Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824476
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε κάπου τον Ιανουάριο και μετά από μεγάλο διάλλειμα απο τα μπουρδέλα. Πήγα στο 104 χωρίς να έχω κάποια συγκεκριμένη στο μυαλό μου να πάρω. Ήταν τότε η δέσποινα και μία άλλη που δεν θυμάμαι όνομα αλλά με κώλο φουλ στην κυτταρίτιδα οπότε και δεν προτιμησα. Η κοπέλα στο δωμάτιο δεν με εντυπωσίασε αλλά άφησε καλές εντυπώσεις. Μηχανικές και επαγγελματικές κινήσεις σε πολλές στάσεις μία εξ αυτών στην πολυθρόνα. Τσιμπούκι μέτριο αλλά το μωρό έβγαζε αρκετή κάβλα. Έκανε και ντουζάκι μέσα στο δωμάτιο. Χρόνος παραμονής 12-13 λεπτά σε απλό πρόγραμμα. Η κοπέλα απο ομορφία δεν με τρέλανε καθώς ήταν ελαφρώς chubby με αδιάφορη ομορφιά προσώπου. Απο συμμετοχή όμως ήταν πολύ άνω του μετρίου απο άλλες σε studio. Δωμάτιο πολύ καθαρό.Στο τέλος μου πρόσφερε η ίδια η Δέσποινα ποτό. Θα ξαναπήγαινα αν και τα 50-80 ευρώ σε τέτοιες εποχές μου φαίνονται πολλά για 10-13 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
edwkaigw
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2013
Φιλε παντως εισαι πολυ αυστηρος με το θεμα εμφανιση. Βεβαια αν υπάρχει η καβλα Θα μου πεις οκ.Αλλα 50 ευρω για κοπέλα που την βλέπεις για εμφανιση 5 ;Τουλάχιστον πέρασες καλά και αυτο μετράει περισσοτερο!
23 Ιουνίου, 2013
απο πλευρας προσωπου ειδικα θεωρω τη δεσποινα αρκετα ομορφη...αλλα σιγουρα το θεμα ομορφια ειναι υποκειμενικο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2