Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ηταν η 2η συνευρεση μου με τη Νταρια και σιγουρα η τελευταια. Η κοπελα προφανως δεν ενδιαφερεται να βελτιωσει τις υπηρεσιες της..
Απο εμφανιση ειναι σουπερ καυλα, με κωλαρα, ποδια γυμνασμενα και εκφυλο προσωπο που σε αναβουν αμεσως μολις εμφανιστει στο σαλονι, ωστοσο πρεπει να καταλαβει οτι μονο με την εικονα δεν μπορει να κρατησει πελατες!
Μεσα στο δωματιο ειναι τοσο κρυα που σκεφτηκα να κλεισω τον κλιματισμο για να μην παγωσω..
Ελαχιστες κουβεντες, προκαταρκτικα ανυπαρκτα, περασμα προφυλακτικου με το καλημερα και πιπα μετρια με πολυ χερι σαν να προσπαθει να στον ξεκωλησει...
Ανεβαινει απο πανω για 1-2' το πολυ και μολις παω να ανεβασω ρυθμο μου λεει "not so fast, you have a big dick"..
Μετα καθεται στα 4, οπου το μονο θετικο ειναι η θεα του υπεροχου κωλου και τελειωνουμε με ιεραποστολικο οπου σε καποια στιγμη μου λεει "don't breathe in my face baby" λες και ειχα φαει σκορδαλια..Μιλαμε για ακυρη γκομενα..Παλι καλα που εκανε απιστευτα ανοιγματα σε 180 μοιρες και επαιζε τις μπαλες με τα χερια, αλλιως δεν τελειωνα με τιποτα.
Στο τελος εφυγε σαν κυνηγημενη λεγοντας ενα ξερω "καληνυχτα"
Το συμπερασμα μου ειναι οτι κανει τρελη αγγαρεια και το δειχνει..Ομως ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος στην αγορα και ειμαι σιγουρος οτι με τη νοοτροπια αυτη θα βαραει μυγες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2013
ευχαριστουμε για την κριτικη Χαμόγελο..

καλα κανεις και τα γραφεις για να ξερουμε κ εμεις οι υπολοιποι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1