Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824511
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο Φυλής 104, στην απογευματινή βάρδυα για να δώ τα κορίτσια, ενώ στην άκρη του μυαλό μου υπήρχε η σκέψη, ότι αυτή την φορά δεν θα καταφέρω να φύγω χωρίς να γευτώ το κορμάκι της Δέσποινας.Είσοδος στο μαγαζί, με εμένα να αράζω στον καναπέ, με πρώτη να έρχεται η Άντζελα να μας μιλήσει και λίγο μετά καταφθάνει ο μελαγχρινός πειρασμός που λέγεται Δέσποινα.Κάθε φορά τα ίδια, αράζει στα πόδια μου και κάθεται, όπου μιλάμε περί ανέμων και υδάτων.Αυτή την φορά κάτι με έτρωγε μαζί της, με αποτέλεσμα στην κουβέντα που είχαμε να έχω πρόωρες σηκωμάρες.Η Δέσποινα δεν είχε καταλάβει τίποτα, με εμένα να της αναφέρω το τι έχει συμβεί...όπου με ρωτάει τι θέλει να κάνουμε.Της απαντάω φυσικά να πάμε μαζί στο δωμάτιο.Πήγε στο μπάνιο φρεσκαρίστηκε, με εμένα να πληρώνω τα 50€ για απλό πρόγραμμα.

Η Δέσποινα εμφανισιακά είναι μελαγχρινό πιπίνι, μετρίου αναστήματος με ωραίο σώμα, 2αρι βυζί με πολύ καλή αίσθηση, ωραίο κωλαράκι και γλυκιά φατσούλα.Ανεβήκαμε μαζί τις σκάλες και εισήλθαμε στο περιβόητο δωμάτιο Νο4....ζήτησα από την Δέσποινα να κάνει 5λεπτά υπομονή για να φρεσκαριστώ και εγώ.Εκείνη με περίμενε στο κρεββάτι ξαπλωμένη, όπου κάνω την εμφανισή μου γυμνός και έτοιμος να ξεκινήσει η μάχη.Ορμάει πάνω μου, όπου ξεκινάει τα ρουφήγματα/δαγκώματα σε λαιμό, στήθος, αυτιά, τα οποία ήταν άκρως ερεθιστικά, με εμένα να παίζω με το στήθος της(πότε το ρουφούσα και πότε το έγλειφα με μανία)και το γατάκι της, ενώ εκείνη συνέχισε στο ίδιο τέμπο.Το εργαλείο μου είχε σηκωθεί, με την Δέσποινα να επεξεργάζεται τα μπαλάκια μου, τα οποία μούσκεψε με πολύ σάλιο, καθώς αφιέρωσε πολύ ώρα στο επίμαχο σημείο.

Άνοιγμα του προφυλακτικού, πέρασμα με το στόμα και ξεκινάει μια ωραία πίπα η οποία με έφτιαξε αρκετά...η πίπα της είχε καλό ρυθμό, διάρκεια ενώ έπερνε σχεδόν όλο το καυλί μου μέσα στο στόμα της!!!Εγώ συνέχισα να παίζω με το γατάκι της, το οποίο είναι μικρό και πεντακάθαρο.Είχε φθάσει η ώρα να κάνουμε σεξ, με το μωρό να ξαπλώνει ιεραποστολικά και να με προστάζει να μπω μέσα της....ξεκίνημα σε χαλαρό ρυθμό μέχρι να δω τι της αρέσει και πως.Αφιερώσαμε κάμποση ώρα έτσι, μέχρι που με πήγε στο καναπέ, στην βασιλική θέση, όπου μου πήρε πίπα στημένη στα γόνατα.Κάθομαι εγώ στην πολυθρόνα, με την Δέσποινα να με καβαλάει σε στάση reverse cow girl και να ανεβοκατεβαίνει χαλαρά πάνω στο κοντάρι μου, ενώ στήριζε τα χέρια της στα μπούτια μου!!

Η Δέσποινα είχε όρεξη για τρέλες, οπότε με μετέφερε στο δερμάτινο κρεββάτι που είναι μπροστά από τον σταυρό.Ξεκίνημα με πίπα στα όρθια, αλλαγή με την Δέσποινα να γυρίζει στα τέσσερα και να της τον δίνω δυνατά μιας και με είχε καυλώσει άσχημα.Εκ νέου αλλαγή και ξαπλώνει ιεραποστολικά στο κρεββάτι, με τα πόδια της στους ώμους και εμένα να συνεχίζω στο ίδιο τέμπο, δλδ δυνατό σφυροκόπημα με την Δέσποινα να φωνάζει όσο πρέπει χωρίς να ξεφεύγει.Τελειώντας με το δερμάτινο κρεββάτι, μεταφερθήκαμε εκ νέου στο κανονικό κρεββάτι, όπου το μωρό περιποιήθηκε το κοντάρι μου και εγώ τα βυζιά της!!Την έστησα στα τέσσερα και συνέχισα από εκεί που είχαμε διακόψει...έντονο σφυροκόπημα, ενώ έριξα και κανά δύο σφαλιαρίτσες στα κωλομαγουλά της!!Το μωρό συμμετείχε αρκετά καλά σε όλες τις στάσεις, δεν έκλεβε καθόλου, ούτε έδειχνε να βαριέται.

Η κούραση είχε κάνει την εμφανισή της, σε συνδυασμό με τα ποτά που είχαμε πιεί με έκαναν να θέλω να τελειώσω.Οπότε τι καλύτερο από το να της τον δώσω και πάλι πίπα....με το μωρό να τον εξαφανίζει ενώ εγώ ασχολιόμουν με το στήθος της!!!Προτελευταία στάση στα πλάγια με εκείνη να ξαπλώνει πλαγιαστά και εγώ να πέφτω πάνω της.Δυνατές διεισδύσεις, φωνές, έντονο πάθος, όπου ένοιωσα την ανάγκη να τελιεώσω.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό, με έντονο σχετικά ρυθμό, όπου είχα την ευκαιρία να γλείφω και να χουφτώνω το στήθος της.Το τέλος έφθασε μέσα σε λίγα λεπτά, μετά από ένα πολύ έντονο μα συνάμα ερωτικό παιχνίδι που είχε προηγηθεί.

Η Δέσποινα, είναι μια εύελικτη κοπέλα στο κρεββάτι που συνδυάζει το χαλαρό σεξ gfe, αλλά αν ο παρτενέρ θέλει, μπορεί να την οδηγήσει σε πιο έντονους ρυθμούς pse και ανταποκρίνεται αρκετά καλά.Μέσα στο δωμάτιο δεν βιάζεται και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη.Μια πολύ καλή επιλογή για να περάσω ένα ευχάριστο απόγευμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2013
κι εσυ καυλωσες εμας τυπε μου....Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1