Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας κανεει μια τσαρκα νωρις το απογευμα σε ολα τα γνωστά μιλφαδικα (Αγκυρας, Διδυμου κτλ) και μην εχοντας βρει κατι αξιόλογο αποφάσισα να επισκεφθω αυτο το στουντιάκι που έχω να παω σχεδον ενα χρόνο, απο τοτε που εργαζόταν η Λαλα...
Μου ανοιξε πρόσχαρη η τσατσα (η οποια ειναι ευγενικοτατη) και μου παρουσιασε την Μαργκώ....
Οπου Μαργκω εστί Λευκορωσιδα αδύνατη ψιλή κοπέλα με εντονη θυληκότητα και σκέρτσο...Λευκή επιδερμίδα άψογη, δακτυλα χεριων ποδιών ποίημα,
Βλέμα λάγνο, πονήρό και συνάμα "μάγκικο"
ωραιο σαλονάρισμα, φορουσε ενα σετ μαυρα πολυ ομορφα εσωρουχα.
Κορμί -χέλι. Γυμνασμένο όσο πρεπει, ευλιγιστο, ποδάρες , μικρος ποπος, μικρά στητα φυσικά στηθη. Εχει το κλασσικο κορμί μπαλαρίνας ή κοπέλας που εκανε κλασσικο χορό..
Μαλλι καστανο σγουρο μεχρι τους ωμους.
Η ολη της παρουσια και η "αυρα¨" της μαρτυρουν κοπέλα με χιλιομετρα στη δουλεια, αλλα συνάμα συνειδητοποιημενη και καλη επαγγελματια.
Περασα χωρις δευτερη σκεψη στο δωματιο, εκανα ενα ντους στη ντουζιερα καθως ακουγα απο διλπα και αυτη να μπαναριζεται...Τσοντα στην φλατ tv αδιάφορη.
Ξαπλωνω στο στρογγυλο ρομαντικο κρεβατι και περιμένω...
Ηρθε κάπως αγριεμένη και με διάθεση μαλλον να με ψαρώσει...Σπασίκλας Ειναι γυναικα που προσδπαθει αμεσως να διαβασει τον πελατη με σκοπο να τον ικανοποιησει οσο καλυτερα γινεται και να τροποποιησει το προγραμμα της στα μετρα και τις αναγκες του εκαστοτε πελατη...
Εγω ζητησα απλά πράγματα...και ο αγώνας ξεκίνησε....
Αψογη σε ολα. Στοματικο για σεμινάριο, σε ολα τα γεννητικα οργανα, χαδια, επικοινωνιακοτατη, άψογα ηδονικά στησιματα του ερωτικου της κορμιου σε οποια σταση ζητησεις, φοβερη συμμετοχη, τι αλλο να ζητησω??? Σε πολλα (στησιματα, φωνη, υπηρεσιες) μου θυμισε την φοβερη Πολωνέζα Ανετα απο το στουντιο 12 με τη διαφορα οτι η Μαργκώ δεν βιαζεται καθολου μα καθόλου.

Ισως απο τις καλυτερες εμπειριες μου εδω και πάρα πολύ καιρό, μια ΓΥΝΑΙΚΑ με ολη την σημασια της λέξης που μπορεί να δώσει πολλά αν τη σεβαστείς και τις φερθείς εξυπνα και όμορφα...

ΥΓ. οση ωρα γινοταν ο αγωνας το νου μου τον είχα στον αδερφικο φιλο xilnik , ξερωντας πως αμα του την προτείνω είναι αυτό ακριβως που ψάχνει στα σπίτια και θα περάσει τέλεια, ...οπως και έγινε στη συνέχεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.570
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού