Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 308684
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από καιρό είχα στο μυαλό μου την Βικτώρια,την ξανθιά Πολωνέζα του Γερμανικού Ομίλου,η οποία με είχε εντυπωσιάσει στις φώτο και γενικά είχα μάθει από έγκυρους συναγωνιστές ότι παρέχει και πολύ καλές υπηρεσίες.Οπότε,εχθές το βράδυ πήρα την απόφαση να ανηφορίσω μέχρι την Κατεχάκη για να την τιμήσω.Γύρω στις 12 παρά πάρκινγκ λίγο πιο πάνω και κατευθείαν είσοδος στο στούντιο.Μικρή αναμονή στο σαλόνι,μέχρι να εμφανιστεί η Βικτώρια η οποία βρισκόταν σε άλλο δωμάτιο με συναγωνιστή.Μόλις βγαίνει,βλέπω ένα ωραίο ξανθό μίλφ με όμορφο σώμα,μαυρισμένη επιδερμίδα,ωραίο πρόσωπο,φορούσε λευκά εσώρουχα που της έδιναν άλλο αέρα,οπότε δεν το πολυσκέφτηκα και έδωσα το παράβολο των 50€ στην υπηρεσία για το απλό πρόγραμμα.Η Βικτώρια είναι ένα ξανθό μίλφ με μακρυά μαλλιά,αδύνατο σώμα,2αρι βυζί με ωραία αίσθηση στην αφή,ωραίο κώλο τον οποίο θαύμασα στα τέσσερα και μαυρισμένη επιδερμίδα.Γενικά αποπνέει τον αέρα μιας έμπειρης γυναίκας με την οποία θα περάσεις καλά.

Το δωμάτιο σχετικά ευρύχωρο,με ντουζιέρα,νιπτήρα,κρεμοσάπουνο,αυτόματο μηχάνημα παροχής χαρτιού,σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης.Γδύνομαι και ξαπλώνω στο κρεββάτι(του οποίου χρειάζεται ανανέωση το στρώμα,βουλιάζει αρκετά όταν ξαπλώνεις,πόσο μάλλον όταν γαμάς Money Mouth).Μπαίνει η Βικτώρια,λέμε κάποιες κουβέντες με την συννενόηση να γίνεται στα Αγγλικά,μιας και τα Ελληνικά της είναι πολύ φτωχά.Γδύνεται,ενώ ευγενικά μου ζητάει να πλύνω τα χέρια μου πριν ξεκινήσουμε.Δέχθηκα την επισημανσή της,με εκείνη να με περιμένει στο κρεββάτι γυμνή.Εκείνη ξεκίνησε με γλειψίματα στον λαιμό μου(τον ρούφηξε στην κυριολεξία),κατέβηκε προς τα κάτω στο στήθος μου,με εμένα να ανταποδίδω την περιποίηση κυρίως στο στήθος και τον λαιμό της,ενώ τα φιλιά στο στόμα έδιναν έναν άλλο αέρα στην ερωτική μας συνεύρεση.Όπως κατέβαινε προς τα χαμηλά σημεία του σώματος μου,σταμάτησε και στα μπαλάκια μου τα οποία περιποιήθηκε για αρκετή ώρα.Αφού τα είχε μουλιάσει αρκετά,πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια βαθιά πίπα με εναλλαγές στο ρυθμό.Έπερνε όλο το καυλί μου στο στόμα,ενώ παράλληλα έπαιζε και με το κεφαλάκι κάτι το οποίο με ερέθισε στο μάξιμουμ.

Είχε φθάσει η ώρα να κάνουμε σέξ,οπότε πέρνει το σωληνάριο με την κρέμα,βάζει μια μικρή ποσότητα στο χέρι της,βάζωντας λίγη κρέμα στο προφυλακτικό και την υπόλοιπη στο μουνί της.Φοβήθηκα ότι η συνεδρεία δεν θα εξελιχθεί όπως θα ήθελα,παραδόξως όμως η αίσθηση του κόλπου της ήταν αρκετά καλή.Με δική της πρωτοβουλία ανεβαίνει πάνω μου σε cow girl position,η οποία διήρκησε μόλις 1 λεπτό(προφανώς κουράστηκε σε αυτή την θέση).Αλλαγή και μου ζητάει να την πάρω ιεραποστολικά,χωρίς να φέρω αντίρρηση ξεκίνησα ένα χαλαρό σφυροκόπημα,με την Βικτώρια να με φιλάει στο στόμα παθιασμένα,ενώ μου χαίδευε το στήθος.Στην αρχή,τα πόδια της ήταν περασμένα στην μέση μου,εν συνεχεία τα έφερε στους ώμους μου,όπου συνέχισα να την σφυροκοπάω χαλαρά.Τέλος,τα έφερε στο στήθος μου,με εμένα να της φιλάω τις γάμπες,ενώ προς εκπληξή μου μου ζήτησε να της γλείψω τα δάχτυλα.Δεν το αρνήθηκα και πραγματοποίησα την επιθυμία της,με εκείνη σε όλη την διάρκεια να βογγάει και να αναστενάζει σαν να είχε οργασμό(κοινώς ήταν κομματάκι ψεύτικη η συμπεριφορά της αλλά δεν πειράζει Μεγάλο χαμόγελο).

Επόμενη στάση στα τέσσερα,όπου μου έστησε τον κώλο της σε καλό σημείο για να έχω εύκολη διείσδυση μέσα της.Σε αυτή την στάση πραγματικά μπορώ να πω ότι την ταλαιπώρησα,καθώς είχα αυξήσει την ένταση των διεισδυσεών μου μέσα της,με εκείνη να αναστενάζει στο ίδιο τέμπο όπως και πρίν.Κάποια στιγμή σταμάτησα με την Βικτώρια να ρωτάει αν όλα είναι καλά??Αποκρίθηκα θετικά,ενώ συνέχισα να σφυροκοπάω το μουνάκι της δυνατά.Κάπου εκεί έρχεται η κουβέντα που με ξενέρωσε εντελώς,η Βικτώρια με ρωτάει αν τελείωσα....αφού της απαντάω αρνητικά μου λέει ''baby we have to finish'' ελληνιστί πρέπει να τελειώνουμε.Της ζητάω να γυρίσει και πάλι ιεραποστολικά,μιας και δεν είχα πολλές αντοχές...μετά από 1 λεπτό δυνατού σφυροκοπήματος έρχεται το τέλος,με την Βικτώρια να με σφίγγει μέσα της,ενώ με φιλούσε παθιασμένα στο στόμα.

Μετά το τέλος της συνεδρείας,μου έπιασε την κουβέντα και μου μιλούσε για διάφορα θέματα...και αναρωτιέμαι γιατί τον χρόνου του social time δεν μπορούσαμε να τον χρησιμοποιήσουμε για να κάνουμε σεξ??Δεν της έδειξα ότι χαλάστηκα με την κουβέντα που είπε,με εκείνη να μου κάνει διάφορα κομπλιμέντα για την εμφανισή μου κλπ,όπου μου είπε και το προγραμμά της.Τέλος,μου ζήτησε να με ξαναδεί σαν πελάτη,κάτι το οποίο βλέπω εξαιρετικά δύσκολο να γίνεται στο εγγύς μέλλον.Κρίμα για την Βικτώρια,που έχει πολύ καλές υπηρεσίες να δουλεύει στην εν-λόγω αλυσίδα,όπου το θέμα χρόνος είναι το βασικό τους μειονέκτημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2013
Aψογη περιγραφη,αψογη κριτικη maki!
15 Μαΐου, 2013
σε ευχαριστώ πολύ xilnik, ότι μπορώ κάνω και εγώ Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2