Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γαλάζια μάτια,μοντελέ σώμα,μικρό στητό στήθος και γλυκό πρόσωπο συνθέτουν την περιγραφή μίας εντυπωσιακής κοπέλας που ονομάζεται Καρολίνα.Ήταν απ'τις κοπέλες που μου έκαναν "κλικ" το περασμένο φθινόπωρο σε τσάρκα μου αλλά η αναβολή που έδωσα στη συνάντηση μαζί της ήταν αποτέλεσμα στο να απομακρυνθεί από το σπορ για αρκετό διάστημα.Από τότε αρκετές φορές σε πέρασμά μου από το εν λόγω στούντιο είχα ρωτήσει για το τι απέγινε αλλά η απάντηση τους ήταν πως δεν γνωρίζουν αν θα επιστρέψει.
Εντελώς τυχαία και χωρίς να έχω κάτι στο νου μου τη Δευτέρα το πρωί έριξα μία ματιά στο πρόγραμμα του καταστήματος.Με μεγάλα γράμματα βρισκόταν το όνομα της στη πρωινή βάρδια δίχως όμως τις ωραίες και σέξυ φωτογραφίες που είχε βγάλει τότε.Χωρίς δισταγμό πήρα αμέσως τηλέφωνο για να το επιβεβαιώσω και αφού έγινε αυτό έφυγα βολίδα για το studio της Λυκόβρυσης...

Έφτασα σύντομα και πάρκαρα το αυτοκίνητό μου στον ειδικό χώρο που διαθέτει, ο οποίος για να είμαι και ειλικρινής τις πρωινές ώρες δεν είναι και ο πιο διακριτικός που υπάρχει...Με υποδέχτηκε η συμπαθέστατη υπηρεσία την οποία γνωρίζω από το Πιπίνου 118 και μου παρουσίασε την Καρολίνα, άλλωστε για τη συγκεκριμένη είχα κάνει και το "μικρό ταξιδάκι"...
Για όσους δεν την γνωρίζουν αναφέρθηκα στην έναρξη της κριτικής μου πως πρόκειται για εντυπωσιακό κορίτσι από τη Ρωσία,ίσως και απ'τα πιο όμορφα που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή στα ιδρύματα.

Δεν έχασα χρόνο και αμέσως πέρασα στο μεγάλο και ευρύχωρο δωμάτιο.Λίγα λόγια γι'αυτό καθώς έχω αναφερθεί και σε άλλη κριτική μου,μεγάλος χώρος που θυμίζει μικρή σουίτα από ξενοδοχείο καλής κατηγορίας.Εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα ακόμη και με δελτίο παραπόνων ώστε να συμμετέχεις στο να υπάρξει βελτίωση κάτι που συναντώ πρώτη φορά...

Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο για να έρθω στα κανονικά μου μετά απ'τα χιλιόμετρα μέσα στη ζέστη.Δεν άργησε να έρθει κοντά μου και έτσι την ώρα που σκούπιζα και τα τελευταία νερά εμφανίστηκε.Αρκετά ευδιάθετη και με χαμόγελο με πλησίασε κάνοντας κάποιες ερωτήσεις ώστε να σπάσει ο πάγος.Ξεκίνησε με κάποια χάδια στο σώμα μου ενώ εγώ πιπίλιζα το στήθος της αφαιρώντας το σετ εσωρούχων που φορούσε.Κάποια πεταχτά φιλιά δόθηκαν ενώ εκείνη με φιλούσε στο λαιμό και το στήθος.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό χωρίς καθόλου χρήση χεριού με σωστό ανεβοκατέβασμα της γλώσσας,ενώ έκανε και κάποια περάσματα απ'την ευρύτερη περιοχή.Η στάση της τέτοια η οποία επέτρεπε και κάποια πειράγματα στο γατάκι της το οποίο απόλαυσα για λίγα λεπτά.
Δύο στάσεις ήταν αρκετές με την εν λόγω κοπέλα καθώς δεν υπήρχαν και πολλά περιθώρια για παραπάνω απόλαυση.Έναρξη στο σεξ με την Καρολίνα στα τέσσερα όπου δεν χωράει και αμφισβήτηση, καθώς σε αυτή τη στάση με δυσκολία αντιστέκεσαι.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και πεταχτά φιλιά δόθηκε τέλος στη συνεύρεση μας.

Κάθισε δίπλα μου και μου μίλησε για διάφορα θέματα της δουλειάς αλλά και για την απουσία της όλο αυτό το διάστημα η οποία μας φάνηκε χρονικά μεγάλη.Σε ερώτησή μου για το πως θα εργάζεται το μόνο που μου είπε είναι πως θα βρίσκεται αυτή την εβδομάδα που διανύουμε δύο ακόμη μέρες,για την επόμενη δεν μου ανέφερε...

Συμπερασματικά μία πολύ εμφανίσιμη κοπέλα με άψογο σέρβις,που δύσκολα κάποιος θα μείνει ανικανοποίητος.Όπως έγραψα και στο τίτλο την επισκέφτηκα καθώς δεν γνωρίζω αν θα παραμείνει και μήπως γίνει σαν την προηγούμενη φορά και δεν την προλάβω...

Αυτά για την συνάντησή μου με την Καρολίνα όπου πιστεύω πως είναι μία κοπέλα που ενδιαφέρει αρκετούς.Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2013
Τη βαλαμε κι' αυτη στο παλμαρε.....
+1 απο μενα Βασιλη, παντα τετοια
10 Ιουλίου, 2013
Ωραία η κριτική σου Βασίλη, έδωσε τον παλμό της συνεύρεσης, θετική ψήφος. Η Καρολίνα συνδυάζει πολύ καλή εμφάνιση με πολύ καλές υπηρεσίες και κοινωνικότητα και σαν πακέτο νομίζω είναι από τις καλύτερες κοπέλες των studio. Παρότι το προηγούμενο διάστημα είχε μείνει λίγο, κάποιους μήνες και ούτε, την είχα δει αρκετές φορές. Δεν δείχνει όμως να θέλει να κάνει πολλές βάρδιες και να δουλέψει μεγάλα διαστήματα, ο καιρός θα δείξει.

Να προσθέσουμε για όσους φίλους δεν την ξέρουν ότι προτιμάει να μιλάει Αγγλικά, τα Ελληνικά της είναι περιορισμένα, δεν ξέρω πόσο γιατί μου ζήτησε από την αρχή Αγγλικά και αφού ήξερα συνεχίσαμε έτσι.
lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2