Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824473
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μία κοπέλα που με εντυπωσίασε πριν δύο μέρες σε τσάρκα με εκλεκτούς συναγωνιστές είναι η Γαβριέλα...Τη Παρασκευή σε πέρασμα από το παραπάνω στούντιο γνωριστήκαμε στο bar και καθίσαμε αρκετή ώρα συνομιλώντας για διάφορα θέματα.Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα πολύ να περάσω μαζί της στο δωμάτιο καθώς μου είχε κάνει το σχετικό "κλικ", αλλά λόγω της κούρασης της ημέρας η επιθυμία μου δεν πραγματοποιήθηκε,πράγμα το οποίο έγινε σήμερα...

Κοιτάζοντας στο πρόγραμμα του στούντιο η Γαβριέλα βρισκόταν εκεί στη πρωινή βάρδια.Έτσι μίας και Κυριακή που επικρατεί ησυχία κατηφόρισα για μία στενότερη γνωριμία μαζί της...Παρκάρισμα εύκολο επί της οδού και είσοδος στο στούντιο.Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία προσφέροντας μου ένα χυμό και με ενημέρωσε πως η Γαβριέλα είναι στο δωμάτιο με συναγωνιστή.
Μετά από λίγα λεπτά κατέβηκε από τις σκάλες και ήρθε κοντά μου για να με χαιρετήσει.Για όσους δεν γνωρίζουν τη Γαβριέλα πρόκειται για μία ξανθιά ελκυστική κοπέλα με όμορφα μάτια,απαλή επιδερμίδα,φυσικό στήθος και ωραίο σώμα.

Δεν άργησα να αποφασίσω καθώς η επίσκεψή μου είχε στο στόχαστρο την εν λόγω κοπέλα με αποτέλεσμα με την επιλογή του απλού προγράμματος να βρεθώ στο δωμάτιο του επάνω ορόφου...Δεν είναι η πρώτη φορά που επισκέπτομαι το εν λόγω ίδρυμα οπότε λεπτομέρειες για το δωμάτιο έχουν γραφτεί σε παλαιότερη κριτική.
Κάνοντας ένα σύντομο ντουζ ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει,έτσι μετά από ολιγόλεπτη αναμονή η Γαβριέλα μπήκε στο δωμάτιο.
Μετά από κάποια ελαφρά συζήτηση με αφορμή την επίσκεψη της Παρασκευής για να σπάσει ο πάγος,τα προκαταρκτικά έλαβαν θέση...Ξεκίνησε με κάποια πεταχτά φιλιά στο λαιμό και το σώμα μου.Γρήγορη ανταπόκριση και από εμένα με κάποια φιλιά στο σώμα της αλλά και το στήθος της...Κάποια δυνατά τριψίματα με το σώμα της έλαβαν θέση για να καταλήξουμε σε "ισπανικό".Συνέχεια με πέρασμα του προφυλακτικού με το στόμα της και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό με καλή τεχνική,σωστή χρήση της γλώσσας και αρκετή περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.
Πρώτη στάση στο σεξ με τη Γαβριέλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς,αλλαγή σε πισωκολλητό αφού πρώτα προηγήθηκε μικρής διάρκειας στοματικό.Τελευταία στάση για τη συνάντηση μας το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...

Ξάπλωσα δίπλα της και μιλήσαμε αρκετά χωρίς ίχνος βιασύνης,μάζεψε τα εσώρουχά της με αποχαιρέτησε λέγοντας μου πως με περιμένει στο σαλόνι...Αφού ετοιμάστηκα κατέβηκα κάτω και της κράτησα συντροφιά για λίγα λεπτά ακόμη...

Συμπερασματικά μία πολύ καλή σενέυρεση με μία κοπέλα που από την αρχή κατάλαβα πως θα "ταιριάξουμε" και θα περάσουμε καλά, πράγμα το οποίο και επαληθεύτηκε...

Αυτά συνέβησαν στη περαιτέρω γνωριμία μου με τη Γαβριέλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού