Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173526
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ιζαμπελα απο Πορτογαλια οπως λεει,οχι πανω απο 25 ετων,κοκκινομαλλα με κοντο καρε,ομορφο προσωπακι,τρυφερο κορμι με αφρατο κωλαρακι και ομορφα μικρα βυζακια.Πολυ κοντη σαν συνολο.Την ειχα απο καιρο στο προγραμμα και σημερα πηγα στοχευμενα εκει και την πηρα με 69 και γυμνο τσιμπουκι στα 50ε.Η τιμη ειναι ψηλη αν σκεφτω τις εναλλακτικες που εχω στα ιδια χρηματα αλλα ειπα να κανω ενα γουστο βρε αδερφε γι'αυτο και η βαθμολογια στη σχεση αποδοσης/τιμης ειναι λιγο χαμηλη

Με την εισοδο της στο δωματιο εκατσε διπλα μου στο κρεβατι μου'πιασε το προσωπο και με τραβηξε αμεσως για γλωσσοφιλο.Οπως ξερετε συνηθως δεν αντιστεκομαι σε τετοιες καταστασεις Γλώσσα.Αρχιζε να μου παιζει και τον πουτσο που γρηγορα πηρε την ανηφορα κι εγω εχωσα το χερι μου μες στο βρακι οπου χαϊδευα το μουνι της.Συνεχισαμε λιγη ωρα ετσι με γλωσσοφιλα οποτε της ζητησα να κατσει πανω στον πουτσο μου.Αρχικα το εκανε φορωντας το βρακι και της ζητησα να το βγαλει και να κατσει κανονικα σαν ανθρωπος ΣπασίκλαςΣπασίκλας Το εκανε και συνεχισαμε τα παθιασμενα γλωσσοφιλα και τις σφιχτες αγκαλιες ενω αρχισε να χτυπιεται και μπρος πισω σα να τη γαμουσα κανονικα και η πιο βολικη λαβη που βρηκε ηταν ο σβερκος μου.Τελοσπαντων...

Την εσπρωξα προς τα πισω σε σταση ψαλιδι-ψαλιδι οπου ετριψα οσο ηθελα τον σηκωμενο πουτσο στα μουνοχειλα και στην κωλοτρυπιδα της και εδειχνε να το γουσταρει αφου καποια στιγμη επιασε το εργαλειο και το εκανε αυτη μονη της.Της σηκωσα τα ποδια και για γλειφομουνι οπου το απολαυσε εντονα αλλα δυστυχως το μουνι της ηταν προχειρα καθαρισμενο με μωρομαντηλο πραγμα το οποιο με ξενερωνει.

Πριν περασουμε στην πιπα ξαπλωσε διπλα μου και με πηρε στοργικα αγκαλια και μου δωσε το βυζι της για ρουφηγμα ενω της σκαλιζα και την κωλοτρυπιδα απο πισω αλλα δε μ'αφησε να της ριξω ενα ωραιο δαχτυλο.
Πρωτα μου'γλειψε τ'αρχιδια αργα και αισθησιακα και στη συνεχεια πιπα η οποια ενω δεν ηταν και τιποτα τρομερο απο τεχνικης αποψης και δεν ειχε και πολυ βαθος και πιεση καταφερε και με κρατησε ντουρο.
Περασμα καποτας και στησιμο αυτην απο κατω οπου τη γαμησα πολυ ωρα αργα και αισθησιακα με ασταματητα γλωσσοφιλα αλλα επειδη παλι βρηκε για λαβη το σβερκο ωστε να με εχει κολλημενο πανω της καποια στιγμη με κουρασε αυτο και τραβηχτηκα λιγο κατα πισω και της ζητησα να μου χαϊδευει τις ρωγες οπως και εκανε και εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο

Συμπερασμα...πολυ δεκτικη σε ολα,δειχνει μανια να γαμηθει και θα μπορουσαμε να πουμε οτι θυμιζει καπως Σιμονα και Λαουρα απο συμπεριφορα.Βεβαιως σε τεχνικη υστερει καπως και το μουνι της δηλαδη ηταν καπως αβολο,ειναι λιγο δυσκινητη,δε μιλαει και πολυ.Απο κει και περα προτεινεται ως μια καλη επιλογη αλλα βεβαιως υπαρχουν και καλυτερες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού