Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα την αποτυχια στο στουντιο 58 ανηφορισα προς το στανταρακι στουντιο που δεν με εχει απογοητευση ποτε προς το παρον
για το χωρο τα λοφια περισσευουν
2 κοπελες στη βαρδια η μαργαριτα και η αλεξια καθοτι η ρανια απουσιαζε ειχε παρει τη θεση της το κοντοπουτανο
η τσατσα με ενημερωσε οτι ηταν διαθεσιμη εκεινη τη στιγμη η μαργαριτα και πηρα προγραμμα ελευθερου στοματικου
πληρωνω το αντιτιμο και μπαινω για ντουζ
μετα απο λιγο σκαει και το μωρο.λοιπον γυρω στο 1.70 με πολυ ωραια και μεγαλα φυσικα βυζια λιγο πεσμενα αλλα τα φυσικα ετσι ειναι σωματακι καλο προσωπο γλυκο μακρια μαλλια πολυ ευχαρη καλο κωλαρακι
αρχιζει τα φιλια σε ολο το σωμα πιπιλαει ρωγες και κατεβαινει σιγι σιγα στο υπολοιπο σωμα φτανοντας εκει που πρεπει οπου αρχιζει ενα αρχιδογλυψιμο με ρουφηγμα τρομερο στη πιπα ηταν καλη αλλα παιρνει βελτιωση.γυρισε και καναμε 69 οπου πραγματικα μοσχοβολαγε οποτε την ρουφηξα κανονικα.να τονισω οτι καθολι τη διαρκεια δεν μου αρνηθηκε σχεδον τιποτα εκτος απο το δαχτυλιασμα τις κωλοτρυπιδας της ολα τα αλλα οχι μονο δεν τα αρνιοταν αλλα τα ζητουσε και επιτακτικα
στα του αγωνα ξεκινημα με reverse cowgirl πισωκολλητο σταματημα για πιπα κανονικο cowgirl ιεραποστολικο στα γονατα και ξανα πισωκολλητο οπου και ηρθε το τελος
λοιπον η κοπελα εχει πολυ καλη συμμετοχη οπου δινει και ρυθμο και ενω τη γαμας παιζει ταυτοχρονα με τα αρχιδια σου το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν ειναι "εκει" την επιασα μερικες φορες να χαζευει οταν ηταν στα τεσσερα και να ψιλογελαει μονη της βεβαια δεν με απασχολει γιατι δεν ειναι γκοενα μου και το κανει για τα λεφτα εμενα τουλαχιστον μου φερθηκε πολυ επαγγελματικα και περασα τελεια φυσικα και θα την ξανασυναντουσα
αυτα απο εμενα ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού