Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367789
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
δευτερα απογευμα 19.45 και κανοντασ βολτα απο ολη την κασσανδρασ ειπα να δωσω μια ευκαιρια στην λαουρα στο κ3 . μια μελαχρινη κοπελα ειναι . να δω εαν εχει καλυτερεψει επαγγελματικα ? στην παροχη των υπηρεσειων τησ . μπαινω στο μαγαζι και σε 4-5 λεπτα σαλοναρει η λαουρα σε ενα στηλο στο κεντρο του μαγαζιου λεω ναι δινω στην ιδια το 5ο ευρω και μπαινω στο ανακαινισμενο δωματιο . σε 6 λεπτα ερχεται μεσα αρχιζοντασ ψιλοσηζητηση με γενικοτητεσ και ασαφιεσ χανοντασ 2-3 λεπτα χαρουμενη κοπελα ομωσ.τωρα στα προκαταρτικα τον πεζει τον ξαναπεζει κανει οτι τον βαζει στο στομα τησ λεω απο μεσα μου ωχ! τρελη αεροπιπα σκαει τελοσ παντων ασ κανω οτι δεν καταλαβαινω . μετα μου λεει πωσ θελει να με παρει μωρο μου την παιρνω ιεραποστολικα αφου ειχε ξαπλωσει τι να κανω . σε 2 λεπτα μου λεει κιολασ ' ελα πρεπει να τελιωνεισ δεν εχεισ και πολυ χρονο .καλα λεω πρεπει να θελει να με ξεπεταξει .τραβιεμαι κανω οτι εχυσα κιολασ πολυ για να μην την κουρασω ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία τελικα η λαουρα μια απο τα ιδια δεν αλαζει . τα λεφτα να πεφτουν μονον και ολα καλα .ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού