Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824445
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο ενα μεγαλο διαλλειμα απο το 104 αποφασισα οτι δεν υπηρχε καλυτερο μερος για να κανω στον εαυτο μου ενα καθυστερημενο δωρο γενεθλιων....Εψαχνα καιρο ποια κοπελα θα ειναι αυτο το δωρο και λιγο οι καλες κριτικες που πεσανε μαζεμενες τωρα τελευταια,λιγο οι πληροφοριες μου οτι εχει επιστρεψει απο τις διακοπες της ανανεωμενη,αδυνατισμενη και κουκλα,λιγο μια συντομη κουβεντα που ειχαμε στα γενεθλια μου μεσω φβ για ευχες και καποια αλλα βαλανε στο μυαλο μου σαν σκεψη τη μαρινα....

Η αληθεια ειναι οτι προτιμω τις βραδινες βαρδιες που ειναι και ο βασιλης εκει και πινουμε κανενα ποτακι,γινεται κι ενας στοιχειωδης χαβαλες αλλα η μαρινα δουλευε πρωι και σημερα και αυριο....Μιλησμε λιγο στο φβ σημερα το πρωι και μου προτεινε να κερασει καφε ωστε να επιβεβαιωσω τις φημες περι της ανανεωσης της και αν θελω να περασω μαζι της....

Ετσι κι εγινε λοιπον...Εφτασα γυρω στη 1 στο μαγαζι...Υποδοχη ηταν η ευγενεστατη κυρια Πετρα...μου παρουσιασε ολα τα κοριτσια και περιμενε να διαλεξω...Η αληθεια ειναι οτι μολις ειδα και απο κοντα την μαρινα εντυπωσιαστηκα απο την αλλαγη της προς το καλυτερο,αφου το ομορφο προσωπο που ειχε παντα το εχει συνδυασει και μ ενα αδυνατισμενο και ακρως σεξυ κορμι....Οποτε δεν δυσκολευτηκα να περασω στα ενδοτερα....

Δωματιο 4(ειρωνεια......αλλα τι να κανουμε)μαζι με τον καφε και την μαρινα μετα απο 1 λεπτο να ερχεται μαζι μου....Κουβεντα για 15-20 λεπτα για πολλα θεματα,πραγματικα πολυ ευχαριστη ωρα αφου η μαρινα αποδεικτκε εξαιρετικη παρεα και σε αυτον τον τομεα....Αφου τελειωσα τον καφε μπηκα για ενα ντουζακι και η μαρινα με περιμενε στο κρεβατι να επανελθω...

Συζητησαμε λιγο ακομα αλλα δεν ημασταν εκει για κουβεντα....σηκωνομαστε στα γονατα κι αρχιζουν τα πρωτα φιλια εκατερωθεν...μου αποκαλυψε το στηθος της το οποιο αρχισα ν γλειφω μανιωδως οπως γενικα ολο της το κορμι....Με ξαπλωσε και μ φερε το ξυρισμενο και πεντακαθαρο μουνακι της στο στομα μου για να το περιποιηθω....Λιγο σαλιο και η αισθηση του στο στομα μου ηταν κατι παραπανω απο τελεια....

Εναλλαγη σε κλασικο 69 με μενα να λειφω ασταματητα το γατακι της και την μαρινα ν αναλωνεται σ ενα εξαιρετικο,βαθυ στοματικο με χτυπηματα του κορμου στη γλωσσα της και εναλλαγη με καραμελωμα στα μπαλακια μου....Αλλαγη στασης στο κορμι της με το στοματικο να συνεχιζεται στην ιδια ενταση και ματιες ολο καυλα απο τη μικρη σε μενα...

Πρωτη σταση με τη μαρινα πανω μου....Ολο το πεος μου μεσα στο στενο της μουνακι,εγω να στηριζομαι απο τα φοβερα κολομερια της και η μαρινα να δινει εναν αισθησιακο "χορο" οπως καθοταν με απιστευτα βλεμματα καυλας,φιλια απο μενα στο κορμι της και το στηθος της και καποια πρωτα καυλιαρικα λογια απο μερους της...

Δευτερη σταση νομιζω η πιο δυνατη της...Πισοκολλητο αφου το πισω συστημα αυτης της γυναικας ειναι το κατι αλλο...τελειο στησιμο,καλοσχηματισμενα κολομερια τα οποια δεν χορταινα να χουφτωνω και ποτε αργη,ποτε γρηγορη διευσδυση με ταυτοχρονες ματιες μεσα απο τον καθρεφτη....

Τελευταια σταση η κλασικη μιας και το πιο ομορφο ισως κομματι πανω στην μαρινα ειναι το κουκλιστικο προσωπακι της....με δεχτηκε μεσα της με προθυμια..αρχισε να με σφιγγει με τα χερια της ωστε να μπω πιο βαθια ενω αρχισε να μ λεει και καποιοα λογακια στο αυτι που με καυλωναν ακομα περισσοτερο....Ξαφνικα βρεθηκαμε να φιλιομαστε συνεχομενα με τη γλωσσα της να ενωνεται με τη δικια μου...Ενιωθα το τελος να ρχεται οποτε της ζητησα για να χαλαρωσω ν ασχοληθω λιγο ξανα με το γατακι της...

Φυσικα ηταν η απαντηση της...Και ασχοληθηκα ξανα με το υγρο γατακι της....Μετα απο λιγο ξανα μεσα της με το σκηνικο να επαναλαμβανεται,μπολικα γλωσοφιλα και φοβερο παθος και ενταση...Την ρωτησα αν μπορω αν τελειωσω στο κορμι της και συγκεκριμενα στο στηθος της,μου απαντησε πως ναι και πιο μετα οτανενιωθε οτι πλησιαζει το τελος μου το ζητησε κι απο μονη της...:"Να εδω θα με χυσεις" μου λεει δειχοντας μου το στηθος της...

Οντως ξαπλωσε,εβγαλα το προφυλακτικο κι αρχισα την προσπαθεια να τελειωσω στην οποια συνεβαλε η μαρινα με καυλωτικες ματιες,φτυσιμο στον πουτσο μου και καποια μικρα στιγμιαι γλειψιματα....Το τελος ηρθε ηδονικα και με επιφωνηματα επιβραβευσης απο το μωρο....

Κουβεντουκλα κανα 5λεπτο στο κρεβατι,μπανακι και χυμος με τη συνοδεια της κ Πετρας(πολυ προθυμη κι εξαιρετικα ευγενικη σε οτι ζητησα)και της μαρινας....Μετα απο μιση ωρα κουβεντας αποχωρησα Ανανεωμενος και απολυτα ευχαριστημενος για μια εξαιρετικη εμπειρια που ειχα καιρο να ζησω και σιγουρα ανταποκριθηκε ως δωρο γενεθλιν στον εαυτο μου....

Η μαρινα εκτος απο πολυ ομορφη αποδεικτηκε και πραγματικο ηφαιστειο στο κρεβατι και μου προσεφερε μαι εμπειρια που σιγουρα θα θυμαμαι και θα νοσταλγω για αρκετο καιρο...(until next time....)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Marina
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού