Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824390
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρασκευη απογευμα και μετα απο μια εξαντλητικη εβδομαδα αποφασιζω να παρω τον στραβο τον δρομο και να παω για καταθεση χρηματος και σπερματος. Συμβουλευομαι λοιπον τον κολλητο μου που ειναι μεγαλοεπενδυτης του αγοραιου ερωτα και μου πιπιλαει το μυαλο για την καυλα της γυναικειας κυριαρχειας, για το τι αξια εχει το σεξ με πουτανα αν ειναι να μην δοκιμαζεις, οτι δεν χρειαζεται απαραιτητα να γαμηθεις για να κανεις αυταρχικο και για την αισθηση του να αφηνεσαι στις ορεξεις μιας επαγγελματια...
Με τα πολλα με ψηνει και κατα της 19:00 ξεκιναω για το στουντιο. Μπαινοντας στο 104 μου εκανε φοβερη εντυπωση ο χωρος και η ατμοσφαιρα, το μαγαζι εχει μπαρ με μπαρμαν, οι κοπελες πινουν χαλαρα το ποτακι τους, κανουν το χαβαλε τους και γενικα η ολη φαση δεν εχει καμια σχεση με τα ψυχρα στουντιο, την γρυα τσατσα που σε στραβοκοιταει, το μισοφως και το σαλοναρισμα των 10¨
Η βαρδια ειχε την Κελλη, την Μαρινα και την Νανσυ. Εγω χωρις πολυ σκεψη διαλεγω τη Νανσυ κανονιζω να παρω το σπεσιαλ αυταρχικο (τρομαρα μου) προγραμμα, με κερνανε ποτακι και παω για το 4.
Η διακοσμηση ειναι λιγο ψαρωτικη καθως εχει οτι αξεσουαρ μπορεις να φανταστεις σε σχεση με το αυταρχικο, το πρσπερναω παω για ντουζακι και αραζω στο κρεββατι, μετα απο λιγο ερχεται η Νανσυ για την οποια ξεχασα να αναφερω οτι ειναι μια σχετικα ψηλη ξανθια κοπελα, με φωβερο κωλο, φουκωτο (σιλικονατο) στηθος και προσωπαρα. Με το που μπαινει με ρωταει για τα γουστα μου, της ξεκαθαριζω οτι δεν θελω μελανιες και επαφες με τον κωλο μου και παει προς την ντουλαπα με τα συνεργα την βλεπω και βγαζει, βγαζει και οσο μιλαμε βγαζει πραγματα σαν τα κοριτσακια που μαζευουν τα παιχνιδια τους για να πανε να παιξουν στον γειτοναΓλώσσα
Η επομενη φαση ηταν ενα σκαμπιλι γιατι γελασα, τα χερια δεμενα πισω με χειροπεδες πεταμα στο κρεββατι για να λατρεψω τα ποδια της κυριας και αυτο ηταν το ζεσταμα, αυτα που ακολουθησαν δεν μπορουσα καν να τα φανταστω... μεσα σε λιγα δευτερολεπτα με ειχε δεσει σαν ντολμα με ενα σκοινι, μου ειχε βαλει μια μασκα μονο ματια-στομα και με ειχε κανει παιχνιδακι, οι μονες στιγμες χωρις πονο ηταν κατα την διαρκεια του facesitting που ακομα και αυτο το εκτελουσε απελπιστικα αψογα σε βαθμο υπερβοληςΚεφάλι σε τοίχο! (οφειλω να ομολογισω οτι η κοπελα το χει)
Ολο αυτο το πολυ να ηταν 5 λεπτα που μου φανηκαν ωρες οταν μπορεσα της ειπα οτι αναθεωρισα τις αποψεις μου για το αυταρχικο και τοτε ταραχτηκε μεσα σε λιγα δευτερολεπτα με ειχε λυσει κραζωντας με (φυλικα) που δεν της ειπα οτι δεν το εχω ξανακανειΝτροπή
Μολις λυθηκα εκατσα στο κρεββατι και πηγε να βαλει τα "παιχνιδια" στην θεση τους, περιμενα να φυγει να μπω να κανω ενα ντουζ και να εξαφανιστω... Τοτε επιστρεφει σε μενα αλλα σαν αλλη Νανσυ χαμογελαει και μου λεει "αντε να κανεις ενα ντουζακι να χαλαρωσεις θελεις να σου φερω ενα ποτο;" της λεω οχι σε ολα και την βλεπω και πιανει τα προφυλακτικα, δυσκολα λες οχι σε ενα τετοιο κορμι με την καποτα στο στομα αλλα ο δικος μου μετα το σοκ οχι για γαμησι ουτε για κατουριμα δεν εκανεΓλώσσα Της λεω απογοητευμενος οτι ειναι παρα πολυ καλη αλλα δεν προκειτε να γινει κατι και μου λεει "πηγαινε να κανεις που σου λεεω ενα μπανακι να χαλαρωσεις και μην μου δειχνεις την δουλεια μουΜεγάλο χαμόγελο
Η κοπελα εχει μια ατακα για ολα, ξερει να παιζει με την ψυχολογια του ατομου μου εχει απεναντι της και να τον φερνει στα μετρα της.
Δευτερος γυρος στο κραββατι χαδακια, γλυψιματα, ναζακια λιγη μαχη και μετα οφσαιντ.Κεφάλι σε τοίχο! τωρα της λεω φυγε αρκετα σε ταλαιπωρησα....δεν μου ειπε κουβεντα απλα μου αλλαξε προφυλακτικο και μου εκανε μια αγρια, βαθια, υγρη πιπα με βογγητα και σαλιωματα και ετσι τελειωσα χαιδευοντας το μουνακι με το σκουλαρικι στην κλειτοριδα.

Τελικος απολογισμος
Ενα μεγαλο μπραβο στο μαγαζι και ενα ευχαριστω στην Νανσυ για την αψογη συμπεριφορα τους
Τα αλλα οπως λεει και η Νανσυ αστα για τους τολμηρους...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού