθανομουν εντονη τη σεξουαλικη διεγερση,και ότι οι επιλογες αυτές είναι εντος του φυσικου μου χωρου
Στο παρελθον σαν ενας αρχαιος τραγικος μπουρδελικος ηρωας ενεδωσα στην ταση προς την επαρση και τη ματαιοδοξια,που μ εκανε να πιστευω ότι ανερχομουν σ ένα ανωτερο επιπεδο,και μαλιστα μ επιτυχια
Όμως,τουτη τη φορα,ισως να προτιμησω ,κατι που θα χρειαστει πολύ περισσοτερη προσπαθεια για ν αποφυγω τον πειρασμο της υβρης,της τασης δηλαδη προς την επαρση και τη ματαιοδοξια,και να γινω ενας θνητος,με λαθη ,με αδυναμιες αλλα κανοντας επιλογες που είναι πιο γηινες ,και πιο κοντα στο φυσικο μου χωρο
Η συνεχεια επι της οθονης..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλη
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2013
την εχω σταμπαρει κ εγω αυτην θελω πολυ να την ξεσκισω
12 Ιουλίου, 2013
Στις τελευταιες 5 γραμμες,ειπες παρα πολλα..με λιγες ομως,λεξεις..keep walking ΦΙΛΕ.
12 Ιουλίου, 2013
Ὡραῖον τὸ δίπολον χθονίου - οὐρανίου ἀντιπροσωπευόμενον ὑπὸ τοῦ Φ80 καὶ τοῦ Φ104 ἀντιστοίχως. Ἀέναος ἡ πάλη θνητοῦ (κ. xilnik) καὶ θεᾶς (κα Τζούλη). Εἰς τὸ ἐνδιάμεσον καὶ ὁ ἄνευ φύλου ἄγγελος - ἰδιοκτήτης.
B
bakalhs
12 Ιουλίου, 2013
Από τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει. Με βαθειά νοήματα. Δεν ξέρω πόσοι θα τα καταλάβουν βέβαια...
13 Ιουλίου, 2013
Αγαπητέ "XILNIK" τα εύσημα από εμένα,για αυτή την ευρηματική από κάθε άποψη,"κριτική"........
Υπάρχουν τέσσερα στοιχεία,όπου ένα κείμενο μετατρέπεται από μία απλή "κριτική", σε σεξουαλική εμπειρία......με αποτέλεσμα να αποδίδεται και να αποτυπώνεται η ΑΛΗΘΕΙΑ στο κείμενο.
1)Έλλειψη φόβου,στο να εκθέσεις τον εαυτό σου.....
2)Αυτοκριτική
3)Σεβασμό σε αυτόν που κρίνεις
4)Ψυχή
Ο δρόμος της αναζήτησης,για την Ηδονή είναι μακρύς και μεγάλος.......Αγαπητέ συνέχισε να περπατάς επάνω σε αυτόν!!!!!



Υ.Γ. Η αρετή δεν θα πήγαινε τόσο μακριά, αν δεν της κρατούσε συντροφιά η ματαιοδοξία.

Υ.Γ1. Τι θα γινόταν η δύναμη των γυναικών αν δεν υπήρχε η ματαιοδοξία των αντρών;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5