Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824458
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μιασ και ειχα καιρο να παω σε στουντιο ειπα να επεισκευθω το οριενταλ.
οι περισσοτεροι το ξερετε το μαγαζι ,ειναι υπερπαραγωγη!!!!!!!!! η υπηρεσια στην υποδοχη ευγενεστατη παρολο που ειχα παει πολλεσ φορεσ πιο παλια και δεν ειχα περασει.μου παρουσιασε τις κοπελεσ μου ανακινωσε τα προγραμματτα και αποφασισα να περασω με την τζου μιασ και την θυμμουν απο πιο παλια σε αλλο μαγαζι.
στην αναμονη μου μεχρι να περασω μου προσφεραν ποτο και οχι απλο ποτακι μου εφτιαξε ο βασιλησ ο μπαρμαν ενα μοχιτο ντιαβολο το οποιο ηταν εκπληκτικο!!!!!!!!! περασα μετα απο λιγο στο 1 απο τα πανω δωματια απου μετα απο λιγα λεπτα ηρθε η τζου.οντως οπως εγραψε και καποιοσ αλλοσ συναγωνιτησ ,ειναι μοσχομυριστη με βελουδινο δερμα και πολυ ωραιο μουνακι!
η κοπ[ελα ειναι μελαχρινη απο ρουμανια,κλασσικος συνδυασμοσ.

στα του δωματιου ξεκινησε με χαδια και φιλια στο κορμι μου με καυλωσε για τα καλα μου φορεσε προφυλακτικο με το στομα της χωρις χερια και ξεκινησε το ρουφηγμα με φτυσιματα και περασμα της υγρης γλωσσασ τησ απο τ αρχιδια μου που ειχαν παρει φωτια.
γυρισμα στα τεσσερα ,με βογκητα και σκισε με μωρο μου
μετα ιεραποστολικο και της σηκωσα τα ποδια πανω για να μπαινω πιο βαθια
μετα αυτη αοι πανω και την τσακωσα απο τη μεση και τη γαμουσα εγω απο κατω και μετα τη γυρισα παλι στα 4
τη σφαλιαρισα και λιγο στην κωλλαρα τησ και τελειωσα μεσ στην καυλα.

εκατσε λιγο μαζι μου τα ειπαμε και μετα απο λιγο εφυγε δινοντασ μου ενα φιλι στο μαγουλο και λεγοντασ μου οτι θα με περιμενει παλι.

το κοριτσακι ειναι πολυ καλο σε οαλ,ομορφουλικο και πολλα υποσχομενο.
για το χωρο δεν εχω να πω κατι αλλο,πιστευω πωσ ειναι το καλυτερο αυτη τη στιγμη καθωσ προσφερει κοκταιηλ με επαγγελματια μπαρμαν.

αυτα για την εμπειρια μου με την τζου.καλα να περνατε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζόη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού