Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σήμερα κατα τις 9 επίσκεψη στην καλλιθέα για πρωτη φορά με την Βικτώρια.επειδή ειχα διαβάσει αρκετες κριτικές της..πηγα φουλ καθαρος και αρωματισμένος..παμε στο ζουμι..Στο χώλ που την είδα κατι δεν μου αρεσε..πιο μεγαλη ειναι απο τις φοτο λεω.Δεν γαμιεται...και μπαινω στο απλο.Η κοπέλα...δεν της λες...σαν και εμενα ειναι 35-40.Εχει σφικτο κωλο και μπουτια,δυνατα μπουτια αλλα απο την μεση και πανω...πολυ μαλακη,ενα αδυνατο χερακι που στο μετακαρπιο φαινοντουσαν οι βλέβες τις αλλα το κυριοτερο....1,5 βυζι και μαλιστα σακουλιασμενο...Οποιος έχει ποιασει ξερει τι εννοω.Εχω την εντυπωση οτι ειδα σημαδι στην κοιλια..μαλλον απο καισαρικη τομη...Παμε στο παιχνίδι..γλυψιμο φουλ στα αρχιδια...καλη,εως πολυ καλη πιπα...2-3 στασεις...εχει ωαριο μουνι...δεν ειναι ξεχιλωμενο σκουρο...ειναι ασπρο,μικρουλικο και στενο..και ωραιο κωλοτρυπίδι.Επειδη ειχα ψιλοσπαστη με το βυζί της..δεν μπορουσα να χυσω. Στο 10λεπτο τις λεω στοπ..δεν φταις εσυ..αστο καλυτερα.Οχι μου λεει...μου βγαζει την καποτα,βαζει μια κρεμα στην πουτσα μου,την βαζει 1-2 φορες στο στομα της και μετα με το χερι της αρχίζει να μου την παιζει.καποια στιγμή ποιανει το ρυθμό μου και τοτε την παιζω εγω..και μετα απο λιγο την χύνω στα βυζια.Αν δεν την έχυνα δεν θα εφευγα....απο συμμετοχη ηταν σουπερ αλλα μεχρι εκει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
nikos32p
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
60
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2013
Σιγουρα ειναι παραπανω απ οτι δηλωνει (οπως ολες αλλωστε)αλλα εγω προσωπικα την θεωρω απ τις πιο ομορφες στα στουντιο.3 φορες την εχω επισκεφθει κ ηταν πολυ καλη.
26 Μαΐου, 2013
Η Βικτωρια ειναι μια πολυ ομορφη περιποιημενη μιλφαρα που χρειαζεται επειγοντως επεμβαση στηθους για να πιασει το αριστα.
Εμενα δε με χαλασε τοσο, αλλα ειναι οπως τα λες.
Στο σερβις θελει λιγο χειρισμο, δεν προκειται να σε παρει και να σε απογειωσει μονη της. Αυτα τα κανουν μονο οι τοπ Ρωσιδες και οι Μεσογειες αν τ' αστρα ειναι στη σωστη θεση κλπ, κλπ. Παντως θα ακολουθησει οτι ρυθμο δωσεις εσυ.
Οπως και ο jimakos φευγω παντα ευχαριστημενος(ειναι που τη γουσταρω κιολας)
26 Μαΐου, 2013
ωραία γυναίκα η Βικτώρια, καλές υπηρεσίες έχει, σίγουρα χρήζει μια βελτίωση το στήθος της αλλά το μεγαλύτερο προβλημά της είναι ότι βιάζεται, ειδικά αν ο πελάτης ξεπεράσει το όριο των 10 λεπτών Μαλακία
27 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε μου 3 κοπλιμέντα της ειπα στην αρχη ...και περασε το τεταρτο χωρίς να το καταλαβω..Μου επαιξε μαλακια στο τελος κανενα 5λεπτο μεχρι να την χυσω στα βυζια χωρις να της το ζητησω εγω....αλλο προθυμια ηταν σουπερ..Ισως και να ημουν ο πρωτος πελατης εκεινο το βραδυ..αλλα απο βυζί αστα να πάνε...
27 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω απολυτα 911 με τη βικτωρια εσυ δινεις το ρυθμο δεν ειναι απ τις top στη συμμετοχη αλλα ειναι αυτο που πες οτι μ αρεσει σαν γυναικα πολυΈρωτας
27 Μαΐου, 2013
nikos32p τι να σου πω με εμένα μόλις πιάσαμε το 10λεπτο με τραμπούκισε ότι πρέπει να τελειώνουμε... Μαλακία

σημειωτέον στο σαλόνι δεν υπήρχε άλλος πελάτης, ούτε είχε κάποιο δωμάτιο για να δικαιολογήσει την βιασύνη της Θυμός

Υ.Γ φυσικά και δεν θα την επισκεφθώ ξανά, λόγω της κακής νοοτροπίας που διέπει την αλυσίδα Money Mouth
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6