Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 187102
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ταξίδι αστραπή στην Καλαμάτα . Είχαν δημιουργηθεί οι κατάλληλες συνθήκες και δεν έχασα ευκαιρία . Αν και λίγο μακριά από κεί που μένω (160 km πήγαινε – έλα με διόδια..) βρέθηκα το μεσημέρι στο σπιτάκι που δουλεύουν περιστασιακά τα κορίτσια από το Βριλησσού 42… Είναι λίγο έξω από την Καλαμάτα στον δρόμο για αεροδρόμιο …
Συμπαθητική η κυρία της υποδοχής μου ανέλυσε τα προγράμματα : 40€ το απλό , 50€ με ισπανικό ή 69 ή μασάζ ή σεξ σόου και τέλος 80€ όλα μαζί …. Διάλεξα το πρόγραμμα των 50€ με ισπανικό και περίμενα να έρθει η Ρεγγίνα… Το δωμάτιο αρκετά καλό .. καινούργιο με τηλεόραση , ντουζιέρα , νιπτήρα, πετσέτες καθαρές (όχι σφραγισμένες) μια μεγάλη πολυθρόνα και ένα διπλό κρεβάτι.. δεν είχε πουθενά καθρέπτη (το πρώτο σημαντικό μείον) .. Μετά από λίγο μου ήρθε και η Ρεγγίνα (την οποία την έβλεπα για πρώτη φορά) , με ένα πολύ καυλωτικό εφαρμοστό διάφανο φόρεμα , χαμογελαστή , αρκετά ψηλή , μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους , πολύ καλό σώμα σφιχτό με ωραίο γεμάτο στήθος και πολύ ωραία πόδια και κώλο … ξεκινήσαμε με χαδάκια και έπαιζε με τα βυζιά της τον πούτσο μου όπου ξαφνικά μου το γυρίζει στο 69 και ξαφνιάστηκα.. δεν το περίμενα γιατί είχα ζητήσει ισπανικό… τέλος πάντων δεν με χάλασε που είχα την κολάρα της και την μουνάρα της σε απόσταση αναπνοής η οποία μοσχοβολούσε άρωμα ..(αν και δεν την έγλυψα) … με έκανε τούρμπο με την βαθιά της πίπα και αρχίσαμε τα γαμήσια σε διάφορες στάσεις αρκετά καλά θα έλεγα με πολύ καλή συμμετοχή από μεριά της … τέλος στα τέσσερα με πολύ δύναμη και πάθος… Η επαφή θα έλεγα ότι ήταν πολύ καλή (το μουνάκι της ήταν αρκετά στενό!!!) , αλλά δεν έγλυψε αρχίδια , δεν ήθελε δάχτυλο στο μουνάκι της και δεν ήθελε να ρουφάω τα βυζιά της (όπως χαρακτηριστικά μου είπε να μην της τα τρώω)…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρεγγίνα
Υπηρεσίες
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Glikoula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού