Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162194
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού πέρασα υπέροχα με τις δύο sexy-moon είπα να δω επιτέλους από κοντά και την Νταϊάνα που τόσα έχω διαβάσει στο site.
Ο χώρος καταπληκτικός είδα όλα τα δωμάτια πρέπει να έπεσε πολύ χρήμα, τα τζακούζια δε φοβερά.

Η Νταϊάνα είναι αρκετά όμορφη στο πρόσωπο, ξανθιά με καμπύλες, φυσικές βυζάρες. Πέρασα με το πρόγραμμα γυμνό και μετά από ένα ντουζάκι κατέφθασε η Νταϊάνα πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Μου πήρε ένα υπέροχο τσιμπούκι στα όρθια και μετά συνέχισε στο κρεβάτι αλλά ο πούτσος δεν είχε καλή στύση και πέρασε κανένα τέταρτο τσιμπουκιού ώσπου να μου τον κάνει ντούρο, αμέσως πέρασμα προφυλακτικού της τον έβαλα ιεραποστολικά αλλά μετά από λίγο έπεσε πάλι, βγάζει το προφυλακτικό και συνεχίζει τσιμπούκι μπορεί για τριάντα λεπτά ασταμάτητα, να της λέω ενδιάμεσα να σταματήσει αδύνατον να προσπαθεί συνέχεια,αλλά όπως κατάλαβε και η ίδια λόγω πολύ μεγάλης εμπειρίας ήμουνα "άδειος" από σπέρμα οπότε ήταν σχεδόν αδύνατον να τελειώσω.

Ήξερα κι εγώ ότι δύσκολα θα τελείωνα αλλά δεν είχα άλλο χρόνο να μείνω Θεσσαλονίκη οπότε το τόλμησα.

Συμπερασματικά η Νταϊάνα είναι μία από τις κορυφαίες ιερόδουλες της Θεσ/κης ανήκει στην ίδια κατηγορία με Τσαρίνα,Αφροδίτη-Κωλλέτη και όποιος πάει μαζί της θα περάσει τέλεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2013
Βλεπω παιζεις σε ολα τα γηπεδα Μεγάλο χαμόγελο
22 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε όλα τα γήπεδα εκτός από αυτό των μασατζίδικων στο οποίο θέλω να μπω αλλά δεν βρήκα την κατάλληλη ευκαιρία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2