Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400702
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...

Μία βόλτα στο κέντρο για κάτι δουλειές ήταν η αφορμή για να βρεθώ στη Συγγρού και συγκεκριμένα στο στούντιο το οποίο επισκέφτηκα πριν δύο μέρες...Αυτή τη φορά το x-bar ήταν κλειστό μίας και ήταν μεσημέρι οπότε από περιέργεια ανέβηκα τις σκάλες του ιδρύματος για να τσεκάρω αν όντως όπως λέει το πρόγραμμα θα βρίσκεται η Ζανετ...(Να σημειώσω πως η επίσκεψη στο x-bar το Μ.Σάββατο είχε στο στόχαστρο την εν λόγω κοπέλα αλλά απουσίαζε και τιμήθηκε η Βικτώρια με πολύ καλές εντυπώσεις).
Τέλος πάντων,αυτή τη φορά βρισκόταν στο μαγαζί και ήταν απασχολημένη οπότε χρειάστηκε να περιμένω στο σαλόνι μίας και ήταν στο δωμάτιο με συναγωνιστή...Μετά από λίγο εμφανίστηκε αρκετά ευδιάθετη φορώντας ένα πολύ σεξυ μαύρο σετ εσωρούχων...Για όσους δεν γνωρίζουν τη Ζανέτ πρόκειται για μία αρκετά εντυπωσιακή κοπέλα με μοντελέ εμφάνιση,μακρυά καστανόξανθα μαλλιά,μέτριο στήθος,και όμορφο πρόσωπο με γαλανά μάτια αν πρόσεξα καλά...

Όπως έγραψα και στο τίτλο,δεν μπόρεσα να αντισταθώ και πέρασα στο δωμάτιο,πράγμα το οποίο δεν είχα σκοπό καθώς ανέβηκα μόνο και μόνο για να τη δω...Με την επιλογή του απλού προγράμματος τοποθετήθηκα στο δεξιό δωμάτιο του ιδρύματος.Για τα δωμάτια αναφέρθηκα στην προηγούμενη κριτική μου,το μόνο που θέλω να προσθέσω είναι πως έχουν ένα θέμα με το φωτισμό...Ας ελπίσουμε πως η διεύθυνση του στούντιο θα ρυθμίσει το θέμα...

Αφού αφαίρεσα τα ρούχα μου κάθισα στο καναπέ όπου διαθέτει το δωμάτιο για να περιμένω τη Ζανετ.Δεν άργησε να έρθει,έτσι μετά από ολιγόλεπτη αναμονή άκουσα μία γλυκιά φωνούλα να με ρωτάει (που είμαι)...Αμέσως σηκώθηκα για να την υποδεχτώ και να γνωριστούμε,μιλήσαμε λίγο στα όρθια όπου και ξεκινήσαμε τις πρώτες περιπτύξεις...Με κάποια πεταχτά φιλιά στο λαιμό και το σώμα μου ξεκίνησε τα προκαταρκτικά.Να σημειώσω πως έγινε και κάποια προσπάθεια για φιλί στο στόμα αλλά το απέφυγε με ευγενικό θα έλεγα τρόπο...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού,σχετικά μέτριο στοματικό με αρκετή χρήση χεριού και χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.Βέβαια τοποθετημένη έτσι ώστε να επιτρέπονται τα "πειράγματα" στο γατάκι της...!

Έναρξη στο σεξ με τη Ζανέτ στα τέσσερα,μία στάση που κατέχει πολύ καλά όπου με γρήγορους ρυθμούς πέρασαν κάποια λεπτά...Αλλαγή σε ιεραποστολικό όπου με κάποιους όχι και αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε χωρίς πίεση χρόνου,με ρώτησε αν πέρασα καλά μαζί της πράγμα το οποίο λίγες κοπέλες το κάνουν και με ένα φιλί στο μάγουλο αποχώρησε από το δωμάτιο λέγοντας μου πως θα τα ξαναπούμε...

Μία καλή γνωριμία με μία κοπέλα αρκετά εμφανίσιμη.Να προσθέσω πως είναι αρκετά ευγενική και με ενδιαφέρον αν θα περάσεις καλά τουλάχιστον αυτό έδειξε...Διορθώνοντας κάποιες μικρές λεπτομέρειες στο σέρβις της θα αποτελέσει πολύ καλή επιλογή και δεν θα μπορούν αρκετοί να αντισταθούν...!

Αυτά συνέβησαν στη γνωριμία μου με τη Ζανετ,τώρα αρκετοί από εσάς μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2013
ρε συ Βασίλη σε μια μέτρια συνεύρεση όπως αυτή που διάβασα,πας και βάζεις στην συμμετοχή κοπέλας 8??

δλδ αν σου έκανα παπάδες στο δωμάτιο,τι θα της έβαζες 10'??
09 Μαΐου, 2013
Η συμμετοχή της δεν ήταν κακή γι'αυτό και το 8...Κάποιες λεπτομέρειες όπως στο στοματικό που ανέφερα πρέπει να διορθωθούν...Πάντως δεν είναι μέτρια η εμπειρία μαζί της...!Αξίζει,όταν θα βρεθείς μαζί της θα καταλάβεις...!
09 Μαΐου, 2013
κοίτα σύντομα προκαταρκτικά,μέτριο στοματικό εεε δεν θα τα έλεγα ότι δικαιολογούν το 8 στην συμμετοχή Θυμός

εντάξει,θα μου πεις γούστα είναι αυτά και ο καθένας την βρίσκει διαφορετικά με την κάθε κοπέλα.

μπα η Ζανέτ δεν είναι ο τύπος γυναίκας που με συγκινεί για να περάσω στα ενδότερα Γλώσσα
09 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλώς όπως θέλεις...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4