Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη συγκεκριμένη κοπέλα την είδα πριν λίγες ημέρες σε τσάρκα με συναγωνιστές.Για να είμαι ειλικρινής μου άρεσε ο τρόπος που βγήκε στο σαλόνι αλλά και η εμφάνισή της.Προσπάθησα να την επισκεφτώ αργά το βράδυ του Σαββάτου αλλά το κατάστημα όπου εργαζόταν είχε κλείσει,λίγη ώρα πριν φτάσω.Σήμερα αφού ενημερώθηκα από το site πως θα βρίσκεται στην πρωινή βάρδια του παραπάνω ιδρύματος είπα να την επισκεφτώ...

Παρκάρισμα ακριβώς κάτω από το μαγαζί το οποίο βρίσκεται σε ήσυχη περιοχή...Ανέβηκα τις σκάλες όπου με υποδέχτηκε η υπηρεσία, η οποία μου παρουσίασε τη Μάγια.Η είσοδος στο σαλόνι της αρκετά προκλητική και με υποσχέσεις πράγμα το οποίο το είχα διαπιστώσει και από τη τσάρκα.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία καστανόξανθη κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,όμορφο αδύνατο σώμα,μικρό στήθος και έκφυλο πρόσωπο.Να σημειώσω πως έχει εργαστεί στο παρελθόν στο συγκεκριμένο μαγαζί για μικρό διάστημα.

Δεν έχασα χρόνο και με την επιλογή του απλού προγράμματος πέρασα στο δωμάτιο για να τη γνωρίσω καλύτερα...Ένα σύντομο ντουζ ήταν απαραίτητο για να χαλαρώσω και να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει έτσι χωρίς αναμονή ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε...Με κάποια πεταχτά φιλιά στο στόμα αλλά και τριψίματα ξεκίνησαν τα προκαταρκτικά.Συνέχεια με πιπίλισμα στο στήθος της αλλά και στο λαιμό της ενώ κάποιες δαχτυλοσκοπήσεις έλαβαν μέρος χωρίς να δυσανασχετεί.Κάποιοι αληθοφανείς αναστεναγμοί πήραν θέση μέχρι που ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό το στόμα αλλά και το στήθος μου.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με δική της πρωτοβουλία κάτι που να πω την αλήθεια με ξάφνιασε καθώς δεν υπήρξε στοματικό σεξ...


Χωρίς να δυσανασχετώ για την παραπάνω "παράκαμψη" ακολούθησα το ρυθμό της.Έτσι με την Μάγια από πάνω ξεκινήσαμε το σεξ σε αργούς ρυθμούς για αρκετή ώρα.Κάποια στιγμή ζήτησα να αλλάξουμε στάση και μου αρνήθηκε λέγοντας μου πως της αρέσει...Σε επιμονή μου όμως γυρίσαμε σε πλάγια στάση την οποία η κοπέλα κατέχει θα έλεγα...Με γρήγορους ρυθμούς και με κάποια φιλιά στο στόμα μετά από κάποια λεπτά μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε αρκετά χωρίς ίχνος βιασύνης.Σε ερώτησή μου για την "παράκαμψη" που έκανε δικαιολογήθηκε πως ήμουν "έτοιμος" και πως αν μου έκανε στοματικό θα είχαμε πρόωρο τέλος...

Συμπερασματικά,μία συνάντηση που μου άφησε κάποιο ερωτηματικό,φυσικά δεν μπορώ να πω πως πέρασα άσχημα αλλά ούτε πως είναι και η συνεύρεση που τοποθετείται στη λίστα με τις κορυφαίες...Όπως έγραψα και στο τίτλο σε όλη τη διάρκεια "φάνηκε" να ακολουθώ το ρυθμό της...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μάγια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μάγια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2013
το παλικάρι από πάνω τα λέει απ'έξω απ'έξω..
η κοπέλα είναι όντως πολύ εμφανίσιμη.
στο δωμάτιο όμως δεν κάνει τίποτα και είναι
εντελώς διαδικαστική και ψυχρή.
δεν κάνει για αυτή τη δουλειά.
21 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα η αλήθεια είναι πως όταν μπήκε στο δωμάτιο δεν έδειξε πως πρόκειται για ψυχρή και διαδικαστική.Στη πορεία όμως και συγκεκριμένα μετά τα προκαταρκτικά δεν περίμενα να παρακάμψει το στοματικό...Αυτό γίνεται μόνο αν ο πελάτης προχωρήσει τη κατάσταση από μόνος του...
21 Μαΐου, 2013
Πολύ καλή κριτική, από αυτές που χρειάζονται.

