Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177287
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σημερινή στοχευμένη κατάθεση στην Νικολέτα

από την ημερα που είδα ότι επέστρεψε με έτρωγε ο κώλος έτσι σήμερα πήρα την απόφαση να την τιμήσω

την πρώτη φορα που την είχα δει λεγόταν αλλιώς ήταν μελαχρινή και δεν είχε το ενισχυμένο στήθος σιγά σιγά τα χρονια πέρασαν και το γλυκό νεαρό κοριτσάκι έγινε μια γυναικάρα ξανθιά με φουλ ενισχυμένο στήθος απίστευτο κορμί με πανέμορφο και ναζιάρικο πρόσωπο

στον αγώνα τώρα ήρθε αμέσως ήμουν και λίγο κωλόφαρδος που δεν είχε αναμονή ενώ ένας τύπος που μπήκε μαζί μου πέρασε και εκείνος
εδώ να πω πως παρόλο που ήξερε ότι περιμένει και άλλος δεν υπήρχε ίχνος βιασύνης καθόλη την διάρκεια που δεν ήταν και λίγη πρέπει να πέρασαν τουλάχιστον 40-45 λεπτά συνολικά

με το που μπαίνει μου λέει σε ξέρω έτσι;; τα έχουμε ξαναπεί !!!

εδώ έχει σημασία γιατί δεν το είπε απλά για να το πει ισα ισα που θυμήθηκε και μια παρτούζα πριν από 2 χρονια +
αλλα δυστυχώς δεν θυμόμουν ούτε εγώ πια ήταν η άλλη κοπέλα

ξεκιήμα με τρομερά προκαταρκτικά ανεβαίνοντας επάνω μου και φέρνοντας τις βυζαρες της στα μούτρα μου
και με φιλιά παντού
και ξεκίνησε μια τρομερή πίπα και έχοντας πάρει τέτοια θέση το κορμί της που ασχολιόμουν με ότι ήθελα χωρίς να έχει αντίρρηση το αντίθετο θα έλεγα

μετά από αρκετή ώρα αρχίσαμε το sex ξεκινώντας με ένα reverse cow girl με τρομερό ρυθμό και χτύπημα και σε αντίθεση με όλες της άλλες κοπέλες που μου το έχουν κάνει κράτησε παρα πολύ ώρα

στην συνεχεια γυρνάει κανονικά με επίσης καλο ρυθμό και κάποιες αγκαλιές

στην συνεχεια μου ξαναπήρε πίπα για 2-3 λεπτά πριν
αρχίσουμε της παραλλαγές του στα τέσσερα κανονικό, μπρούμυτα, εγώ όρθιος κάτω από το κρεβάτι, και και στο πλάι

και για τελείωμα είχαμε ράλλη πίπα και χείρα βοηθειας

ενώ αφού τελειώσαμε και ενώ είχαμε αρκετή ώρα ήδη μέσα δεν έφυγε άμεσος ισα ισα που πιάσαμε την κουβέντα για λίγο

αυτή ήταν η εμπειρία μου με την κουκλάρα μια φανταστική κατάθεση η κοπέλα επέστρεψε με τρελα κέφια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2013
Έρωταςτην εχω παρει ηδη 2 φορες και την εψαχνα να την ξαναπαρω ειναι πραγματι καλη
16 Ιουνίου, 2013
ορμά φιλε έχει επιστρέψει με τρελα κέφια

στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλαχτικός για το αν θα έχει την ίδια απόδοση που είχε και πριν σταματήσει αλλα τεικά επέτρεψε ακριβώς όπως έφυγε
17 Ιουνίου, 2013
Σήμερα την επισκέφτηκα πρώτη φορά(την είχα πετύχει παλια με αλλο ονομα αλλα δεν είχε τύχει να περασω..)Η κοπελα είναι μεγάλη καυλιάρα και τα δίνει όλα στο δωμάτιο!!Πάντως εμφανισιακά την προτιμούσα με το μελαχρινό μαλλί.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3