Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 199294
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέμτη απόγευμα και βλέπω Μαντόνα στης βάρδιες ευκαιρία λέω που δεν μπορεί να πάει χαμένη μιας και με βολεύει και εμενα οπότε παίρνω
τον δρόμο προς το γκαζοχώρι και τον πορνόδρομο

Στο σαλόνι 3 συνάδελφοι και η κοπέλα με πελάτη η τσα 2 μου λέει ότι είναι η Μαντόνα της λέω το ξέρω και θα περάσω
μου λέει η μοναδική της σωστή κουβέντα και πράξη γι'αφτο και ο 1 στην συμπεριφορά της

να περιμένω να αποφασίσουν και οι άλλοι που προηγούνται
εννοείτε της λέω και περίμενα και εγώ όπως οι υπόλοιποι

και εκεί αρχίζουν τα φάουλ πρώτο χτυπάει την πόρτα λες και είμαστε Μετάξι ή Φυλής ΜαλακίαΜαλακία
ευτυχώς η Μαντόνα την έγραψε κανονικότατα στην μουνάρα της και συνέχισε

5-10 λεπτά αργότερα βγαίνει, πολύ σύντομο σαλονάρισμα απλά πέρασε από μπροστά μας είπε ένα για σας αγόρια και μπήκε στο κουζινάκι

οι 2 αποχώρησαν ο τρίτος δεν πολύ κατάλαβε τι έγινε και ζήτησε να την ξαναδεί όπως και έγινε αφού συζητήσανε λίγο για τα προγράμματα πληρώνει 100 για φουλ και πάει να μπει

2 φάουλ τις τσα 2 με ρωτάει εμενα εσύ τι πρόγραμμα θα πάρεις και της λέω απλό
οποτε πηγαίνοντας τον άλλο συνάδελφο προς το δωμάτιο του λέει πως θα έρθει πρώτα σε εμενα και μετά σε εκείνον, και προσπαθούσε να τον ψήσει ότι είναι καλύτερα, για εκείνον και άκουσε με κάτι ξέρω για εσένα το κάνω και διαφορα αλλα,
το παλικάρι τι να κάνει συμφώνησε,
οποτε τις λέω επειδή δεν μου άρεσε και ας με σύμφερε και αν ήμουν εγώ στην θέση του δεν θα το ήθελα
ότι δεν θέλω να έρθει σε εμενα να πάει κανονικά με την σειρά που πρέπει
και ας περιμένω 30 λεπτά +
αφού είχε πάρει φουλ το παλικάρι
3 φάουλ ούτε πετσέτα ούτε χαλάκι στο ντούζ έπρεπε να ξανά βγω και να της ζητήσω τι διάολο τόσο δύσκολο είναι με τα δωμάτια άδεια τόση ώρα να βάλει πετσέτες τόσο πολύ βαριέται

Ας αφήσω την γκρίνια και να πάω στα του αγώνα με την
γυναικάρα που νομίζω πως δεν χρειάζεται σύστασης μιας και θεωρώ πως είναι μέσα στο top 5 τον εκδιδομενων γυναικών
αλλα για όσους δεν την ξέρουν είναι μια εντυπωσιακή γυναικάρα ψιλή σχεδόν 1,80 κορμάρα απίστευτη με σούπερ ενισχυμένους βυζούς κολάρα σκέτη κόλαση
μακριά καλλίγραμμα πόδια και προστυχόφατσα για πολύ χύσιμο

μπαίνοντας μου πετάει έχω τις βιζάρες στα μούτρα μου σκάει μερικά γλωσσόφιλα αρχίζει τα χάδια που σιγά σιγά έγινε χούφτωμα και μια σύντομη ισπανική στην συνεχεια είχαμε μερικά εκατέρωθεν γλειψίματα στο σώμα και τους βύζους πριν αρχίσει την τρομερή της πίπα που κάνει κάτι απίστευτα κόλπα με την γλώσσα με πολλά deed throat εναλλαγές ρυθμού χτυπήματα στην γλώσσα και αλλα πολλά

ξεκινώντας το sex ανεβαίνει αυτή από επάνω συνεχίζοντας τα φιλιά και με δυνατά χτυπήματα ενώ εγώ απολάμβανα την θεα χουφτώνοντας τις βιζάρες της

αλλαγή στα τέσσερα που με προκαλούσε να την σφυροκοπήσω όλο και πιο δυνατά ενώ πέσανε και μερικά κολοσκάμπιλα μετά 3 και τελευταία στάση εγώ από επάνω με τα αλλαγές στης θέση τον ποδιών της που για το ύψος τις είναι αρκετά ευλύγιστη

ενώ όταν πήγε να μου αλλάξει στάση της λέω πως δεν θέλω άλλη στάση αλλα την τρομερή της πίπα

και αρχίζει μια λυσσασμένη πίπα ακόμα καλύτερη από την πρώτη φορα ακόμα πιο έντονη και πιο δυνατή με την απαραίτητη χρήση του χεριού για βοήθεια ενώ με προκαλούσε με πρόστυχα λόγια να την χύσω


αυτά για την συνεύρεση μου με την Μαντόνα μια δυνατή εμπειρία η κοπέλα είναι γεννημένη για πσε αγαπούληδες και λάτρης του gfe νομίζω πως δεν θα περάσουν καλά μαζί της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2013
Ωραία κριτική φίλος, θετική από εμένα. Όσο καλή και να είναι η κοπέλα αν η υπηρεσία δεν είναι έστω απλά τυπική, ξενερώνεις...
lsh
lsh
03 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να είσαι καλά φίλος
εμενα πιο πολύ με τσάντισε η συμπεριφορά της άλλη είναι η δουλειά της και αλλα προσπαθούσε να κάνει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2