Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824467
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο ενα τριημερο ξεκουρασης & μπολικης χοληστερινης, ηρθε η ωρα να καψω τις περιττες θερμιδες με τις καλυτερες κοπελες του αυταρχικου, κατ'εμε, Μπετυ & Γαβριελα... στο δωματιο 4 ανεβηκα & περιμενα τις αφεντρες μου να με υποταξουν... χτυπαει το τηλεφωνο & ακουω τη Μπετυ να μου λεει:¨"ετοιμασου καργιολη να σε σκισουμε... πεσε στα 4 & περιμενε σαν το σκυλακι μπροστα στην πορτα..." ανατριχιασα με τον τονο της φωνης της & στηθηκα στα 4 να τις περιμενω... μετα απο λιγα λεπτα ανοιγουν την πορτα & με βλεπει πρωτη η Γαβριελα, "τι καλο σκυλακι, μας περιμενει..." μπηκε μεσα & η Μπετυ & μου πατησε μεμιας το κεφαλι. "γλυψε τα ποδια μας μωρη καργιολα..." φωναξε η Μπετυ. δεν εχασα ευκαιρια & εγλυφα τα δαχτυλακια τους, τα ρουφουσα ενα ενα... μετα ξαπλωσα ανασκελα στο πατωμα & η Γαβριελα με πατουσε στο στηθος & την κοιλια & η Μπετυ εβαζε ολη την πατουσα της μεσα στο στομα μου. πνηγηκα & δακρυσα... η Γαβριελα ειδε σιγα σιγα να καβλωνει ο πουτσος μου & αρχισε να τον φτυνει με μανια, με καβλωνε ακομα πεισσοτερο ετσι. αφου με εφτυνε αρχισε να χαστουκιζει τον πρισμενο απο καβλα πουτσο μου & η Μπετυ να με φτυνει & να με χαστουκιζει στο προσωπο. ενιωθα φοβερη καβλα. με σηκωσαν & με εβαλαν στα 4 στο πατωμα & η Μπετυ αρχιζε να με κωλοδαχτυλιαζει, στην αρχη ενα δαχτυλο & μετα εβαλε & αλλο, & μετα & αλλο... στην αρχη σιγα σιγα & μετα αγρια & γρηγορα. η Γαβριελα ηταν ορθια μπροστα μου & πιεζε το κεφαλι μου στο μουνακι της για να μην μπορω να ανασανω, μετα με φτυνε στο προσωπο & με χαστουκιζε. "φαε το μουνι μου & να σε χαστουκιζω συνεχεια καργιολα..." Η απολυτη ξεφτιλα... ειχα καβλωσει παρα πολυ μεχρι που εσταζε ο πουτσος μου. στη συνεχεια φορεσαν & οι δυο απο ενα στραπον & η Γαβριελα ηρθε πισω μου & η Μπετυ μπροστα μου. αφου με καρφωσε στον κωλο η Γαβριελα, φωναξα απο καβλα & τοτε η μπετυ μου εμπηξε το στραπον της βαθια στο στομα μου... με γαμησαν πολυ καλα, τελεια μπορω να πω. με εβριζαν συνεχεια "πουτανα, καργιολα, ξεκωλιαρα, παρτα γαμιολα..." με ξεφτιλισαν & γουσταρα τρελα... αφου σταματησε το μαρτυριο της καβλας στον κωλο μου & στο στομα μου, με τραβηξαν απο τα αυτια & με εβαλαν στο ντους & πρωτη η Μπετυ αρχισε να με κατουραει. "παιξε με τον πουτσο σου" με προσταξε, αρχισα να μαλακιζομαι με μανια & αφου τελειωσε το κατουρημα η Μπετυ, πηρε σειρα η Γαβριελα, μου χαμογελασε & με κατουρησε & αυτη. εχυσα πολυ & τα χυσια μου επεσαν παντου, στο πατωμα, πανω στην κοιλια μου & στα ποδια της Γαβριελας. το ειδε αυτο η Μπετυ & με τραβηξε παλι απο το αυτι & μου ειπε "γλυψτα ολα μωρη καργιολα & καθαρισε τα". εγλυψα τα χυσια μου απο το πατωμα & τα ποδια της Γαβριελας & με κοιτουσαν & οι δυο & γελουσαν λεγωντας: "μπραβο το καλο σκυλακι μας!!!". αφου ελαβε τελος η τελετη, η Μπετυ & η Γαβριελα με αποχαιρετησαν με ενα χαστουκι & ενα φτυσιμο στο προσωπο... Ηταν υπεροχα, θα μπορουσα να ειμαι & σκλαβος των δυο κοριτσιων!!!
Κοριτσαρες μου σας ευχαριστω & θελω να σας ξαναδω για να κανω & αλλη μια φαντασιωση μου πραγματικοτητα. τα λεμε φιλια πολλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2013
ΑΞΙΟΣ,ΑΞΙΟΣ.ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
07 Μαΐου, 2013
+1 απο μένα

αλλά πραγματικά ο διάολος να βάλει το πόδι του , μ'αυτά που διάβασα !
δλδ αν έκανα το ατόπημα να πάω για παρτούζα εκεί , θα είχα βγεί και πηδηγμένος & δαρμένος & κατουρημένος απο πάνω Money Mouth

ο διάολος να μας φυλάει
07 Μαΐου, 2013
χαχα κλαίω απ'τα γέλια..
Φίλε πες μου ότι τρολάρεις γιατί θα τρελαθώ!
07 Μαΐου, 2013
εχω πεσει κατω απ τα γελια απ την περιγραφη σου.μα και εσυ τοσο μαλακας να γλυφεις τα χυσια σου και να σε κατουρανε.παντως η τελευταια εκφραση των κοριτσιών τα λεει ολλα για το πως σε αντιμετωπισαν
J
J_K
08 Μαΐου, 2013
παιδια, καταλάβετε επιτέλους και εμάς τους ανώμαλους.... τί να κάνουμε βίτσια είναι αυτά. Χύσια δεν θα έγλειφα και στράπον δεν θα έτρωγα, πάντως καύλωσα αγρίως με την κριτική του φίλου! Έυγε Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5