Στο δωμάτιο η κοπέλα πρέπει να ακολουθεί το πρόγραμμα που ο πελάτης πλήρωσε και να αφήσει εκείνον να αποφασίσει στα πλαίσια του προγράμματος τι θα κάνει και τι όχι. Έτσι αφού πληρώνεις για στοματικό, το δικαιούσαι, αν νιώθεις ότι τελειώνεις μπορείς να την διακόψεις εσύ, δεν είμαστε παιδιά. Αν εσύ ζητήσεις μια extra υπηρεσία θα στην κάνει; Αυτή γιατί κόβει υπηρεσίες;

Σε ότι αφορά ότι είχε άποψη για τις στάσεις επειδή "της άρεσε", άμα της άρεσε τόσο πολύ να έρθει το βράδυ σπίτι σου να κάνετε την συγκεκριμένη στάση χωρίς λεφτά όμως, αφού τις άρεσε τόσο.

Προσωπικά είμαι από τους ανθρώπους που και σέβονται και προσέχουν τις κοπέλες αλλά το παραμύθι του τύπου "να κάνουμε αυτό γιατί μου αρέσει" προκειμένου να αποφύγουν κάτι που δεν θέλουν, δεν το τρώω με τίποτα. Χίλιες φορές η ξεπέτα παρά αυτό.
Είναι το αδύνατο σημείο μου γιατί δεν φτάνει που δεν θέλεις να κάνεις κάτι με κοροϊδεύεις κιόλας.

Όσο πιο μαύρο γίνεται από εμένα στην κοπέλα και μπράβο για την ισορροπημένη κριτική που μας οδηγεί σε ασφαλή συμπεράσματα.
lsh
lsh
21 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως τα γράφεις lsh...Πάντως η κριτική είναι ισορροπημένη και συγκρατημένη...
(Updated: 21 Μαΐου, 2013) 21 Μαΐου, 2013
μάλιστα....σε απλά λόγια τι μας λες Βασίλη, ότι το κορίτσι είναι επιπλάκι παλιάς κοπής, το οποίο βαριέται να κάνει πίπα, δεν της αρέσει η πλάγια στάση κλπ.

δλδ αυτή την πληρώνουμε για να ευχαριστηθεί εκείνη το γαμήσι και όχι,ο πελάτης ο οποίος ακουμπάει τα 50€.Μαύρο στην δεσποινίδα μήπως(λέμε τώρα)διορθώσει το σέρβις της.

Υ.Γ Βασίλη, τσέκαρε λίγο τις βαθμολογίες σου, στο έχω αναφέρει και σε άλλη σου κριτική, δεν γίνεται να τρώς φόλα και να μου βάζεις 7 και 8 Money Mouth
21 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ήμουν και ποτέ αυστηρός στο θέμα της βαθμολογίας...Δεν μπορώ να την θεωρήσω "έπιπλο" άλλωστε υπάρχουν και θετικές κριτικές στο ενεργητικό της.Ξεκίνησε καλά τη συνεύρεση αλλά κάποια λάθη της χάλασαν τη συνολική εικόνα...Την επόμενη φορά με τέτοιου είδους συνευρέσεις θα είμαι πιο αυστηρός στο θέμα της βαθμολογίας...Ίσως Μάκη να έχεις δίκιο.
21 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνήσω με το Μάκη ότι ο Βασίλης είναι υπερβολικά επιεικής στις βαθμολογίες του. Ορισμένες φορές το κράξιμο και το μαύρισμα επιβάλλονται, κι'άσε τις κοπέλες και τους νταβατζήδες/αγαπούληδες τους να διαμαρτύρονται όσο θέλουν.
P
px75
22 Μαΐου, 2013
το σέρβις της είναι επιπέδου
φυλής στην καλύτερη.
τα υπόλοιπα είναι για αρχάριους.
50 ευρώ είναι ένα ή δύο
μεροκάματα με τα σημερινά δεδομένα
και οι κοπέλες οφείλουν να τα σέβονται
όπως τις σεβόμαστε κι εμείς και τις τιμάμε
με την παρουσία μας. αλλιώς ας κάνουν μία
άλλη δουλειά.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8