Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωι κυριακης πηρα το μετρο και κατεβηκα στην σταση "Κεραμεικος". Αρχισα να μπαινω σε οσα στουντιο ηταν ανοιχτα εκει τριγυρω πρωτα, ψαχνοντας στοχευμενα καποια βαρια ονοματα του χωρου πλην ομως δεν πετυχα καμια. Το επιπεδο γυναικων ηταν πολυ υψηλο γενικα αλλα η τιμη εκκινησης των 50 εουρος καπως τσιμπημενη για τα δεδομενα μου.
Πιανοντας Ιερα Οδο στον καθετο δρομο σπ.πατση μπηκα στο εν λογω καταστημα.

Η κοπελα ρουμανα μιλφ μαυριδερη μελαχρινη, μικρο βυζακι ρωγα καγκελο ωραιος κωλος συστηθηκε ως χριστινα. Θα μπορουσε να ειναι μανα που γαμιεται για να σπουδασει την κορη της, τετοια φαση.
Η τσατσα ευγενεστατη οπως και η κοπελα, μου προτειναν εκπτωση στα 30 εουρος απο 50 γιατι δεν ειχαν κανει ακομη σεφτε και ο 1ος ειναι παντα ο τυχερος οπως μου ειπαν. Παροτι ηθελα να δω πολλα ακομη καταστηματα εκτιμησα την ευγενια τους και την εκπτωση και περασα.

Στα του αγωνα η φαση ηταν καπως ξεπετα. Περασμα καποτας με τη μια πιπα αδιαφορη, ευτυχως χωρις δοντι αλλιως θα χαρακτηριζοταν κακη, πρωτη σταση αυτη απο πανω καουγκερλ και μετα ριβερς καουγκερλ, δευτερη σταση ιεραποστολικο και τριτη σταση στα 4 οπου τη σφυροκοπησα δυνατα γιατι τσατιστηκα που δεν ειχε βγαλει αχνα μεχρι τοτε, και τελειωσα στην καποτα. Συνολικος χρονος γυρω στο 10λεπτο.

Μετρια καταθεση. Ευτυχως που δεν εδωσα 50. Με τα λεφτα αυτα μπορεις να περασεις σιγουρα πολυ καλυτερα σε αλλα μερη στην Αθηνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
skieros
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.277
Πόντοι:
976
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2013
Μη μασας βοηθησες τουλάχιστον στις σπουδές της κόρης
10 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

από όσα διάβασα, θα έπρεπε να πας στην παραπάνω Στεφανία που βγάζει και πολύ φωνή όπως τα περιγράφει ο px
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2