Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λοιπον μετα απο μικρη περιπλανηση στο μυλο και αφου με παραπονο το λεω εχει πεσει πολυ το επιπεδο του μυλου και αφου πρωτα πηγα σε τ4-5 μαγαζια και μαλωσα με το ανδρεοθ γεωργιου 21 που μπηκα εισδα την κοπελα και ρωτησα την τσα2 οπως ειθιστε τον τιμοκαταλογο αφου εφυγα μου ειπε αφου ξερω τα προγραμματα γιατι ρωταω και μετα φευγωΘυμός δεν υπαρχει κανενας νομος μπου να λεει οτι αν ρωταμε τα προγραμματα σημαινει οτι πρεπει υποχρεωτικα να περασουμε.Η τσα2 ειναι απαραδεχτη και κανει ζημια στο μαγαζι με τον αντιεπαγγελματισμο της και το γραφω διοτι ξερω οτι οι πατρεονοι διαβαζουν το σαιτ και τους ενδιαφερει η γνωμη των πελατων-καταναλωτων τους
ο πελατης παντα πρεπι να ρωταει και να μαθαινει τι υπηρεσιες παρεχει η κοπελα και ας μην περναει μεσα-Αυτοι οταν παν πχ στα ΖARA γοια ρουχα δεν δοκιμαζοθν καμια δεκαρια και στο τελος μπορει να μην αγορασουν!!εε λοιπον το ιδιο ειναι και τα ντελα
αλλα σας κουρασα λοιπον μπηκα στο επομενο στουντιο και η τσα2 ευγενεστατη μου ειπε το προγραμμα και οτι η κοπελα ειναι καινουρια απο πολωνια και την λενε μαξιμ -οντως μολις βγηκεκαι την ειδα ηταν μια κλασσικη πολωνεζα 1,70 με τελειες αναλογιες και ξανθο κοντο μαλι αλλα καρε με πιαστρακια πισω για να πιανει το μαλλι της μετα απο πολλες παροτρυνσεις της τσα2 και σκεφτηκα για να επιμενει τοσο πολυ μια τσα2 σε εναν παλεουρα ειναι σιγοτη για το κοριτσι της και με επεισε και περασα

λοιπον μολις μπηκα ντουζακι και βουρ στο μεγαλο διπλο κρεβατι - οι χωροι ειναι πεντακαθαροι- μετα απο λιγο ερχεται και ευγενικα χτυπωντας την πορτα μπηκε μεσα αφου μιλισαμ και καταλαβα οτι οντως ειναι απο πολωνια και ηταν μολις 2 μηνες στην αθηνα και τωρα ηρθε θεσσαλονικη αφου ελληνικα δεν ηξερα αλα ευτυχως μετα ρωσσοβουλγαρικα μου που μοιαζουν αλλα και λιγα πολωνικα σσ εμενα παλια βαρσοβια 2 μηνες μπορουσαμε ετσι να συνενοηθουμε
στα του αγωνα τελειο βυζι2,5 φυσικο στητοτατο και καλη λεια σλαβικη λευκη επιδερμιδα και μικρο τρυφερο μουνακια πεντακαθαρο επειτα μου εκανε μια πιπα για σεμιναριο ειδια στο γλειψιμο των αρχιδιων θα αφησει εποχη και πιπα με τελειο γλωσσοπαιχνιδο βαζοντας την γλωσσα στην ουρηθρα κα δεν αντεξα και φορεσα την καποτα κια ντου στο μουνακι της 23χρονης σφυροκοπημα αρκετη ωρα στα ιεραποστολικα κια μετα τελος με πολλες αγκαλιτσες στο σεξ αλλα αρνητικο τα πολλα ψευτικα αχ και βαχ αλλα κατα τα αλλα νομιζω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη
το μονο αρνητικο δεν αφηνει μουνοδαχτυλαΘυμόςΘυμός
αν βελτιωσει τα αχ και βαχ της να μειωθουν λιγο και να επιτρεπει την δαχτυλοσκοπηση θα πιανει το 9 ανετα
αυτα!!! α !! και κατι ακομα η τσα2δες μου εχουν βγαλει και παρατσουκλι το τελευταιο καιρο- το τσολι σσ στην γλωσσα τους σημαινει ομορφοπαιδο χα χα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαξίμ
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.383
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2013
Καλά ε!! άμα είναι η αυτή που γάμησα στην αθήνα θα κάνω τρελό πάρτυ!!!!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
M
Maaneskyggen
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1