Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162341
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον να αναφερω και εγω ο καυμενος για την περιφημη και διασημη Νταιανα για την οποια εχουν γραφτει δεκαδες αναφορες.
Καταρχην να πω οτι ηθελα πολυ καιρο να τη συναντησω διαβαζοντας ολες τις κριτικες και αναφορες,αλλα δυστυχως το παντα πρωινο ωραριο της
μου το απαγορευαι λογω της φυσης της δουλειας μου ακομα και τα ΠΣΚ.Ειχα μιλησει στο τηλ μαζι της αλλα παλι το προβλημα εμεινε αλυτο,εννοω μια
συναντηση εκτος του ωραριου της.Τα εφερα ετσι τελικα ωστε να παω δυτικα για τη δουλεια μου και φυσικα στο μυαλο καρφωθηκε η ιδεα της επισκεψης στο μωρο.
Στα της επισκεψης λοιπον.Πολυ καλος,αψογος χωρος,στολιδι για τη μπουρδελοκατασταση της πολης μας.
Βλεπω και τη ΝΤΑΙΑΝΑ εχοντας ενα σχετικο αγχος πριν για το πως ειναι τελικα αυτη η περιβοητη Μολδαβη.
Φυσικα περναω με το προγραμμα για πρωκτικο εχοντας εξασφαλισει και ολες τις αλλες υπηρεσιες οπως 69,το ακαπο που ελεγε και ο φιλος μας ο ΑΛΑΠΙΝΗΣ,κλπ.
Στα του δωματιου απολαυσα την εξαιρετικη της πιπα για ωρα και τη πισω πορτα που ειναι τρελλα σαν αισθηση.
Στο τελος την εκανα χαλια καθως τελειωσα στα κωλομερια της αλλα εβγαλα πολυ πραμα και την πηραν παντου.Ενα ρολο ξοδεψα να τη σκουπιζω.Τα σεντονια
ηταν για αλλαγη,κατι που ειδα οτι εγινε,ενδεικτικο της προσοχης του χωρου απο την υπηρεσια.
Εφυγα ευχαριστημενος θα κοιταξω να ξαναπαω αλλα και να συναντησω και την αλλη καβλιαρα για την ποια διαβαζω καλα λογια.Την ΤΣΑΡΙΝΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
ΦΑΚΙΡΗΣ
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
25.056
Πόντοι:
34.168
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού