Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400658
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν η 3 συναντηση με τη βικτωρια τον τελευταιο χρονο.σιγουρα δεν ειναι απ τις καλυτερες σε συμμετοχη αλλα την βρισκω πολυ ομορφη κ μ αρεσει αυτη η ηρεμια κ χαλαρωτητα που υπαρχει παντα στις συναντησεις μας.chill ou sex tο λεω εγω!!πηγα νωρις τ απογευμα για να μη πετυχω κοσμο.παρκιν ακριβως απ εξω(μηχανη)
Πρωτη φορα στο συγκεκριμενο studio με υποδεχεται ενας κυριος(πρωτη φορα τυχαινω σε αντρικη υπηρεσια!)ευγενικοτατος μου λεει η victoria ειναι δω το ξερω του λεω κ να σου κ η κουκλιτσα με τα ψηλοτακουνα κ τα ασπρα σεξυ εσωρουχα της!Έρωταςδινω το 70αρι για το μεσαιο προγραμμα κ βου στοτδωματιοπνπου δεσποζει μια ντουλαπα με διαφορα βοηθηματα!
Μπανακι κ να σου το μωρακι!(φωνη του κολλητου μου του θοδωρα(μαλακες καηκαμε ο jimakos ξαναερωτευθηκε στουντιοκοριτσο!!!)την ωρα που σκουπιζομουν γδυνεται κ ερχεται προς τα εμενα που χαθηκες μου λεει εγω της λεω οχι τα λεφτα χαθηκαν(εδω να πω οτι παντα μιλαω στα αγγλικα με τη victoria μια τα ελληνικα της δεν ειναι κ οτι καλυτερο.επισης θα θελα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην μητερα μου που επεμαινε να μαθω αγγλικα κ μου χουν φανει τοσο χρησιμα στα στουντιο κ στα city tours!!
Αρχιζουμαι τις αγκαλιτσες κ τα γλωσσοφιλα κ με φιλια αρχιζει να κατεβαινει προς τα κατω.σπεσιαλ καραμελωμα στα μπαλακια σε 69 με μενα να γευομαι τους χυμους απ το πεντακαθαρο ζουμερο μουνακι της.περασμα σκουφιου κ ενα αρκετα καλο στοματικο.αφου της ζητησα να ξαπλωσει για να εξερευνησω λιγο ακομα την κορμαρα της(για κανα πενταλεπτο φιλαγα κ εγλυφα καθε εκατοστό απ το κορμι της)στη συνεχεια εγω απο πανω κ χαλαρο σφυροκοπημα (τι λες τωρα ρε)με τα στοματα μας να μην ξεκόλαν δευτερολεπτο.συνεχισαμε στα 4 οπου εβγαζε χαλαρα βογκητα.το τελος ηρθε στις βυζαρες οπου κατεθεσα μια σχετικα μεγαλη ποσοτητα σπερματος κ χαριτολογοντας μου πε οτι θα κανω πολλα παιδια.κατσαμε κανα πενταλεπτο μιλοντας γενικα.μου κανε εντυπωση οτι κατσαμε σχεδον 25 λεπτα χωρις καμια ενοχληση.ενα )ακομα γλωσσοφιλο α)γκαλιτσα κ με αποχαιρετησε(κλαψ))Οπως εχω πει σιγουρα δεν κανει το τρελο γαμησι της αμαντα η της λιντα αλλα εμενα μ αρεσει το gfe χαλαρο στυλ της.
Τι να κανω αγαπες ειναι αυτες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.380
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού