Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 563807
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εκτακτη επισκεψη καθως μου ειχε ξεφυγει η Μονικα την προηγουμενη φορα...Ωραιο το στουντιο τακτοποιμενο και με τα ολα του,ντουζακι πετσετακια και ολα τα κομφορ.Ωραια διακοσμηση θα ελεγα,τουλαχιστον εμενα μου αρεσε....Η τσα κομπλε αφου εκανα 2-3 τηλεφωνα και το τσιγαρακι μου διαλεξα την μονικα και βουρ στον πατσαα,εξωτερικα θα ελεγα οτι με τραβηξε αρκετα η Μονικα γι αυτο και επελεξα να ξοδεψω το πενινταρικακι μου μαζι της Γλώσσα Anyway,ωραια προκαταρκτικα χαδακια,λαγνες ματιες κλπ,βαθυα πιπα και με εχτρα περιποιηση στα μπαλακια!Βυζια τουμπανο και ωραια κωλαρα..Δεν εδειχνε να βιαζεται με περιπιηθηκε θαυμασια και χωρις τα γνωστα κολπακια για να τελειωσω καπακια κλπ αν και ποσο να αντεξεις με την Μονικα να σου κανει κολπα...Πολυ δεκτικη σε παιχνιδια πιθανον αμα της εμπνεεις εμπιστοσυνη διοτι στα τεσερα οταν την κραταγα απο τα μαλια φανηκε να της αρεσε οπως αλωστε και εμενα!Εκανα την τελεια επιλογη εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και το μονο σιγουρο ειναι οτι θα της ξανακανω μια επισκεψη συντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2013
Φίλε όπως το εγραψες... Μονικα το άγαλμα για σε μένα σαν άγαλμα ήταν , μουγκη ,άκαμπτη σαν πτωμα. Πως τα περασες καλά μαζί της ο θεός και η ψυχή σου....
04 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω φιλε μου,την εμπειρια μου εγραψα..Δυο φορες την εχω παρει και θα την ξαναπαρω,ειναι το μονο σιγουρο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2