Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ενώ η κοπέλα στο πρόσωπο είναι η πιο όμορφη για μένα στη θεσσαλονίκη, το σώμα της με τις κολοδίατες που κάνουν οι γκόμενες, το χάλασε δεν της πάει καθόλου ο κώλος της εξαφανίστηκε τα βυζιά της συρικνώθηκαν και ειδικά όταν κατεβαίνει από τα τακούνια κονταίνει απίστευτα τι τακούνι φοράει 30 πόντους?
για τους 40ρηδες δηλαδή τους συνομίληκους μου είναι σαν τον Sport Billy που έβγαζε κάτι από την μαγική τσάντα του και γινόταν τεράστιο αυτή αντίθετα μόλις κατεβεί από τα τακούνια μικραίνει απίστευτα.
Στο ψητό, αν και χαμογελαστή είναι πάρα πολύ ψυχρή αφού μου έκανε μια αξιοπρεπή πίπα με προφυλακτικό μπήκα μέσα της ιεραποστολικά και διαπίστωσα ότι είναι πολύ στενή, γι αυτό και πήγα πολύ σιγά στην αρχή δεν φόρτσαρα αλλά αυτό που με ενόχλησε πιο πολύ απ όλα είναι ότι σε όλες τις στάσεις που κάναμε έπαιρνε πάντα τέτοια στάση το σώμα της έτσι ώστε δεν με άφηνε να μπω δυνατά και όλος μέσα και να το ευχαριστώ τέτοιες παρόμοιες στάσεις έπαιρνε και η άννα στο Φρίξου 14 είναι ότι χειρότερο αν πονάτε κορίτσια μην κάνετε αυτή τη δουλειά.
τέλος πάντων τελείωσα κακήν κακώς αλλά για μένα τελευταία φορά που είδα την σάρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάρα
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2013
δεν ξερω τι πηγε στραβα μαν.....εμενα οταν την πηρα μου κανε εντυπωση η πολυ καλη πιπα και οτι στο πισοκολλητο κουνιοταν αυτη επανω μου πραγμα που λιγες κανουν και ειχαμε τελεια εφαρμογη....και ειχε φοβερη κωλαρα δεν ξερω αν τωρα αδυνατισε και εχασε τοσο....νταξει κοντη ειναι πραγματι γυρω στο 1,60 πραγματι....
G
gl
26 Ιουνίου, 2013
To 1.60 πολύ μου φαίνεται...Προσωπικά την κάνω κάτω κι από 1.55
Γενικά θα συμφωνήσω με την παραπάνω κριτική. Είναι πολύ κοντά σε
αυτά που βίωσα κι εγώ στη συνεύρεσή μου με τη Σάρα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2