Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400701
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την Ανάσταση και αφού ακολούθησε γεύμα είπα να βγω μία βόλτα για ένα ποτό.Χωρίς να έχω στο μυαλό μου κάποιο συγκεκριμένο προορισμό, ο δρόμος με έβγαλε στη Συγγρού...Συγκεκριμένα στο παράδρομο, χαζεύοντας το λιγοστό κόσμο που περιφέρεται έξω από τα strip clubs...Κάνοντας αναστροφή επέστρεψα στο σημείο όπου εδώ και μέρες βρίσκεται το x-bar μίας και είδα τη περισσότερη κίνηση απ'έξω.Έτσι αφού πάρκαρα στο στενό δεξιά οδηγήθηκα προς την είσοδο του καταστήματος...

Κόσμος λιγοστός σε σχέση με τη προηγούμενη εβδομάδα κι'αυτό λογικό καθώς απουσιάζουν αρκετοί λόγω των ημερών...Κάθισα στο μπαρ και κοιτούσα τα κορίτσια όπου εργάζονται.Σε μία στιγμή έκανε την εμφάνισή της η Βικτώρια η οποία αρκετά εντυπωσιακή έκανε το πέρασμα της στο μπαρ και κατευθύνθηκε προς το βάθος.Πηγαίνοντας στο μπάνιο της χαμογέλασα και ανταποκρίθηκε με τον ίδιο τρόπο καθώς ήταν σε μία παρέα δύο αντρών...Σε λίγη ώρα κατευθύνθηκε προς τα επάνω με έναν από τους δύο όπου κάθισε για αρκετή ώρα,πράγμα το οποίο μου έκανε εντύπωση καθώς στο μυαλό μου είχα βγάλει μία άποψη πως κινείται στα τυπικά πλαίσια που ορίζει ο όμιλος...

Την περίμενα καθισμένος στο μπαρ και ενώ με πλησίασαν και κάποια άλλα κορίτσια η Βικτώρια μου είχε κάνει το "¨κλικ" για άμεση γνωριμία στα ενδότερα...Έτσι αφού επέστρεψε στο χώρο,ήρθε από μόνη της να γνωριστούμε πράγμα το οποίο με ενθουσίασε...
Για όσους δεν τη γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά γυναίκα με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους,όμορφο πρόσωπο με γαλάζια εκφραστικά μάτια και ωραίες αναλογίες σώματος με πλούσιο στήθος.Να σημειώσω πως ήταν και η πιο καλοντυμένη στο μπαρ με ένα λευκό μίνι φόρεμα το οποίο της ταίριαζε "γάντι" θα έλεγα και ήταν αρκετά σέξυ...

Γνωριστήκαμε και αφού είπαμε τα απαραίτητα για να σπάσει ο πάγος με ενημέρωσε για το πως λειτουργεί το στούντιο καθώς σε επισκέψεις μου δεν είχα κάνει το βήμα για τον επάνω "όροφο"...
Δεν άργησα να πάρω την απόφαση για μία στενότερη γνωριμία κοντά της,καθώς δεν μπορούσα να αντισταθώ...Έτσι αποχωρήσαμε από το μπαρ και ανεβήκαμε προς τα πάνω...

Μας άνοιξε η ευγενική υπηρεσία και με την επιλογή του απλού προγράμματος πέρασα στο δωμάτιο.Λίγα λόγια γι'αυτό,κανονικών διαστάσεων χώρος με μεγάλο κρεβάτι στο κέντρο,μεγάλο καναπέ όπου μπορείς να αφήσεις τα ρούχα σου,ξεχωριστό χώρο για ντουζ και νιπτήρα,σφραγισμένες πετσέτες και ρυθμιζόμενο φωτισμό.

Κάνοντας ένα σύντομο μπάνιο για να χαλαρώσω και μόλις σκουπιζόμουν από τα νερά η Βικτώρια ήρθε στο δωμάτιο μόνο με ένα λευκό στριγκάκι...Ξάπλωσε στο κρεβάτι όπου αφού αφαίρεσα τη πετσέτα κατευθύνθηκα και εγώ ξεκινώντας τις περιπτύξεις...Με κάποια φιλιά στο στόμα και το λαιμό ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά όπου συνεχίστηκαν με τη Βικτώρια να με φιλάει στο σώμα ενώ εγώ ασχολήθηκα με το στήθος της...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Αρκετά καλό με πολύ καλή χρήση της γλώσσας,βαθύ και με περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή με εξαιρετικό καραμέλωμα στα α@@@κια...Τη σταμάτησα σε κάποια στιγμή καθώς με τη νηστεία των ημερών θα είχαμε πρόωρο τέλος...

Δύο στάσεις όλες κι όλες πρόλαβα καθώς η αποχή λόγω της Μ.Εβδομάδας δεν άφηνε και πολλά περιθώρια για παράταση στην απόλαυση...

Πρώτη στάση με τη Βικτώρια από πάνω να κινείται με γρήγορους ρυθμούς,αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με πεταχτά φιλιά αλλά και αληθοφανείς εκφράσεις ευχαρίστησης από πλευράς της μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο χωρίς ίχνος βιασύνης,με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα με αποχαιρέτησε ανακοινώνοντας μου τα ιδρύματα όπου εργάζεται ώστε να υπάρξει επίσκεψη στο μέλλον,όπως είπε...

Συμπερασματικά, μία απρόσμενα καλή γνωριμία με μία κοπέλα όπου δεν το περίμενα πως θα καταλήξουμε στο δωμάτιο.Αρκετά ευγενική,περιποιητική και με προσπάθεια στο να περάσεις καλά και να φύγεις ευχαριστημένος...
Να σημειώσω πως δεν ήταν και βιαστική και το λέω αυτό καθώς έχουν γίνει αρκετές αναφορές για τη συγκεκριμένη αλυσίδα και τον τρόπο όπου "συνδέονται" τα προγράμματα με τη τιμή και το χρόνο...

Αυτά συνέβησαν στη συνάντησή μου με τη Βικτώρια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2013
Το διαβασει απο πολλους συναγωνιστες αυτο για το χρονο.επειδη δεν σκοπευουν να κατεβασουν τιμες μαλλον αφηνουν λιγο λασκα το χρονο.πριν απο κανα διμηνο κ γω με τη βικτωρια με το 70προγραμα εκατσα πανω απο 20λεπτο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1