Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 199294
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτού ξεκινήσω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά, όπως είναι ο Vrikolakas και ο PIATSAS, οι οποίοι με ενημέρωσαν για την πρωινή βάρδια της Μαντόνας στο Γκάζι, οπότε βρήκα την ευκαιρία να στήσω καραούλι από το νωρίς το πρωί, έξω από το μαγαζί για να την περιμένω να μπεί και να είμαι ο 1ος πελάτης της βάρδιας.Το μωρό κατέφθασε με τα πολιτικά της ρούχα, όπου και πάλι είναι κουκλάρα, αφήνωντας πίσω πολλές άλλες στουντιοπαρουσίες.Με το που μπήκε μετά από 5 λεπτά περίπου εισήλθα και εγώ στα ενδότερα....η κοπέλα δεν είχε προλάβει να ντυθεί, αλλά εγώ πλήρωσα το αντίτιμο και μπήκα στο δωμάτιο με το στρογγυλό κρεββάτι και την καρδιά αν είδα καλά στον τοίχο!!Έκανα ένα γρήγορο φρεσκάρισμα και ξάπλωσα στο κρεββάτι, ενώ πριν μπώ είχα ζήτήσει μια μικρή χάρη από την κοπέλα, αν γίνεται να φοράει ζαρτιερικό και μαύρες γόβες.Η Μαντόνα δέχθηκα την επιθυμία μου και όταν κατέφθασε στο δωμάτιο ήταν ντυμένη όπως ακριβώς της ζήτησα.

Πάμε στα της εμφάνισης, ψηλό κορίτσι, με πολύ όμορφο πρόσωπο, το οποίο δεν προδίδει καθόλου την ηλικία της,φοβερά μακρυά πόδια,αψεγάδιστο κώλο, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, αλλά το δυνατό της σημείο είναι το στήθος της, μιλάμε για 5αρι βυζί, με πολύ καλή αίσθηση στην αφή!!Μπήκε μέσα και μιλήσαμε για κανα 2 λεπτά, μέχρι να σπάσει ο πάγος, ενώ με ρώτησε τι μου αρέσει....της αποκρίθηκα ότι, θέλω εκείνη να αναλάβει τις πρωτοβουλίες του παιχνιδιού με εμένα να την απολαμβάνω!!Δέχθηκε την προτασή μου, όπου για τα επόμενα 15 λεπτά με τρέλανε στα προκαταρκτικά.

Ξεκινήσαμε με γλειψίματα στο λαιμό, στο στήθος στα πόδια, εκατέρωθεν φιλιά και παιχνίδια με την γλώσσα, έκλεψαν την παράσταση, με το μωρό να μην σταματάει την περιποίηση.Είχε φθάσει η ώρα να κάνει μια στάση και στα μπαλάκια μου, τα οποία τα μούλιασε στην κυριολεξία, αφού τα έγλειφε με μανία, ενώ έπαιξε χαμηλά με τον κορμό του πέους.Τα προκαταρκτικά της είναι βγαλμένα από άλλο πλανήτη.....όπως της έγλειφα τις βυζάρες της και την φιλούσα στο λαιμό μου ζητάει να γυρίσω μπρούμητα...αναρωτήθηκα τι να θέλει να μου κάνει??Για καλή μου τύχη, ξεκίνησε ένα χαλαρό μασαζάκι στους ώμους, το οποίο με έφτιαξε αρκετά, ενώ μου έτριβε την πλάτης με της βυζάρες της!!

Είχα μεθύσει από τον τρόπο που περιποιούταν, δεν ήθελα με τίποτα να σταματήσουν τα προκαταρκτικά.....στο ενδιάμεσο των προκαταρκτικών, είχε περάσει προφυλακτικό, όπου μου έκανε μια deepthroat πίπα, ενώ της άρεσε να χτυπάει την ψωλή μου στα στόμα και τα μαγουλά της!!!Είχα σεληνιαστεί, με εκείνη να μου ζητάει επιτακτικά να της κάνω mouth fuck, δεν μπορούσα να αντισταθώ στην μιλφάρα, οπότε την έπιασα από τα μαλλιά και της κάρφωνα την ψωλή μου στο στόμα της με μανία.Η Μαντόνα έδειχνε να το απολαμβάνει, ενώ μου ζητούσε να συνεχίσω σε αυτό τον ρυθμό....

Όπως με είχε αφήσει μπρούμυτα, ξαφνικά με γυρίζει στο πλαι και πέρνει για ακόμη μια φορά την ψωλή μου στό στόμα της, το αποτέλεσμα να τον εξαφανίσει για ακόμη μια φορά, ενώ με ρωτούσε αν μου αρέσει αυτό που κάνει??Είχα τρελαθεί, δεν ήξερα τι να πρωτοκάνω, με είχε τρελάνει με τα προκαταρκτικά της, την deepthroat πίπα της και με την εν γένει συμπεριφορά της....κάπου εκεί της ζήτησα να ξεκινήσουμε το σέξ.

Με ρωτάει πως μου αρέσει να την πάρω, της απαντάω ότι την θέλω στα τέσσερα να θαυμάσω τον υπέροχο κώλο της....μου έκανε ένα καταπληκτικό στήσιμο, με το κεφάλι της να ακουμπάει στο στρώμα και την κωλάρα της στο σωστό ύψος για να την ξεκωλιάσω....μπήκα μέσα της και άρχισα σε χαλαρούς ρυθμούς, με την Μαντόνα να μου ζητάει να της ρίχνω κωλοσκάμπιλα, ενώ με έβριζε που δεν την γαμούσα δυνατά....τότε της λέω, αφού θες να παίξουμε έτσι τώρα θα δείς και ξεκινάω ένα δυνατό σφυροκόπημα για τα επόμενα 5 λεπτά.

Το αποτέλεσμα ήταν να κουραστώ, να κοπεί λίγο η ανάσα μου μαζί της, με εκείνη να με ρωτάει γιατί σταμάτησα....της λέω κουκλάρα μου, τα έδωσα όλα μαζί σου, οπότε ήρθε η ώρα να με περιποιηθείς και πάλι εσύ.Με ξάπλωσε και πάλι, όπου επειδώθηκε αυτό που ξέρει να κάνει καλά, δλδ να μου πέρνει πίπα και να με κοιτάει μέσα στα μάτια.Η ερωτική μου διάθεση είχε χτυπήσει ταβάνι, με εκείνη να ξαπλώνει ανάσκελα και να μου ζητάει να παίξω τον πούτσο μου, όσο εκείνη έπαιζε με την μουνάρα της!!

Το θέαμα και μόνο με απογείωσε, δεν ήξερα που ήμουν εκείνη την στιγμή με την Μαντόνα, να μου μιλάει πρόστυχα και να τρελένεται με το όλο σκηνικό....το τέλος ήταν κοντά, οπότε της ζήτησα να την πάρω ιεραποστολικά.Μου έκανε ένα τρομερό σπαγγάτο με τις ποδάρες της(είναι η 2η φορά που κοπέλα του ομίλου μου κάνει τέτοιο άνοιγμα με τα πόδια της!!), με εμένα να μπαίνω μέσα της και να συνεχίζω από εκεί που σταμάτησα...δλδ έντονο σφυροκόπημα, με την Μαντόνα να φωνάζει δυνατά, ενώ παράλληλα έπαιζα με τις βυζάρες της και ανταλλάσαμε μερικά φιλιά!!Το αποτέλεσμα ήταν να χύσω στην καπότα μετά από μερικά λεπτά έντονου σέξ.

Μετά το τέλος, η κοπέλα πήρε χαρτί και μου αφαίρεσε την καπότα, ενώ συνεχίσαμε το social time για μερικά λεπτά της ώρας.Η εμπειρία μου μαζί της ήταν κάτι το μοναδικό, κάτι το συγκλονιστικό, με ταξίδεψε σε άλλη διάσταση και το χάρηκα.Το κορίτσι είναι για τους λάτρεις του pse και μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού