Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυτό το στούντιο πραγματικά αν μπορούσα θα το κατεδάφιζα μόνο και μόνο για τα γαμώζωα που δουλεύουν μέσα. Την μια σκατιλα κατουρλίλα την αλλη αξυρισιά. Πραγματικές Μέλισσες καλά το ονόμασε όποιος το έχει. Α MR OWNER από επιλογές σκίζεις στις κοπέλες που τις βρίσκεις ρε δικέ μου...
30 ευρω στο απλό
Πολύ ωραιο μουνάκι η κοπέλα πραγματικά ειναι πολύ ομορφη.
Λοιπον στα 30 δεν ακουμπας τπτ, δεν φιλας τπτ, δεν εχει προκαταρκτικα και έχεις ακριβώς 7λεπτα ουτε λεπτό παραπανω.
Αυτο σημαινει μπαινει με την μια βγαζει καποτα και προσπαθει να την βαλει. Η πουτσα μου ειχε ξενερωσει τόσο πολύ που ήθελε να κρυφτει στα μπούτια μου μην σου πω να παει και προς τα πισω. Αφου στάθηκε ετσι ωστε να μην ακουμπαω τπτ μετα απο λίγη ωρα πηγαμε στο 60% ανέβηκε απο πανω και εκεί τρώω το πρώτο σοκ. ΑΞΥΡΙΣΤΑ ΠΟΔΙΑ.
Ρε που ζειτε ρε? ΡΕ σε στουντιο δουλευεις κοπελα μου και εισαι αξυριστη? Τι στο πουτσο ?
Πες μου εσυ τωρα πως θα χυσω με τα ποδια να με γρατζουνανε. Τα ladyboy στην ταυλανδη πιο περιποιημενα ειναι... Οι γυφτισες και οι μαυρες στο δρομο πιο περιποιημενες ειναι...
Αφου αλλαξαμε 3 στασεις και μου ειπε εχεις 3 λεπτα 2 λεπτα εχεις 1 λεπτο να σε παρω πιπα ? Αφου φυσικα ειχαν περασει τα 7 λεπτα. Με τα χιλια ζορια εχυσα. Και τι μου λεει? Αντε 8 ωρες εκανες. Τις λεω τετοιο κωλοζωο που εισαι 15 θα κανω. Γελαει. Τι γελας ρε ζωο τη λεω συμπεριφορα ειναι αυτη?
Ντυνομαι βγαινω. Λεω την τσατσα να της πει να ξυριστει και γυρναει και μου λεει ΟΙ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ ΔΕΝ ΞΥΡΙΖΟΝΤΑΙ.
Πραγματικα θελω να κλαψω τοσο πολυ στεναχωρηθηκα για αυτα τα 30ευρω. Τοσα χρονια γαμαω. Εχω γαμησει σε ολες τις ηπειρους λογω ναυτικου επαγγελματος αλλα αξυριστα ποδια πρωτη φορα.
ΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΛΑΜΟΓΙΟ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαξίμ
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.009
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tiger 40, sithlord

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2013
να κανουν χαλαουα επρεπε να της πεις......το μουνι και οι μασχαλες ηταν κι αυτες αξυριστες;Γλώσσα
G
gl
27 Ιουνίου, 2013
την αφήνεις με τις τρίχες της, ζητάς τα χρήματά σου πίσω και χαίρετε
27 Ιουνίου, 2013
το μουνι ειχε τριχες 3ημερων περιπου. μασχαλες δεν προσεξα
27 Ιουνίου, 2013
ενταξει ακυρο το σχολιο τωρα καταλαβα για την ξυριστικη που λες μαυρο στη καριολα
K
kavlosauros
28 Ιουνίου, 2013
Εγκυκλοπαιδικά πάντως να ξέρεις ότι οι μέλισσες είναι από τα πιο καθαρά και νοικοκυρεμένα όντα που υπάρχουν.. Άρα έκανες ατόπημα
28 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

περισσοτερο το ειπα στο τσιμπημα παρα στην καθαριοτητα.
29 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα σωστός τότε. Γλώσσα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7