Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288339
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινή καταδρομική με τον τυφώνα και σε ρόλο κασκαντέρ για να δω τι φρούτο είναι η Ερατώ. Λίγες οι πληροφορίες και αρκετό καιρό πριν ωστόσο με έτρωγε ο κωλος μου να την δοκιμάσω.
Φτάνω στο μαγαζί όπου η τσα2 μου παρουσίασε την Ερατώ. Για όσους δεν την ξέρουν είνα ξανθιά κοντούλα με πολύ ωραίο γυμνασμένο κορμί με πολύ μικρό βυζακι κωλαρακι ποιήμα, και όχι τόσο όμορφο πρόσωπο, αλλά δεν με ένοιαζε και καθόλου αυτό.
Στο σαλόνι παρουσιάστηκε με νάζι κρύβοντας με τα μαλιά το πρόσωπο της και έδωσα το 50αρικο για απλό πρόγραμμα.
Μικρό δωμάτιο με πετσέτα και παντόφλες και ντουζιερα. Αφού έκανα ντουζ και ενώ σκουπιζομουνα μπαίνει η κοπέλα μέσα. Πετάει 2 προφυλακτικά στο κρεββάτι και μου λέει "ξάπλωσε".
Από εκεί κατάλαβα τι θα ακολουθήσει. Τελοσπάντων ξαπλώνω, και έρχεται από πάνω μου ξεκινώντας τα ψιλοχαϊδεματα και τα φιλιά στο σώμα μου. Αμέσως πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα μιας αεροπιπας χωρίς χέρια αλλά και χωρίς στόμα...
Στα 3 λεπτά που κράτησε πρόλαβα να δακτυλοσκοπησω λιγάκι.
Ξεκίνημα με εκείνη από πάνω και με εμένα να προσπαθώ να την κουνήσω σε ρυθμό κάπως έντονο. Κάποια βογγητα ακούστηκαν, και την γύρισα μπροστά. Όχι καλό στήσιμο για να αποφεύγει την μεγάλη διείσδυση, προσπάθησα να κρατήσω όρθια τα πόδια της αλλά αδύνατον.
Την γυρνάω στα 4 μπάς και σώσω την παρτίδα όπου ο κωλος της είναι όντως φοβερός και η θέα πολύ καλή. Την σφυροκόπησα όσο μπορούσα ώσπου ήρθε το τέλος.
Γενικά η κοπέλα δεν νομίζω ότι το έχει, είναι από τις περιπτώσεις που λες "καλά τι κάνεις εσύ εδώ" τουλάχιστον τα βασικά του σεξ έπρεπε να τα ξέρει. Φυσικά δεν το συζητάω τα 50 παρα πολλά, για 10αρικο ή το πολύ 20αρικο, αν και με 20αρικο έχω περάσει καλύτερα.
Αυτά από εμένα, το ξεχνάω και κοιτάζω τον επόμενο στόχο μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Ερατώ
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.874
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2013
μην μασας παιχταρα μου το καθηκον σου το εκανες,ενημερωσες και μας γλιτωσες χρημα και χρονο
13 Μαΐου, 2013
Ωραίος, αυτές είναι χρήσιμες ενημερώσεις, δεν υπάρχουν ποια πενηντάρικα για πέταμα...
lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2