Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο βραδυνη εξοδο και καυλαντισμα, ειπα να παω να το δωσω στη Σαρα.

Για τα γουστα μου ειναι μακραν πιο ομορφη απο τη 2η που υπαρχει στη θεσσαλονικη. Μπορεί να με καυλωσει απο χιλιομετρο. Εχει εξαιρετικο σωμα, δερμα μαυρισμενο, προσωπαρα, οι περισσοτεροι την εχετε δει. ΑΛΛΑ

Την εχω επισκεφθει στους τελευταιους 8-9 μηνες, 5-6 φορες. Και χθες καταλαβα οτι ΟΛΕΣ ηταν ιδιες. Δεν αρχισε να λυνεται λιγο παραπανω, να κανει κατι καινουργιο, να σε εκπληξει. Οχι οτι λεει οχι σε κατι, αλλα π.χ απο την 1η φορα ως και την τελευταια, την πηδας και εχει κλειστα τα ματια και το προσωπο αλλου. Και δεν ειναι να πεις οτι ειμαι καμια σκατοφατσα, εδω η Καντυ με ερωτευτηκε και τα σπασαμε λογω γκομενου Γλώσσα

Anyway, δε περασα ασχημα, αλλα ηταν ΞΑΝΑ το ιδιο, τιποτα το εξαιρετικο, απλα με φτιαχνει φοβερα η εμφανιση της. Νομιζω πως ηταν και η τελευταια φορα που θα τη δω, εκτος αν μου τη δωσει μετα απο πολυ καιρο ξανα. Επειδη υπαρχει και αμφιβολια για τη Μιχαελα (Αντριαννα), κανει πλεον σαφως καλυτερα γαμισια. ΟΚ με την Καντυ φιλιωμασταν ατελειωτα και πηδιομασταν σαν να τα εχουμε, αλλα και η Μιχαελα ειναι πολυ καλη.

Δυστυχως χανω ενα standarακι ακομα. Εμφανισιακα περα απο αυτη με εφτιαχνε και η Μιρελλα αλλα το κωλοstudio τους ειναι ολο κλειστο, και Βαρδαρη δε παω με τιποτα. Μακαρι οι Βιλλες να κανουν τιποτα τραμπες με κανενα Αθηναικο και να φερουν κανενα super μουνι απο κατω, θα χεστουν στο ταληρο.

Αυτα απο μενα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.611
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού