Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 441349
(Updated: 18 Μαρτίου, 2014)
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H γύρω στα 24-25 ξανθιά Λίλυ ως παρουσία μου φάνηκε οικεία όχι τόσο επειδή την έχω ξαναδεί κάπου (κάτι που δεν αποκλείω και τελείως), αλλά επειδή είναι μάλλον τυπική πορνόφατσα που άνετα θα μπορούσε να έχει παίξει σε τσόντες. Τα τατουάζ σε όλο τη το σώμα συμπληρώνουν την εικόνα της σωστής τσοντοπαρουσίας. Τσέχα δηλώνει, μπορεί να είναι Ρουμάνα ή Βουλγάρα όμως - βαθύ κράτος Ανατολικής πορνο-Ευρώπης όπως και να 'χει. Τσιμπουκόφατσα, βυζιά φυσικά μικρομεσαίου μεγέθους τέλεια με ευαίσθητες ρώγες που καβλώνουν εύκολα (είμαι όμως σίγουρος ότι είναι θέμα χρόνου να τα χτίσει με σιλικόνη δυστυχώς), και μόνο ελάττωμα την κάπως μεγάλη περιφέρεια-κώλο και τα ψιλοχοντρά μπούτια. Μουνί υγρό ανοιχτού τύπου με ολίγον πεταχτά μαύρα εξωτερικά σκούρα μουνόχειλα και ροζ πιο μέσα. Φουλ πρόγραμμα προσφέρει - άνευ κώλου πήρα (την επόμενη φορά ο κώλος).
Καλή μέσα αν και δε σκαμπάζει και πολλά αγγλικά. Με ύφος κάπως χαζοχαρουμενοκαβλιάρικο και χωρίς να παίρνει πρωτοβουλίες είναι δεκτική και πρόθυμη, δείχνει να της αρέσει, συμμετέχει, ωραίο τσιμπούκι καβλιάρικο με πρόστυχο βλέμμα, γλείψιμο αρχιδιώνε, παίζουν γλωσσόφιλα, δάχτυλα κλπ. κραυγές ωραίες και όχι τίποτα υπερβολές, πολλά μη δεν είχε και γενικά δεν το μετάνιωσα και θα επαναλάβω τη συνάντηση σίγουρα. PSE έχουμε εδώ.
Λίγο τσιμπημένη τιμή (100 ευρώ)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.135
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 poutsokrator, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού