Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199820
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η ώρα ήταν 22:30 και πάρκαρα σχετικά εύκολα έξω σχεδόν απο το μαγαζί .
Ο τσατσος ευγενικός και καλοδιαθετος μου παρουσίασε τις κοπέλες που δούλευαν.
Επέλεξα την Φαίη με κριτήριο το αψεγαδιαστο κορμί της και την γενικότερη σεξοδιαθεση που έβγαζε .
Υψος 1,65-1,70 μελαχροινή,με αδιάφορο πρόσωπο αλλα ομορφα μαλλιά και ένα κορμί λαμπάδα,με ιδανικο στήθος -φυσικό,ποδάρες-γίαυτό και πέρασα μαζί της...
Για να μην πολυλογώ...προκαταρκτικά μηδέν λίγα χάδια,πέρασμα με τη γλώσσα απο ρωγες - στήθος για δευτερόλεπτο ...και κατευθείαν πέρασμα σκουφου....Τσιμπούκι άστο καλύτερα ...ασχολίαστο...σπασμωδικες κινήσεις,αγαρμπες, πολυ δοντι,πολυ χερι,γενικά χάλια.Ο φιδοΔιαμαντής σηκώθηκε και λέω αφού δεν το "έχει" γυρνά την στα 4 να κανεις το "πορνοκαθήκον" σου και να τελειωνεις...και εκεί ξεκινάει η φαρσοκωμωδία ...αφού γυρνάει τον πιάνει και μου λέει μην μου τον βάλεις όλο,είναι μεγάλος, είμαι μόνο μια βδομάδα στη δουλειά ,ποναω,κάνω ρανω....χωρίς καν να έχω μπει μέσα της.Με ολα αυτά και αφού κατάλαβα οτι η συνεδρια θα ήταν αποτυχημενη με τη βοήθεια το χεριού Μαλακία ήρθε ένα απο τα πιο ξενερωτα τελειωματα μου ως τώρα....και στο τέλος το κερασάκι..."μωρό πέρασα υπέροχα να τα ξαναπούμε"...ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...
Κοριτσάκι μου τα ράσα δεν κάνουν τον παπά ...το οτι εισαι πιτσιρικα με ωραίο κορμί δεν σημαίνει οτι κανεις για αυτή την δουλειά...Αντε γεια και ας προσεχα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
fidaki o diamantis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
77
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2013
από εμένα +1, η κοπέλα δεν το έχει (ακόμα). Αν βελτιωθεί τα λέμε
04 Ιουλίου, 2013
αφού γυρνάει τον πιάνει και μου λέει μην μου τον βάλεις όλο,είναι μεγάλος, είμαι μόνο μια βδομάδα στη δουλειά ,ποναω,κάνω ρανω

...υπάρχουν και τα σούπερ μάρκετ που στα ταμεία ζητάνε κοπέλες.

Δεν υπάρχει δικαιολογία.
Να την προσφέρουν στο 20άρικο και πολλά λέμε, τα υπόλοιπα 30 θα πηγαίνουν στην τσέπη μας για την εκπαίδευση, μέχρι να τα μάθει η 19χρονη ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2