Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161855
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
αφου ειχα ακουσει καλα σχολια και ειμαι και πιπινολατρης βλεποντας την κοπελια ειπα να καω την καταθεση...
θετικες εντυπωσεις στο σαλονι ...
μπαινει μεσα...της λεω γεια σου κτλ...και μονο μου γνεφει καταφατικα.....
πριν τη ρωτησω απο που ειναι εχει πιασει τη σταφιδα και φοραει το προφυλακτικο....
παω να χαιδεψω λιγο τα βυζια της κ καθεται σαν κολωνα και με κοιταει σα να μου λεει αντε τελειωνε...
πιπα μετρια ......
ανεβαινει απο πανω...και βαζει το μισο πουτσο μεσα ...τι να την βοηθαω τι να της λεω...αυτη το χαβα της.....
μετα λεει κουραστικα....
λεω ελα στα 4 ...ερχεται κ λεω ας τη σφυροκοπησω λιγο να τελειωσουμε...
και την πιανω και την πηδαω δυνατα.....ε μη μποροντας κ αλλιως καθησε αλλα μου κανε παρατηρηση γιατι λεει την επιανα δυνατα......
δεν ξερω αν ειναι απειρη η οχι και δεν με ενδιαφερει..ας ανοιξουν φροντηστηριο για πουτανες...
αυτα απο μενα...μακαρι να ηταν μεμονομενη περιπτωση κ οι υπολοιποι να περνατε καλα με την συγκεκριμενη....
εγω παντως .........δεν.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάρα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2013
Και να φανταστεις johnsimp την ειχα βαλη στο ματι για καταθεση,αλλα μετα απο κατι pm και την δικη σου προσφατη κριτικη,κατεληξα σε ''ΜΕΓΑ ΑΚΥΡΟ'' και για Λαρα +1 απο εμενα για την πολυ χρυσημη κριτικη σου Γερο-μύστης με εσωσες απο βεβαια φολα ''και εσυ'' συμφωνα με τα γραφωμενα σου, στην τελικη οι πουτανες και τα μαγαζια χανουν οχι εμεις, και δυστιχως η θεσσαλονικη απο πουτανες-υπηρεσιες,μπουρδελα,studios παει για οριστικη παρακμη και μαυρο πατο, καλο θα ειναι να αρχησουμε να ριχνουμε μαυρα ολοι σιγα-σιγα, μπας και αλλαξουν τα πραγματα προς το καλυτερο αλλα δεν το βλεπω ΜαλακίαΜαλακία δυστιχως....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1